ИЗДИРВА СЕ ТОВА МОМЧЕ - МОЛЯ ПОГЛЕДНЕТЕ!

  • 48 002
  • 359
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 479
Преди време в предаването на Милен Цветков имаше две майки, чиито момчета, също студенти, единият също учеше психология бяха изчезнали по същия начин, без да вземат дрехи, без да се обадят на никого. и двете момчета са били в много добри отношения с родителите си, нямало е конфликти, не са взимали наркотици. Тъй като случаят според мен е същият, защо не опитат родителите да се свържат с Милен Цветков и да поискат координатите на другите родители, да се види докъде са стигнали и да се обединят.
Надявам се момчето да се завърне!
Идеята е много добра  Peace Ако новината стигне до телевизията и снимката бъде показана там вероятно има много по - голям шанс да бъде открит по скоро  Praynig
Аз лично препратих темата на няколко приятели от Велико Търново.. Дано отнякъде да изскочи инфо и в най - скоро време нещата да се оправят!!! Дано момчето е живо и здраво!!! Praynig

Стискам палци!!!

# 46
  • Мнения: 216
дано е жив и здрав и скоро да се намери!

# 47
  • Мнения: 258
С цялото си сърце се моля за намирането на момчето.Късмет и много сила!  Praynig Praynig Praynig

# 48
  • Мнения: 15 619
Дано всичко свърши добре!
Дано е жив издрав!
 Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 3 886
Дано не се е случили нещо лошо.Надявам се и се моля всичко да е наред Tired Praynig Praynig

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не ми е познато лицето. Дано да се намери момчето живо и здраво!

# 51
  • Мнения: 983
Не ми е познато лицето, не съм чула нищо до сега. Дано да се намери по-скоро Praynig

# 52
  • Мнения: 3 611
Не виждам снимки, моля някой да ги даде. По това време съм била в Търново, че и в унито (zавърших 7ми семестър), може да ми е поzнато момчето...
Дано го открият живо и zдраво  Praynig


П.С. Видях снимките, но не ми е поzнато момчето.  Tired

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 10:28 от arrows

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Искрено се надявам на добра развръзка  Praynig Praynig Praynig

# 54
  • Мнения: 288
   Дано всичко да е наред с момчето, да е живо и здраво и съвсем скоро да успоки майчицата си! Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 1 318
И на мен ми е познато момчето, сигурно случайно съм го засичала из Русе... Моля се да се намери, голяма трагедия... Praynig

# 56
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Дано да е живо и здраво момчето и скоро да го намерят! Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Мнения: 3 611
И на мен ми е познато момчето...

Сори, но къде виждаш снимки? Цялата тема прочетох, а не видях такива  Tired

# 58
  • Мнения: 84
Моля се всичко да се нареди! Praynig Praynig Praynig

# 59
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И на мен ми е познато момчето...

Сори, но къде виждаш снимки? Цялата тема прочетох, а не видях такива  Tired

Авторката си я е сложила като аватар........ако не я виждаш в темата......

Общи условия

Активация на акаунт