помощ!няма отърване от пърхот

  • 60 033
  • 64
  •   1
Отговори
  • Германия
  • Мнения: 8 092
мъжът ми се мие с Head&Shoulders специално заради тоя упорит пърхот, но не спира и това е.
Дайте моля ви идея с какво да опитам да му помогна.  #Puppy dog

# 1
  • Мнения: 9 899
тц, Низорал. хеденшолдърс-ът само замазва.

# 2
  • Мнения: 3 200
С хума да се измие няколко пъти и изчезвал. Чула съм го от мои познати, аз нямам пърхут и не съм го пробвала.

Успех!!

# 3
  • Мнения: 3 777
Ще ти кажа перфектния шампоан, Selsun Blue. Беше спрян от производство сега пак е пуснат.
Мъжът ми е има силен пърхут, пробва какво ли не от пшеничени трици, през Низорал...абе всички шампоани.
Този е вълшебен опитай, досега няма лоши отзиви за него.

# 4
  • Мнения: 2 099
Така мила виждам,че сте в Германия.Продава се един шампоан,казва се SELSUN-2,5%
                              Wirkstoff:Selen (tetra)-sulfid
Можеш да го откриеш във всяка аптека.Страшно ефикасен.Самата аз се борих с пърхот поне 5 години,сменях Низорал и какви ли не шампоани и нищо....маха се за малко и после пак.С черна коса съм и познай колко е красиво като ми западат люспи от главата Confused  Confused
Струва около 8 евро за опаковка от 60 милилитра.Със средно дълга коса съм и една такава опаковка ми стига за около месец,месец и половина,миене на косата 2/ 3 пъти седмично.Пробвайте,действа много добре.При мен изби гадния пърхут..................................
Апропо,ако пърхута е от стрес е малко изгубена кауза борбата...........но шампоана действа.

# 5
  • Мнения: 2 099
А Слънцето ме е изпреварило Grinning Ама в Германия на продават Селсум блу.....и аз търсих в началото но ми казаха,че има тука само Селсум.На цвят самия шампоан е керемидено-оранжев.

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Цитат на: nelipyxo
Така мила виждам,че сте в Германия.Продава се един шампоан,казва се SELSUN-2,5%
                              Wirkstoff:Selen (tetra)-sulfid
Можеш да го откриеш във всяка аптека.Страшно ефикасен.Самата аз се борих с пърхот поне 5 години,сменях Низорал и какви ли не шампоани и нищо....маха се за малко и после пак.С черна коса съм и познай колко е красиво като ми западат люспи от главата Confused  Confused
Струва около 8 евро за опаковка от 60 милилитра.Със средно дълга коса съм и една такава опаковка ми стига за около месец,месец и половина,миене на косата 2/ 3 пъти седмично.Пробвайте,действа много добре.При мен изби гадния пърхут..................................
Апропо,ако пърхута е от стрес е малко изгубена кауза борбата...........но шампоана действа.

Благодаря! Утре ще го направя моя на Versuchskaninchen Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 2 099
Ей уби ме с Versuchskaninchen .......... newsm48
При мене с тоя пърхут беше  newsm50Грозна работа,баси цели големи люспи,не прашинки,люспи....

# 8
  • Мнения: 3 154
Малко OFF - я за неразбиращите немски да кажете какво значи Versuchskaninchen Rolling Eyes

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Цитат на: Sunshine
Малко OFF - я за неразбиращите немски да кажете какво значи Versuchskaninchen Rolling Eyes

опитно зайче  Stuck Out Tongue

# 10
  • Мнения: 3 777
Да се похвалиш после, как е зайо Grinning по точно козинката на главата Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: pepelyashka
мъжът ми се мие с Head&Shoulders специално заради тоя упорит пърхот, но не спира и това е.
Дайте моля ви идея с какво да опитам да му помогна.  #Puppy dog

Виждам, че вече са ти писали, но да кажа и аз с помощта на кой шампоан успях да се избавя от пърхота - противопърхотния шампоан на Виши, пак със съдържание на селен в него. Очевидно това е подходящата съставка. Нито Низорал, нито Канестен шампоан на Байер, нито Питикер на Ла Рош Позе - само Виши ми помогна. Има го в два варианта -за мазен и за сух скалп. Продължавам да го ползвам профилактично, а между това - ежедневния шампоан на Дюкре /светлозелен е на цвят, в прозрачна опаковка/.

# 12
  • Мнения: 46 477
Знам, че има много недоволни от шампоаните на Нивеа, но мен ме спаси техния против пърхот.

# 13
На мен точно от този гаден шампоан ми се появи. Neutral Face
Почнах да се мия с Низорал и изчезна ,но в момента в който почнах с друг пак се появи.
Ужас и безумие .
Няма да ви казвам колко марки съм сменила от скъпи по скъпи.
Ефект нула.Последно разхождайки се попаднах на един магазин представител на една  фирма за козметика .Та гледам шампоан против пърхот за няма и 1 лев.
Жената ми обясни ,че е доста ефикасен и найстина помага.
Много бях скептично натроена ,но го купих.
Наистина взе ,че ми помогна този шампоан макар ,че е евтин.
Значи не винаги скъпото е качествено.
Шампоана е на Евтерпа в синя бутилка.

# 14
  • Мнения: 189
Пробвай с противопърхотния на Eucerin. На мен  ми действа.
Но който и да те спаси важното е след това да не използваш такива дето ти дразнят скалпа.

Общи условия

Активация на акаунт