Гордеете ли се, че сте българи или ви е срам?

  • 5 923
  • 157
  •   1
Отговори

Анкета

От факта, че сте българи се...

Опции:

# 45
  • Мнения: 5 877
Нито се гордея, нито ме е срам, защото нямам заслуги за националната си принадлежност.
Но все пак се разчувствам от "Рапсодия Вардар"  и позеленявам при вида на боклука край блока.

# 46
  • Мнения: 453
Когато живях в Израел и казвах, че съм българка, хората много ми се радваха и аз с гордост казвах от къде съм.

Общо взето ми е гот! Говеда, мръсотия и бюрокрация (това ме дразни) ги има в мноооого държави!

# 47
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не се гордея.
понякога ме е срам, като чуя за българи просяци, сводници и пласьори на дрога, щетащи из Европата.

# 48
  • Мнения: 818
Разбира се че се гордея,но понякога след всички публикации тук за българите,става много тъжно.
Наш познат си е правил експеримент...работи с клиенти и когато го попитат от къде е, и той каже БГ млъкват и нищо не казват,но ако каже,че е грък :оооо Гърция,и раговора тръгва.
Само дето веднъж попадна на гърци.....ама това е друга история Whistling

# 49
  • Мнения: 235
Чак пък да се гордея , не виждам кой знае какви поводи за гордост , нито пък има от какво да ме е срам.Все ми е тая .Предпочитам да бях американка.Тогава виж щях да се гордея без да мисля има ли за какво , нали там така ги възпитават

# 50
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Смесени чувства-има стойностни неща,за които се гордея,че съм българка.
Но днес например ме е срам,защото често попадам на некомпетентни хора и то на позиции,които са решаващи за съдбата на други хора.Това е тъжно.

# 51
  • Мнения: 4 473
Да, Гордея се с произхода си!

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нито се гордея, нито ме е срам.
Не се идентифицирам с държавата.
И аз тъй.

# 53
  • Мнения: 8 917
От факта, че сте българи се...
 ... гордеете !
 ... срамувате !
 ... изпитвате смесени чувства!
 Виж резултатите.

 

...не изпитвам никакви чувства по отношение на това, че съм българка.

 

# 54
  • Мнения: 27 524
Гордея се. Много.
Не се срамувам заради чужди грешки, чужда простотия и/или недоразумения. Важното е какво аз изпитвам в сърцето си  Heart Eyes

Гордея се най-малкото заради това колко стара държава сме, през какво сме минали, как сме оцелели и как се борим. Ето ви една Белгия, изкуствена държавица, създадена около 1840-та година, защо да не им е наред всичко? Я да ги сложа 5 века под турско робство, после 50 години под комунистически гнет и да ги питам как ще са  Laughing

# 55
  • Мнения: 8 917
Гордея се. Много.
Не се срамувам заради чужди грешки, чужда простотия и/или недоразумения. Важното е какво аз изпитвам в сърцето си  Heart Eyes

Гордея се най-малкото заради това колко стара държава сме, през какво сме минали, как сме оцелели и как се борим. Ето ви една Белгия, изкуствена държавица, създадена около 1840-та година, защо да не им е наред всичко? Я да ги сложа 5 века под турско робство, после 50 години под комунистически гнет и да ги питам как ще са  Laughing
smile3501 newsm51

# 56
  • София
  • Мнения: 1 252
Гордея се по принцип, но като видя байганьовщината на някой сънародник особено пред чужденец си умирам от срам.

# 57
  • Мнения: 4 629
Аз повече се гордея, отколкото ме е срам, че съм българка.

Гордея се с изкуството ни, с умните българи, със спортистите ни, с приридата ни....

Последно се засрамих от това, че Волен отиде на белотаж

# 58
  • Мнения: 7 837
Някъде по средата.
Идентифицирам се, дотолкова че съм си сложила българко знаменце в колата, не крия произхода си...

# 59
  • София
  • Мнения: 2 162
Гордея се! Харесва ми и как звучи Heart Eyes. А като видя подобни неща
http://mail08.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetData;jsessionid= … t=Cp1251&ac=s

 и не че ме е срам, ама ми се иска да не са верни.

Общи условия

Активация на акаунт