Магазини със стоки за бебета и мами - гр. Варна

  • 149 473
  • 509
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Много ми хареса магазин "Рошко" Peace До няколко дни ще ми доставят лятната количка. Казаха ми също, че в края на седмицата ще доставят дрехи на Carter`s.  Аз лично много харесвам марката и съм доволна от дрешките им.

# 16
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 351
а в Рошко за каква възраст ще са дрешките?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 469
а в Рошко за каква възраст ще са дрешките?

"Рошко ще направи всичко възможно да осигури дрешки за децата до 5 години.

# 18
Магазинът се намира на ул." Никола Михайловски" - това е под сладкарница Синчец в посока Морската градина. Аз също го посетих вече няколко пъти и съм много доволна , както от разнообразието, така и от доброто обслужване. Цените на предлаганите стоки са много добри  newsm10. Няма да съжаляваш, препоръчвам да го посетиш!

# 19
  • Мнения: 3 457
аз аз сложих картата на магазин НАНА ,но когато я слагах си со4е6е магазина,незнам какво е станало newsm78Ето пак КАРТАТА

# 20
  • Мнения: 4 417
аз аз сложих картата на магазин НАНА ,но когато я слагах си со4е6е магазина,незнам какво е станало newsm78Ето пак КАРТАТА

сега е ок и ми стана ясно.
Благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 457
аз аз сложих картата на магазин НАНА ,но когато я слагах си со4е6е магазина,незнам какво е станало newsm78Ето пак КАРТАТА

сега е ок и ми стана ясно.
Благодаря   bouquet
явно пак нещо съм объркала или в последствие нещо е станало Embarassed

# 22
магазин "нана",страхотен е ,вчера купих на малката  от там страхотни блузки и туники , за баткото  спортен панталон Peaceето координати,сладкарница синчец е от мнооого отдавна и минаваш надолу 30метра има на ъгъл маг-н за ядки и кафе залепен за него е магазин "нана"успех!

# 23
Магазинът се намира на ул." Никола Михайловски" - това е под сладкарница Синчец в посока Морската градина. Аз също го посетих вече няколко пъти и съм много доволна , както от разнообразието, така и от доброто обслужване. Цените на предлаганите стоки са много добри  newsm10. Няма да съжаляваш, препоръчвам да го посетиш!
В петък  бях в магазина,получаваха нова стока и имаше доста готини нещица  Peace А обслужването е  6+  Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравейте. Имаше една тема за нов детски бутик, който предстои да бъде отворен във Варна, но не мога да намеря темата. Знаете ли нещо по въпроса?

# 25
  • Мнения: 1
Мили майки!Много ви благодаря за интерес! Съжалявам много, но за сега не мога да правя безплатна реклама. Надявам се, администратор ще ми отговори, и ще има информация за магазин. Само да кажа че скоро ще има магазин!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 913
Магазинът се намира на ул." Никола Михайловски" - това е под сладкарница Синчец в посока Морската градина. Аз също го посетих вече няколко пъти и съм много доволна , както от разнообразието, така и от доброто обслужване. Цените на предлаганите стоки са много добри  newsm10. Няма да съжаляваш, препоръчвам да го посетиш!
В петък  бях в магазина,получаваха нова стока и имаше доста готини нещица  Peace А обслужването е  6+  Peace
В "НАНА" какви марки казахте се продават? И какви са цените? Че на нас ни предстоят няколко РД и обличане за ясли. Мерси предварително за отговорите   bouquet

# 27
  • Мнения: 3 457
от НАНА,съм купувала и са ми купували Субер натур ,Сиклид,Вениче,Ванекс,а имаше и на Фуар от ишлеметата -разпознах доста  Mr. Green,имаше и някакви други турски ,които съм ги срещала в Турция-за качеството  Peace супер са,тествам постоянно Mr. Green Сега  на последното ни ходене му взех на малкия Фрий Джуниър с едни сладки маймунки,ако ми остане време ще снимам  Peace

# 28
интересно ми е било що за хора стоят зад монитора , впечетлявате се от магазини с два парцала 2/2 м. и четеики бих си помислил че това е наи-невероятния магазин на света.Имащите претенции за марки,качество и обслужване да се замислят дали скоро смятат да влязат в Европа или ще си останат със селския манталитет на пазаруване.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 913
интересно ми е било що за хора стоят зад монитора , впечетлявате се от магазини с два парцала 2/2 м. и четеики бих си помислил че това е наи-невероятния магазин на света.Имащите претенции за марки,качество и обслужване да се замислят дали скоро смятат да влязат в Европа или ще си останат със селския манталитет на пазаруване.
newsm25   168uu
Аз пък мисля, че този форум е точно затова, да си споделят майките (и бащите понякога) информация, мнения, впечатления, преживявания. Но не може да не се намери някой да оплюе хората за тяхното мнение. Или смяташ нямя значение, , че всички хора трябва да харесват, това, което и ти с твоя "градски" манталитет???
Моля, не ми отговаряй. Нямам време да се занимавам със заяждания

Общи условия

Активация на акаунт