Заплаха ли сте за себе си и как се справяте с битовите инциденти?

  • 3 539
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 860
 Съвест нямате, да ме разплачете рано сутринта!  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 3 091
Смейте се вие, а мен обикновено ме боли...

Случки няма смисъл да разказвам - направете им биг брадър и ще ми зашиете една бърза помощ - 24 часово наблюдение. Имам малък напредък - вече не съм като Майкъл Джексън - с левкопласт на всеки от все още десетте ми пръста на ръцете! За краката няма да ви разправям...
Особено умиление изпитва мъж ми, когато за пореден път се опитвам да сипя кафе САМО И ЕДИНСТВЕНО в кафеварката... неуспешно! ПИсала съм в клуба за пречещите ръце... Моите и двете са леви Embarassed

# 47
  • Мнения: 5 877
Много интересно, моите ръце ми служат чудесно, когато става въпрос за рисуване, украсяване на торти или рязане на силуетчета от картон... а като ги помоля най-учтиво да сипят гореща яхния в чинията и само в чинията - не щат.

# 48
  • Мнения: 1 708
Два пъти съм подпалвала олиото.Слагам го и се отнасям някъде и то пламва.
Втория път бях бременна Crazy
Доста неприятно,цял ден чистя после кухнята и сега съм много внимателна.
Иначе като цяло нямам проблеми с останалите домакински дейности1

# 49
  • Мнения: 5 877
реплика на мъжа ми, когато излизам на кафе...
"Не се тревожи за вечерята, винаги мога да й опожаря яйце"  Laughing

# 50
  • Мнения: 245
Интересна темичка, да се посмеем на на случки които са ни извадили акъла.
Аз веднъж както си бърсах със стирката,реших да бръкна хубавичко зад хладилнака и #Crazy ууупс даде някав кабел на късо така здраво ме трясна тока,ужас косата ми се накъдри.Аз стресната се чудя жива ли съм или някъде в рая,обаче гледам по едно време парцала на стирката гори #Crazy, разбирам че съм жива и съответно хуквам да го гася и бягам и, съответно в бързината,  на вече мокрите плочки тряяс rotfImboама така се изтещях по задник. Много ме боля ,ама сега ми е много смешно. Joy

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
От миналия вторник само случки, малката болна предния ден цял ден съм я гушкала, че беше много крива резултата пълна мивка с чинии. Вторник по спокойна и й се спи и аз си викам сега  е момента да си ошетам, отивам пускам пералнята и малката ме привиква. Приспивам я  и ще мия чиниите, само че от пералнята теч, кухнята ми във вода, хайде почва се бърсане. Попих водата за има няма един час и  идва ред на миенето на чинии, тъкмо ги привършвам и си порязвам пръста на един нож, 20 мин. не мога да си спра кръвта.
Вчера бях на зъболекар, не мога да си намеря място на езика и го остъргах в машинката.

# 52
  • Мнения: 245
Та ме базика мъжа ми 'било ли е да свършиш няква работа в къщи без риск за живота ти',интернет връзка с видеонаблюдение щяла да ми помегне само, докато го няма. Hug

# 53
  • Мнения: 2 891
Как се справям? Не знам, жива съм още, както и семейството ми  Crazy .
Когато бебо беше още малък и ставах в 6ч., за да го храня имах следния ритуал. Ставам, правя АМ и веднага слагам на котлона огнеупорната кана, в която преварявам водата. След това, когато се връщам да измия шишето, спирам котлона. Да, ама както се оказа, понякога ЗАБРАВЯМ. Така и през тази сутрин. Събудихме се към 10 от странна миризма и силен дим. Водата бе извряла, а пластмасовата капачка на каната се бе разтекла на дъното и бълбукаше. Как не се отровихме от отровните изпарения - не знам, но сега преди да си легна проверявам печката по 3 пъти!!! Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 1 951
Случвало ми се е да счупя чаша ,докато я мия.Последната комедия беше следната.Родителите ми не обичаха пилета и такава храна(пилешка)се готвеше рядко у нас.ТА  преди два месеца имаше годишнина от смъртта на родителите ми ,а свеки дала  пилешки дробчета,Решавам аз ,че ще ги готвя точно в този ден .Приготвих ги,изпекох ги.Изваждайки ги от фурната  се подхлъзнах и всичко на земята.Други изцепки няма.Рядко ми се случват.

# 55
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мани мани аз съм шампион по всякакви травми, както казва мама чувството ми за съхранение е живо умряло Mr. Green  Mr. Green
Имам 2 пъти спукана глава, единия път с комоцио, за щастие се разминах с шевовете-само ме лепиха Blush също така съм горд ностител на 2 пъти чупена ръка(една и съща,добре,че е лявата), счупен пръст на крака(не ме питайте как съм го постигнала Blush ), още едно комоцио, но поне не си пукнах главата Thinking
Отделно редовно ходя охлузена,изкълчена или поне порязана  Sick
Абе не съм от най-предпазливите,смела съм  Crazy
Друго любимо ми е да се порежа с ножа или да се изгоря на печката/ютията #Crazy  #Crazy
Последното ми изпълнение беше в понеделник вечерта - ще притоплям яденето за вечеря, да ама седнах на компа(еееех форумеее,форумеее) и то горкото ядене дало фира,замириса ми чак в другата стая, замалко да подпаля къщата Sick отделно надничам през прозореца (същата вечер това се случва) да видя дали мъжо си идва, ама то тъмно навънка(почти 7часа) и аз се понаведох и се взирам,а парапета нисък и за малко да се метна от третия етаж ooooh!  ooooh!
Абе как съм доживяла до тази преклонна възраст незнам ooooh!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хехе, сладурки! Аз уж съм чевръста, ама за грешки винаги има място...
Но бабет ми има "страшни" идеи - сменяла тя един ден крушката в кухнята и нещо не ставал контакта с фасунката, та решила тя и сложила стотинка вътре, за уплътнение и "сигурност" при контакта. Дали ще проработи това обаче, не пробвала! Следващият, който влязъл в кухнята бил баща ми и ... изненада - фойерверки - крушката гръмнала, разбира се! За протокола - бабет му е тъща!  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 179
  Доста се посмях........сега и аз да споделя.Редовно като готвя нещо , след известно време яденето започва да ме търси ,търси...по печката,по земята...Когато пържа, се напържвам и аз.По ръцете имам толкова белези-кога олио пръснало,кога не съм хванала хубаво капака/с кърпа например /.Веднъж готвейки си потанцувах... newsm44..мъж ми беше сменял контакти и обърнал фазата и нулата... ooooh!.Още го бъзикам,че е направил неуспешен опит за убийство на съпругата...Веднъж да си сложа   GSM-а   да се зареди.....за малко да се заредя и аз с 220 волта....Когато използвам рендето се опитвам да сложа и малко човешка кожа.... За чаши и чинии не ми се споменава.Ако събера всичко счупено, сигурно съм унищожила склад за сервизи.....
                 Май излиза ,че е опасно покрай мен...

# 58
  • Мнения: 2 550
Като хала съм  Laughing
Забравям котлони, печки...горя се с ютията, режа си пръстите, палила съм сграда  Laughing, хващал ме е 220волта ток и...бях очарона, ама наиситна ме изкефи, колко чинии и чаши съм потрошила не е истина, и едно стъкло...Гръмнах един ДВД плеър наскоро, няколко зарядни също си отидоха (скоро при това)...а преди два дни и едно касетофонче със СД блъснах на земята....така издрънча, че повече не ще да работи. Ми за сега туй се сещам  Laughing

# 59
  • Мнения: 245
Аз пък сега се сетих и за друг ми случай.
Та , решихме преди години да си купим климатик за хола супер , всички доволни.Обаче аз на работа и нямам време да обикалям с мъжо по магазините за климатици и той взел човека какъвто си му харесва ,един такъв ъглов много смешен ми беше тогава като аспиратор.Много се ядосах, нестига че смешен ами и скъп.И като го тъпосал в хола и чака да дойтат да го монтират и се пречка ,а аз само ходя насам на там и мърморя ядосана 'тоз смотан,смешен , грозен .....' И по едно време така яко си фраснах крака в климатика и поглеждам си го аз и ооо Shockedпръста ми на една страна искочил.После се събудих за следващия епизод в бърза помощ/Аз съм си счупила пръста и съм припаднала много яко от уплаха,не толкова от болката/Гледам аз мъжа ми се смее и доктора , а те се разправяли за инцидента как е станал а мъжа ми му обяснл "ами ритна климатика"Та доктора доста се посмял като си ме е представил как става хватката с смешния ни климатик.
ЕЕ ама ако знаете този климатик сега вече много ми харесва а и сметките ни за ток не са лоши

Общи условия

Активация на акаунт