Да се скарам ли с госпожата?

  • 2 537
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Вчера синът ми на 6,5 г. се върна от градина и ми каза, че г-жата го била наказала, че се гонели с едно дете и го бутнала по главата (преди 3 седмици получи комоцио и всички са предупредени да не се бута, подскача, друса и т.н.). Да отида ли да се разправям - днес тя е втора смяна- или да си затворя очите. Само за протокола и преди го е удряла по главата - с книга , и е ясно, че дори да преувеличава, синът ми не си измисля. Да говоря с г-жата или направо с директорката или и с двете?
Или все пак му остават няколко месеца до края в тази градина и да не си тровя живота?

# 1
  • Мнения: 179
При условие ,че е предупредена госпожата,че детето е получило комоцио .....и да си позволи пак да го бутне.....аз лично щях да си ПОГОВОРЯ с нея доста сериозно.Ако е необходимо и с директорката.По никакъв начин не допускам такова отношение към дете.Няма значение,че му остават няколко месеца до края.И да го ударя с книга по главата........леле ако ми падне щях да я.....уф ядосах се.....при всички случаи не оставяй нещата така.

# 2
  • Мнения: 245
Съжалявам за случката.Разбирам те как ти се иска да й вдигнеш скандал.Аз го преживях преди месец .
Дъщеря ми е на тази възраст и преди месец си удари главата в градината след което се оказа че е с комоцио. И не стига че не ми се обадиха цял ден за инцидента, ами след седмица когато я заведох на градина ги предупредих да я пазят от скачане и т. н.
И не само че аз видях че тя скача от пързалката ами като им "напомних"че тя не трябва да го прави , те ми отговориха че съм все недоволна.
И си премълчах Скъпа,не знам как е във вашата градинка ,но при нас тези неща рефлектират върху децата , а както казваш ни остава още много малкой и се махаме от там.
Но ко има евентуално друг вариант освен да рефлектира върху отношенията им на детето ти направи им забележка, защити си детето
аз много съжалявам че не го правя и си мълча

# 3
  • Мнения: 3 323
На твое място щях да говоря, макар че "говоря" не е точната дума! Май най добре направо с директорката!

# 4
  • Мнения: 365
"Само за протокола и преди го е удряла по главата - с книга " ????  Shocked

# 5
  • София
  • Мнения: 1 352
Какво значи "бутнала по главата"? Ударила ли го е? Защото може да го е побутнала с 1 пръст, а сина ти да го представя едва ли не като побой. Първо говори с госпожата и разбери какво е станала, а после се карай. Освен това щом има забрана за тичане в градината, твоя син е нарушил забраната, което означава че си е заслужил наказанието.

# 6
  • Мнения: 245
Какво значи "бутнала по главата"? Ударила ли го е? Защото може да го е побутнала с 1 пръст, а сина ти да го представя едва ли не като побой. Първо говори с госпожата и разбери какво е станала, а после се карай. Освен това щом има забрана за тичане в градината, твоя син е нарушил забраната, което означава че си е заслужил наказанието.
едва ли госпожата ще каже "да, да бутнах го по главата той го заслужи".А и не мисля ,че това е начин да накараш дете да слуша.
А относно бягането, те са деца не се усещат постоянно какво е по-добре ,бяга му се и бяга,още повече че след комоцио детето се чувства физически добре и не се усеща че не трябва да тича или да скача.Мисля че, след като е предупредена тя трябва да ги има в предвид тези неща.

# 7
  • Мнения: 532
Ами аз директно при директорката отивам пък да видим после как ще ми рефлектира върху детето!!!!!!!!!!!!!!!!!
Как ще го удря по главата изобщо,дори да не е с комоцио.А бе тия учителки там за тва ли са?

# 8
  • Мнения: 6 461
При условие ,че е предупредена госпожата,че детето е получило комоцио .....и да си позволи пак да го бутне.....аз лично щях да си ПОГОВОРЯ с нея доста сериозно.Ако е необходимо и с директорката.По никакъв начин не допускам такова отношение към дете.Няма значение,че му остават няколко месеца до края.И да го ударя с книга по главата........леле ако ми падне щях да я.....уф ядосах се.....при всички случаи не оставяй нещата така.
Съгласна съм с това мнение Peace
Детенцето не е боксова круша.(ударила го била с книга по главата)Никой ама никой няма право да го удря и да го злепоставя пред всички деца по този начин.
Като се е цанила за учител ще намери човешки начин да се справя с дисциплината .

# 9
  • Мнения: 1 425
Първо говори с госпожата за да разбереш какво точно се е случило! Peace

# 10
  • Мнения: 891
Ами аз директно при директорката отивам пък да видим после как ще ми рефлектира върху детето!!!!!!!!!!!!!!!!!
Как ще го удря по главата изобщо,дори да не е с комоцио.А бе тия учителки там за тва ли са?

Абсолютно подкрепям мнението !  Peace

# 11
  • Мнения: 953
"Само за протокола и преди го е удряла по главата - с книга " ????  Shocked
УЖАС.  Възмутена съм. Направо при Директорката.smile3513

# 12
  • Мнения: 481
Какво значи "бутнала по главата"? Ударила ли го е? Защото може да го е побутнала с 1 пръст, а сина ти да го представя едва ли не като побой. Първо говори с госпожата и разбери какво е станала, а после се карай. Освен това щом има забрана за тичане в градината, твоя син е нарушил забраната, което означава че си е заслужил наказанието.
Точно, защото не знам точно какво значи (синът ми, когато го накарах да ми покаже ме хвана за косата и скубейки ми раздруса главата) , а пък и написах, че дори и да не е бутане , тя все пак , според мен,  неправилно въдворява ред. Съгласна съм да го накаже, но не стигайки до ъгъла на стаята да го блъска ...
А дори не може и да е забравила, че е с комоцио , защото има 7 огромни шева все още незаздравяли на челото. Пояснявам, че лежа в Пирогов.
Мъжът ми специално ги помоли да не му дават да тича и да скача и го спряхме от футбол за 1 месец. Тя е педагог и има други начини да го накара да стои мирен.

# 13
  • Мнения: 179
Точно, защото не знам точно какво значи (синът ми, когато го накарах да ми покаже ме хвана за косата и скубейки ми раздруса главата) , а пък и написах, че дори и да не е бутане , тя все пак , според мен,  неправилно въдворява ред. Съгласна съм да го накаже, но не стигайки до ъгъла на стаята да го блъска ...
А дори не може и да е забравила, че е с комоцио , защото има 7 огромни шева все още незаздравяли на челото. Пояснявам, че лежа в Пирогов.
Мъжът ми специално ги помоли да не му дават да тича и да скача и го спряхме от футбол за 1 месец. Тя е педагог и има други начини да го накара да стои мирен.


 Тая явно не става за детска учителка.....

# 14
  • Мнения: 1 455
Според мен трябва да говориш директно с директорката.

Общи условия

Активация на акаунт