момичета, косопааад...отзиви за PHYTO?

  • 11 189
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 880
току що се върнах от аптеката оборудвана с ампулите на Фито и витамините, че много ми пада косата. ръснах се 110 лв. затова ще ви помоля да споделите дали според вас е оправдана покупката им. някой ползвал ли ги е и доволен ли е? има ли резултат, че фармацевтката беше много словоохотлива. каза ми, че е хубаво да взема и шампоана, но нямах толкова пари, та утре пак ще ходя.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами аз съм го писала,но пак да си кажа.
Аз ползвам само и единствено шампоана им.
Косата ми падаше на масури.Задръстваше се канала.На половината шише от шампоана косопада ми спря.Simple Smile
Така че-доволна:)

# 2
  • София
  • Мнения: 3 880
супер, това ме обнадеждава Wink

# 3
  • Мнения: 509
Не съм ги ползвала.Може и да имат ефект.Ако не ти помогнат ти препоръчвам шампоана против косопад на Kerastase и ампулите.Тях съм ги ползвала и съм много доволна.Но при всеки различни продукти имат действие така,че дано с тези на Phyto да имаш успех и да забравиш за косопада. Hug

# 4
  • Мнения: 357
Аз преди време пих витамините и останах много доволна.Мисля,че няма да съжаляваш

# 5
  • Мнения: 1 424
От ампулите им съм много доволна  Peace

# 6
  • Мнения: 65
Ампулите са страхотни,има и едно масло-фитополеин,втрива се като маска само в скалпа,трябва да стоиш поне 1час-срахотен ефект.Ампулите не се мият.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 880
Ампулите са страхотни,има и едно масло-фитополеин,втрива се като маска само в скалпа,трябва да стоиш поне 1час-срахотен ефект.Ампулите не се мият.

виждам го това масло тук в книжката...може да го пробвам и него по-натам. чудех се дали маските им за коса са добри, защото тук чета, че има и звучи много добре?

много се радвам, че така ми ги хвалите и не съм си дала парите напразно Wink от утре почвам Wink

# 8
  • Мнения: 492
Аз не съм ползвала, но една приятелка го хвали постоянно.Този шампоан я спасил от оплешивяване.

# 9
  • Мнения: 357
Ампулите са страхотни,има и едно масло-фитополеин,втрива се като маска само в скалпа,трябва да стоиш поне 1час-срахотен ефект.Ампулите не се мият.

Това масло какво действие по-точно има?За каква коса е и горе долу каква му е цената?   bouquet

# 10
  • Мнения: 527
ампулите са супер ползвала съм  Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 125
Ползвах и шампоана, и ампулите, и имаха ефект определено!

# 12
  • Мнения: 5 362
Не съм ползвала,но една моя позната използва шампоан Phyto и е много доволна.Ако ми се наложи ще си купя,но засега(да чукна на дърво)нямам нужда.

# 13
  • Мнения: 126
А колко струват шампоана и ампулите на PHYTO?

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 20:47 от Бебина

# 14
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Вече преполових шишенцето с витамините и май,че почва да има ефект.Дори си мисля да си купя веднага и второ след свършването му.И шампоана също. Grinning

# 15
  • Мнения: 636
Ползвала съм ги -супер са ампулите
Виши също са много много добри smile3501 smile3501

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
А колко струват шампоана и ампулите на PHYTO?

ампулите 58 лв за 15 /в момента са в промоция и 3 са подарък/
иначе тази цена обикновено е за 12 ампули

шампоанът е около 15 лв.

# 17
  • Мнения: 126
А колко струват шампоана и ампулите на PHYTO?

ампулите 58 лв за 15 /в момента са в промоция и 3 са подарък/
иначе тази цена обикновено е за 12 ампули

шампоанът е около 15 лв.
Благодаря ти Aurora  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 35 935
Всичките им продукти са хубави /споделям личен опит/
В момента пия табл. Фитофанер /почти 50 дена/. Косопада все още не ми е спрял, но при мен това изисква винаги повече време на лечение.
Пия и други неща.Ползвам и ампули.

# 19
  • София
  • Мнения: 234
Направила си чудесен избор....може би една от най-ефективните мед.козметики за лечение на косопад Simple Smile Ползвала съм шампуан и маска за суха и третирана коса - ефекта беше "уау"  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 870
какво претставлява шампоана newsm78

# 21
  Здравейте, може ли някой да ми каже нещо за ампулите с прогестерон, чух че били много ефикасни против косопад, но незнам как се използват

# 22
  • Мнения: 357
  Здравейте, може ли някой да ми каже нещо за ампулите с прогестерон, чух че били много ефикасни против косопад, но незнам как се използват

Мисля,че прогестерона не се предлага по аптеките вече.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 880
какво претставлява шампоана newsm78

шампоанът се казва Phytocayne - ревитализиращ шампоан против косопад за жени
/енергиен източник от гроздови проциандоли и гинко билоба, които възвръщат жизнеността на девитализираната коса, стимулитар растежа и забавят побеляването. Екстрактът от хининова кора има стимулиращо и укрепващо действие, а пантенолът - хидратиращ ефект. Косата възвръща своя блясък, здравина и обем. подходящ е за по-суха коса.

обаче мацката, която работи в аптеката при нас ми препоръчва шампоана против косопад за мъже, бил по-добър според нея. Казва се Phytoaxil - естракти от жен-шен, градински чай и розмарин имат укрепващо, ревитализиращо и тонизиращо  действие, а цинкът и витамин РР спомагат синтеза на кератин и регулират омазняването. меката почистваща основа от кокосово масло прави шампоана не само ефективен, но и мек и приятен за употреба. подходящ е за по-мазен скалп.

аз още се колебая кой от двата да си взема. но може би ще послушам фармацевткат, досега не ме е подвела и ще си купя мъжкия. като се има предвид колко по-сериозен е косопада при мъжете може пък и наистина да се окаже по-ефективен newsm78

# 24
  • Мнения: 357
Phyto имат ли шампоан за обем?Искам да пробвам шампоан на тази марка,от капсулите бях много доволна,но не съм наясно какви шампоани предлагат.Има ли някъде продуктите на Phyto в интернет,но да са преведени на Bg понеже английския ми куца доста?Благодаря предварително   bouquet

# 25
  • Мнения: 565
Момичета, не знам за шампоана, но аз ще ви кажа единствената рецепта против косопад , която до момента по мои наблюдения има 100% успех. Казвам го от личен опит, а и няма човек на когото да съм го казала и да не е бил впечатлен от резултата.Малко е гадно но- чесън и рициново масло. Чесъна се счуква и през марля се намазва главата.След това се намазва с рициново масло(иначе чесъна се спича ужасно и няма измиване), завива се с кърпа и стоите колкото прецените.Аз съм преспивала така.Гарантирам успех, но предупреждавам ,че се измива трудно и след това около седмица имате чувството ,че всеки път щом косата ви се навлажни смърди на чесън:)
Успех.

# 26
  • Мнения: 750
Ползвах и шампоана, и ампулите, и имаха ефект определено!
Peace Подкрепям!!!Съпругът ми имаше същият проблем-АМПУЛИТЕ вършат 4удеса Grinning

# 27
  • Мнения: 332
Момичета, не знам за шампоана, но аз ще ви кажа единствената рецепта против косопад , която до момента по мои наблюдения има 100% успех. Казвам го от личен опит, а и няма човек на когото да съм го казала и да не е бил впечатлен от резултата.Малко е гадно но- чесън и рициново масло. Чесъна се счуква и през марля се намазва главата.След това се намазва с рициново масло(иначе чесъна се спича ужасно и няма измиване), завива се с кърпа и стоите колкото прецените.




Абсолютно те подкрепям.Точно по този начин плюс ампулите на Фито в момента си лекувам косопад.Първо се мажа с чесъна стоя 15м измивам си косата и си втривам ампулите.Много съм доволна след втория път косопада ми намаля 80%.Забравих да пиша че и пия таблеткита против косопад на Фито от една седмица.



# 28
  • Русе
  • Мнения: 659
Това за чесъна е страшно ефикасно, но много мирише, сигурно поне 6-7 месеца след това като си намокриш косата и започваш да усещаш миризмата.

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз съм адски доволна от Фито, силно го препоръчвам. Имат шампан за женски косопад(ФитоКайен се казваше)-много добър, ползвала съм го 2-3пъти,много доволна Hug Иначе фаворита ми е ФитоРум( с ром и яйца) супер шампоан, подхранва и косата става много лъскава и мека. Като се видя с пари и гледам да си го купя Mr. Green

# 30
  • Мнения: 332
Някой пита дали имат шампоан за обем.Да имат но сега не мога да намеря книжката.Като я открия ще пиша.

# 31
  • Мнения: 357
Някой пита дали имат шампоан за обем.Да имат но сега не мога да намеря книжката.Като я открия ще пиша.

Много ти благодаря   bouquet Аз много искам да им видя всички продукти,за да си избера и купя някои от тях!

Общи условия

Активация на акаунт