как ще се занимавате през зимата???

  • 2 081
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 284
мисла да излизам по малко че иначе положението става страшно

# 16
  • Мнения: 2 677
Да живеят PC-то, интернета и Need For Speed!  Party  Party  Party
Иначе разходките отново ще ги има.  Peace

# 17
  • Мнения: 135
Пак ще се излиза - стига да не е много ветровито, да вали (дъжд/сняг), мъгливо. Рая е зимно бебе и не съм я лишавала никога от зимната разходка. Знам, че при спокойно време, може да се излиза навън и при -5 градуса. Разбира се, добре облечена, непрекъснато я проверявам, за по-кратко време. Спомням си миналата година снегът бе доста навалял и имаше само "коловози" (хубаво е, че живеем в ненатоварен откъм коли през зимата район) по улицата, но нямаше вятър, беше грейнало едно зимно слънце, но беше доста студено все пак. Та, излязохме ние - бях я опаковала добре+дъждобрана на количката за всеки случай.. Гледам по едно време насреща ни педито и  си викам тая сега ще ми се скара, но не - тя е много "За" закаляването и даже ме похвали за куража. Май това беше най-студеното време, при което е излизала бебата - около -5.  Това е и времето на многото гостита!!!  Wink

# 18
  • Мнения: 1 104
Аз знам, че бебето не трябва да се извежда когато е влажно, мъгливо и много студено (-5/-10). Иначе разходки за кратко и при добре облечено бебче не са проблем.А за мама занимавки у дома колкото искаш. Както казва Shtastlivka можете да се събирате с приятелки и да си ходите на гости.

# 19
  • Мнения: 277
Е, пак ще излизаме, но по-рядко вероятно. Иначе ще приемаме гости и ще посещаваме други бебоци у тях. Ще сърфираме из нета. Ще четем книги. Ще гледаме "Приятели" за кой ли път. Или някое друго филмче за разнообразие. Абе, винаги има какво да се прави. А и ще спортуваме, щото вече "няма време" няма да може да е извинение.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 152
Това "нямам време" и на мен ми е "любимото" оправдание, което пък побърква мъж ми.  Mr. Green
И аз се чудех как ще е зимата, че малката ще става все по-активна, но ще трябва да й измислям занимания да се изморява бързо и айдеееее пак в нет-а!  Laughing
Другия път ще гледам да раждам зимата  Wink, че като поотрасне да е топло и да се мори навън.  Peace

# 21
  • Мнения: 5 362
Пак ще излизаме,но за по-кратко.Стига да няма дъждове и големи студове.Вкъщи се занимаваме с какви ли не работи,но времето върви бавно.Много е мъчително това стоене вкъщи затворени.

# 22
  • Мнения: 566




надявам се да излизаме и зимата иначе ще издивея...
и да живее интернета Peace

И ние така newsm10
newsm17

# 23
  • Мнения: 3 248
Ако се чувствам все така добре (както в момента) - възнамерявам от Нова година да излезна в дълга отпуска. Тогава живот и здраве ще съм в 21 г.с.
Не възнамерявам напълно да се затварям вкъщи - ще си ходя на гимнастика, ще си оправям къщата за предстоящото събитие, ще обърна повече внимание на дружките си. Разбира се в най-студените дни мисля да си мързелувам. Blush
Аз съм активен човек и реших проблема си с бездействието като се захванах да уча нов език. Всъщност варирам непрекъснато между два езика - иврит и арабски. hahaha

Това са ми плановете, но какво ще ми поднесе живота - един Бог знае! Grinning

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
До Нова Година ще изтикам тук във форума,а след това пак ще съм тук живот и здраве с бебе на ръце. newsm32
Тогава ще си уплътнявам времето максимално,вече нямам търпение,да си видя малкото чудо  ylinfant

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Ако продължи да ми боледува така, ще я спра от ясли... И не ми се мисли как ще се занимаваме  Crazy
Хубаво- излизаме и през зимата, но колкото и да е излизане, пак е за половин- един час, не е като  да си по цял ден навън  Stop

# 26
  • Мнения: 2 849
За Вики -бънджи ,люлка ,проходилка ,слон и кола .Всичко му омръзва толкова бързо  ooooh!За мама Ради -форум -бг.мамма  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт