Диета

  • 573
  • 8
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 159
Здравейте. Имам завишен пролактин и вследствие на него качих 13 кг. От 1 месец пия Бромокриптин. Искам да питам тези които са като мен за някаква диета която ще ми помогне да ги сваля тези килограми и какво направихте вие за да свалите качените кг.

# 1
  • Мнения: 1 424
Danila много общо си задала въпроса, кажи нещо повече колко си висока, кг, колко искаш да станеш и т.н. Иначе има закована тема "наръчник за красиво тяло" там има много обсъдени диети   Peace И от там всичко е въпрос на вкус,смисъл дали предпочиташ да хапваш плодове,месо и т.н. И най-важното е ВОЛЯ и постоянство  Peace
Ако споделиш повече или имаш още въпроси съм готова да помогна с каквото мога  Peace

# 2
  • Видин
  • Мнения: 159
Висока съм 168см. и в момента тежа 69 кг. В последно време правих няколко диети но резултата от тях е почти никакъв. Миналата седмица бях на "японското чудо" и свалих само 1 кг.

# 3
  • Мнения: 1 792
и аз съм заинтересувана искам да свля 13 кг.висока съм 165см на 65 кг  Embarassed УЖАС.ПОМАГАЙТЕ МАЦКИ МОЛЯ ВИ baby_neutral

# 4
  • Мнения: 2 897
Според мен,най-ефикасни са НВД и разделното хранене,всъщност,това се превръща в начин на хранене,здравословно,балансирано и с дълготраен ефект Peace
В библиотеката на форума има много информация за тях.Най-добре е вие да си прецените коя от двете ще ви пасне повече като изпълнение и да действате по въпроса.Желая ви успех Peace

# 5
  • Мнения: 1 792
БЛАГОДАРЯ ТИ ZORIE.СЕГА ЩЕ ВИДИШ КАКВИ ФИННИ ГАДЖЕТА ЩЕ СТАНЕМ Whistling.А АКО ПРОБВАШ ЗА БЕБЧЕ ДИЕТИТЕ ВРЕДЯТ ЛИ newsm78

# 6
  • Мнения: 6 461
Спрях хляба и това мисля че ми се отрази добре на килограмите......... Wink

# 7
  • Мнения: 2 897
А АКО ПРОБВАШ ЗА БЕБЧЕ ДИЕТИТЕ ВРЕДЯТ ЛИ newsm78

Тези-не NaughtyПиеш фолиева киселина,нали Peace

# 8
  • Мнения: 1 792
дааааааааааа.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Wink

Общи условия

Активация на акаунт