Кухненски робот или миксер, пасатор, сокоизтисквачка..

  • 8 578
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 467
Моля споделете ми вашите наблюдения по въпроса /предполагам имате част от уредите поотделно преди да сте се сдобили с робота../
Та сега се чудя дали да вземем Moulinex -http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009116
или ще ми препоръчате нещо по-добро  Thinking

# 1
  • Мнения: 155
Аз бих си вземала кухненски робот. Имам ги поотделно: сокоизтиствачка за твърди плодове, сокоизтичвачка за цитрусови, миксер и пасатор на Броун с приставки за разбиване на яйца напр, нормалната приставка за пасиране и купа, в която кълцаш. Най-често използвам пасатора, но много място заемат така поотделно. А сокоизтисквачката за твърди плодове се почиства трудно и сега съжалявам, че не си купихме кухн. робот.  chef

# 2
  • Мнения: 1 883
Аз бих си вземала кухненски робот. Имам ги поотделно: сокоизтиствачка за твърди плодове, сокоизтичвачка за цитрусови, миксер и пасатор на Броун с приставки за разбиване на яйца напр, нормалната приставка за пасиране и купа, в която кълцаш. Най-често използвам пасатора, но много място заемат така поотделно. А сокоизтисквачката за твърди плодове се почиства трудно и сега съжалявам, че не си купихме кухн. робот.  chef


Нашата е Сименс Peace

# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
Напоследък започнаха да ги предлагат Мулти уреди - всичко това в един уред Simple Smile

Braun направиха доста масирана рекламна кампания за последния си продукт Simple Smile И не е скъп - до 100-тина лева Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 164
И по отделно ги имам и робот, но робота ме мързи все да разглабям, да мия ooooh! - виж пасатора колко по-лесно се чисти! Peace

# 5
  • Мнения: 442
И по отделно ги имам и робот, но робота ме мързи все да разглабям, да мия ooooh! - виж пасатора колко по-лесно се чисти! Peace

да! аз робот нямам, но и не ми е в списъка от належащи покупки. даже, като че ли не ми се иска, заради мястото, което заема, а сега разбирам, че трябва да се разглобява, мие... ooooh!
имам един пасатор, който ползвам и като миксер, когато се наложи, и един чопър за нарязване. аа, да! имам и сокоизтисвачка, която не ползвам отдавна.
все пак, ако си майсторица и трябва да ги имаш всички тези уреди, гласувам за робота.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 604
И по отделно ги имам и робот, но робота ме мързи все да разглабям, да мия ooooh! - виж пасатора колко по-лесно се чисти! Peace
Peace

# 7
  • Мнения: 2 677
Гласувам с две ръце за робота!  Peace
Имам уредите и поотделно, но робота ми е страшно полезен и винаги предпочитам да ползвам него.

# 8
  • Мнения: 780
имам от всичките уреди но робота си е друго нещо - само него нямам и много съжалявам, но е на даден на дневен ред / в най- скоро време искам да си взема/

# 9
  • София
  • Мнения: 35 814
Гласувам с две ръце за робота!  Peace

# 10
  • Мнения: 6 461
И по отделно ги имам и робот, но робота ме мързи все да разглабям, да мия ooooh! - виж пасатора колко по-лесно се чисти! Peace
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз съм за робота!Дори смятам да врънкам за подарък.

# 12
  • Мнения: 2 897
Та сега се чудя дали да вземем Moulinex -http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009116
или ще ми препоръчате нещо по-добро  Thinking

Ние имаме такъв,много съм доволна от него Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Ползвам робот. Но ако нямаш място на работната маса и ще трябва всеки път да го вадиш и прибираш - по-добре отделни уреди.

# 14
  • Мнения: 10 982
Аз съм за робота - всичко функции в един уред  Peace
Казват, че е добре да го държиш на достъпно място и винаги да ти е под ръка, защото ако го прибереш в някой шкаф, може и там да си остане.

Общи условия

Активация на акаунт