ИЗДИРВА СЕ ТОВА МОМЧЕ - МОЛЯ ПОГЛЕДНЕТЕ!

  • 48 011
  • 359
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 936
Стискам палци да го намерят скоро жив и здрав! Praynig

# 31
  • Мнения: 1 793
Не мога да видя снимките. Не се отварят, но се моля да го открият жив и здрав  Praynig  Praynig 

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моля се момчето да бъде намерено скоро! Кураж на родителите и близките!  Praynig

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ох, ужасно състояние - толкова време... Дано се намери скоро!  Praynig

# 34
  • Мнения: 512
Бог да го пази, сърцето ми е с вас! Дано скоро прочетем добри новини тук!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Много тъжно ми стана.... Стискам палци скоро да има добри новини  Praynig Praynig Praynig

# 36
  • Мнения: 1 680
Не виждам снимката.
Стискам палци, дано открят момчето.

# 37
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Моля се да е жив и здрав, и скоро да се върне при родителите си! Praynig

# 38
  • Мнения: 1 364
Дано скоро да го намерят жив и здрав!

# 39
# 40
  • Мнения: 6 315
Дано го намерят! И дано да е жив и здрав!  Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз ще го изпратя на познати!
 Praynig Praynig Praynig

# 42
Iskam samo da kaza che izprashtam edna golqma pregradka na tazi zena i se molq da se nameri deteto i. Ako imam nqkakva informaciq shte vi uvedomq nezabavno! Kasmet, maichice!
P.S Izvinete latinicata, no se namiram na komputar, kadeto imat samo BDS a klaviaturata e iztrita i ne razlichavam kirilskite bukvi. Sad

# 43
  • София
  • Мнения: 408
Преди време в предаването на Милен Цветков имаше две майки, чиито момчета, също студенти, единият също учеше психология бяха изчезнали по същия начин, без да вземат дрехи, без да се обадят на никого. и двете момчета са били в много добри отношения с родителите си, нямало е конфликти, не са взимали наркотици. Тъй като случаят според мен е същият, защо не опитат родителите да се свържат с Милен Цветков и да поискат координатите на другите родители, да се види докъде са стигнали и да се обединят.
Надявам се момчето да се завърне!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт