компютър в спалнята на бебето

  • 1 772
  • 45
  •   1
Отговори
  • У дома
  • Мнения: 96
Кажете мами какво мислите за факта, че компютърът се налага да бъде в спалнята на бебето?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 580
За мен не е особено добре, но щом се налага...
Нека поне мониторът да не е със задната си част към него, че оттам е най-голямото облъчване.

# 2
  • Мнения: 11 003
Няма какво да му стане, само да не му пречи бръмченето на вентилатора.

# 3
  • Мнения: 1 448
И нашия компютър е където спим ние + бебчо, няма проблем засега  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 101
И нашия компютър е в стаята, в която прекарваме по-голямата част от деня и цялата нощ. Не мисля, че има проблем.

# 5
  • Мнения: 1 212
Записвам се да чета....

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И нашия компютър е в детската на бебето ма какво да се прави, нямаме много избор, но не мисля че има проблем.Сложен е така че монитора не е към леглото на бебето.Това което мога да й спестя.

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да направите така, че да НЕ е в спалнята при бебето...
Аз бих се отказала от компа в такъв случай

# 8
  • Мнения: 3 880
БебеШка стая и компютър никога не са ми се върzвали в представите, даже и от естетическа гледна точка, винаги си представям някаква кипра роzова стая, легълце с балдахини, спяЩо роzово бебче в него, играчки.... и в другия ъгъл_ хоп... компютър Sick  Wink
От друга страна кога е най_подходяЩото време да раzпуснеШ пред РСто?.... когато бебето спи.... на мен би ми било съвестно да влиzам и иzлиzам в стаята на бебето, докато то спи, и да му потраквам на клавиатурата, пък някой път се налага и колонките да се пуснат...тцъ... zа мен това може и да не е вредно, но със сигурност не е практично....
Няма ли начин да го сложите във ваШата спалня (компютъра)? Поне така само на вас Ще ви пречи Wink Simple Smile

# 9
  • Мнения: 936
Нашият е там - компютър + нас + деца. Не им пречи, аз съм ги свикнала да спят на лек шум. Нямат избор просто. Не смятам, че е фатално. И въздуха навън не особено чист, ама излизаме всеки ден.

# 10
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
компютъра, телевизора и всичко останало е там, просто няма други стаи

# 11
  • Мнения: 275
ааааааааааааааааа не  компютъра не в стаята на децата. Най-добре в обща стая разбира се ако има възможност да има такава. Кой когато реши да си почива да се оттегля в покоите си, който иска да дивее пред компа да си дивее

# 12
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
ми ние имаме само една обща стая, за сега

# 13
  • Мнения: 3 880
ми ние имаме само една обща стая, за сега

Е, то в такъв случай не може да се каже, че компютърът е в стаята на бебето, zаЩото това не е негова стая Wink по_скоро бебето е в стаята на всичко останало Wink Аz по принцип съм против една стая да се "zаплюе" уж zа детска пък после да се иzполzва мястото там в полzа на РСто. А когато стаята е само една много ясно, че няма много въzможности.....

# 14
  • Мнения: 990
 Знам ,че не е препоръчително заради облъчването , но щом се налага ....Нашия компютър не е в детската стая ,но пък е в стая в която децата през деня прекарват доста време и засега няма проблеми   Peace

Общи условия

Активация на акаунт