Зимата навън настава, аз пък ще съм ЮЛСКА ма&

  • 12 246
  • 271
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 523
здравей myki , добре дошла при нас
добавих те в официания списък в началото на темичката.

# 46
  • Мнения: 2

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 03:47 от myki

# 47
  • Мнения: 2
здравей myki , добре дошла при нас
добавих те в официания списък в началото на темичката.

Arksi,извиниавай за иденти4ното съобщение няколко стотин пъти,но ми е за 1път Embarassed Благодаря!!!!   love001

# 48
  • Мнения: 2
МНОГО,МНОГО се радвам,че ще бъдем заедно!Не съм ходила още на док.,но сама си изчислих термина-21.07.2007 след три различни теста с един и същи резултат EFP.Знам,че все още е много рано едва 4г.с.,но с таткото се надяваме вси4ко да бъде наред!Чувсвам се добре.Мислите ли,че е рано за някой симптоми?                                                                                                                                              newsm51ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ БЪДИЩИ МАЙКИ ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ И ЗДРАВИ БЕБЕНЦА!

# 49
  • Мнения: 2
Здравейте на всички, много се зарадвах като видях темата  Laughing
Ето и моите данни- Меглена-27, втора бременност, термина си изчислих сама на 21.07, на чичо доктор още не съм ходила, много е рано.
Успешна бременност на всички!  Heart Eyes

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте моми4ета

казвам се Десислава и очакваме бебчо на 04.07 по мои сметки. На преглед съм на 17 и ще потвърдя термин. Имам син на 4години, на 26 години съм.

# 51
  • Мнения: 329
Здравей те на всички мамчета!

Аз съм Барборанка на 25 бременна с второ детенце .Вчера си направи тест и беше положителен и сега реших да се включа в темичката.По калкулатора в сайта термин на 3.07.Довечера съм на док и ще видим дали всички е наред и кога точно ми се пада термина .Едно въпрос че само вие сами как си изчислявате термина ?Питам защото моя е с дължина 35-40 дни и не мисля, че калкулатора го изчислява правилно.Благодаря предварително за отговорите .

Лек ден на всички!

# 52
  • Мнения: 448
Здравейте всички!

Аз съм Руми, на 24г., имам син на 5 год. и в събота разбрах, че ще ставам мама за втори път.Според калкулатора на сайта термина ми е на 19 юли.На лекар мисля да отида след 10-тина дни, защото е много рано още.Ще се радвам да си правиме компания през следващите 8 месеца, които ни остават.  bouquet

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 523
добре дошли на всички нови мами Simple Smile  Hug
добавих ви в списъчето.
BARBORANA , пробвай на http://www.babycenter.com/ - там има място където можеш да посочиш дължината на цикъла. моят е примерно 30 дни и там ми даде като че ли най-точен резултат.

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 11:38 от arksi_

# 54
  • Мнения: 329
arksi благодаря за отговора.Така ми се струва по реален термина .Календара го изчисли за 15.07  и  изчисли че в момента съм 5 г.с. Но довечера съм на док и ще видим какво ще стане на прегледа и утре ще пиша дали г.с. по календара и прегледа са еднакви.

# 55
  • Мнения: 1 004
Барборана, понеже идваш от Искам бебе, ако си мерила температура или си правила тестове за овулация можеш да пробваш и този сайт за изчисляване на термин
http://www.justmommies.com/duedate.shtml
Успех!

# 56
  • на пистата
  • Мнения: 5 832
момичета не мога повече,страшно ми се гади постоянно и ми минава само като сложа нещо в устата и последиците са до сега 3кг+,не знам как ще я карам ако съм така до края.и друго,боли ме корема често с вас така ли е.да се оплача,че продължавам да пуша Embarassedмакар да искам да ги спра,но сравнение с преди по кутия две сега съм само на2-3цигари за деня,но моята док каза ,че и 1 не може и така ме наплаши ама аз нали съм за  разтрел.моя и той не ми дава ама аз се крия и още нещо,толкова ми се яде кисело,че вчера нямаше нищо у нас и пих оцет,не ми се смейте ама така ми се ядеше кисело.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 523
fraUlica,  я се вземи в ръце и пробвай да намалиш цигарите до 2-3 на седмица! все пак го правиш за човечето, което живее в теб в момента.
иначе на мен ми се гади само малко сутрин и вечер, но чак до повръщане не съм стигнала. решавам проблема с портокали! гледам да имам под ръка или портокали, или портокалов сок.

за какви точно болки в корема говориш?
аз имам от време на време нещо като дърпане (но не е стомаха), и лекарката ми каза, че по принцип са от разтягането на матката. и ме предупреди ако са ритмични  newsm78 или много силни да и се обаждам, за да не се окаже нещо сериозно.

иначе за странните храни - аз не мога и ден без нещо портокалесто ... - сокче, плодове ...
днес сутринта като излизах и някой готвеше кисело зеле - така ми се прияде, че моичкият ще трябва да ходи да търси. иначе киселите краставици - мане как ги ядем  Joy .
иначе се стремя да не качвам много килца, че принципно си имам проблеми с килограмите и преди да стане бебо тъкмо бях свалила 14 кила. и даже ще ходя на 16.11. да се видя с диетолога си да ми изготви хранителен режим.

ами за сега това е от мен.

# 58
  • на пистата
  • Мнения: 5 832
да те питам,защо твоята седмища е шеста а оставащите дни са ни едни и същи 238, а моята 5та newsm78

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 523

не е така - моите за 238, а твоите са 239

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 18:34 от arksi_

Общи условия

Активация на акаунт