Магазини със стоки за бебета и мами - гр. Варна

  • 149 472
  • 509
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 394
ул.Печ 3  пазар Чаталджа маг-н "гу-гу."Детски храни играчки ,колички
   Този магазин отдавна запада и няма нищо в него камоли коли4ки
Имаше колички, магазинът обаче вече го няма Mr. Green

# 46
  • Мнения: 120
ЗАЩО НЕ СТЕ добавили ОКАЗИОНА на Карамфил35 тел.0886850088 и0897916182   .АЗ и мои познати ве4е сме много доволни от там.Продават се бьрзо нещата,които оставяте,а се намират интересни на добри цени.Трябва да се знае от мамите които ползват такива услуги мисля. Peace

maq_35, няма ли да спреш с рекламата? или за да си помислим че си спряла влизаш като гост? newsm78
    О  Я СТИГА ...С ОСТРОУМНИЧЕНЕ...

# 47
  • Мнения: 14
На скоро отвориха ново магазинче срещу Пикадили- Чаталджа казва се ,,CASPER'' магазинчето е много симпатично и има много хубави дрешки от ишлемета. Адреса е ,,Илинден''2 блока перпендикулярен на Пикадилито от входа се вижда има голяма табела, обслужването е добро и има място  да влезеш с количка.

# 48
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Само да Ви кажа,че нещата не стоят точно така както си ги представя обикновенния потребител.
Гледаш етикетче - гледаш марка, да ама много от тези неща са произведени от друг производител на ишлеме, който само поставя съответната марка и етикетче.

# 49
  • Мнения: 635
А от къде се зареждат магазините във Варна?

# 50
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
А от къде се зареждат магазините във Варна?
Има детски борси, там даден производител доставя свойте неща и от там вече собствениците на магазините зареждат стоката си. Тук става въпрос за обикновения производител - там той обикновенно доставя стока със своя марка и етикет. Много често големи вериги детски - са производители на определени детски артикули и имат открити доста детски магазини, те обаче нямат възможност техническа и материална да произведат - пр. пелтиво или трикотаж, свързват се с определен производител , който в случая се явява техен подизпълнител - плащат си труда, материала ( ишлеме) и се слага тяхната марка. Така много често дрешките носят марката на дадена фирма, а всъщност се произвеждат от друга.

# 51
  • Мнения: 635
А от къде се зареждат магазините във Варна?
Има детски борси, там даден производител доставя свойте неща и от там вече собствениците на магазините зареждат стоката си. Тук става въпрос за обикновения производител - там той обикновенно доставя стока със своя марка и етикет. Много често големи вериги детски - са производители на определени детски артикули и имат открити доста детски магазини, те обаче нямат възможност техническа и материална да произведат - пр. пелтиво или трикотаж, свързват се с определен производител , който в случая се явява техен подизпълнител - плащат си труда, материала ( ишлеме) и се слага тяхната марка. Така много често дрешките носят марката на дадена фирма, а всъщност се произвеждат от друга.

Явно е така, защото от едни магазини купувам хубав панталон за 32 лв, а от друг хубав с никаква разлика за 10лв, тук във Варна от къде пазаруват магазините ?

# 52
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Нали ти е ясно,че от производителя - до клиента, колкото пъти мине през прекупвач- толкова пъти цената се качва - това е едното, а второто е че тези дето си поръчват марките върху чуждите изделия - само заради марката - може да сложат тройно по-висока цена.
Има доста детски борси- порови се в интернет, незнам обаче дали продават на дребно- сигурно, както и борсите за бельо, само че на малко по-висока цена от тази на едро.
Сега на примависта се сещам за няколко на Хр.Самсаров, там в региона има доста борсички, не само за детско.
Ако вече ти трябва нещо друго, примерно искаш да си отвориш магазин или нещо такова - пиши какво търсиш?

# 53
  • Мнения: 635
Нали ти е ясно,че от производителя - до клиента, колкото пъти мине през прекупвач- толкова пъти цената се качва - това е едното, а второто е че тези дето си поръчват марките върху чуждите изделия - само заради марката - може да сложат тройно по-висока цена.
Има доста детски борси- порови се в интернет, незнам обаче дали продават на дребно- сигурно, както и борсите за бельо, само че на малко по-висока цена от тази на едро.
Сега на примависта се сещам за няколко на Хр.Самсаров, там в региона има доста борсички, не само за детско.
Ако вече ти трябва нещо друго, примерно искаш да си отвориш магазин или нещо такова - пиши какво търсиш?

Търся борса за дрехи , точно за магазин и така немога да открия!

# 54
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Сещам се за Ю - ги - Йо; Патиланци. Зависи какво ще зареждаш в магазина, ако искаш ми пиши на лични.

# 55
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Детска борса "Yu-Gi-Oh"
град Варна, ул. "Сава Доброплодни" 17
ДЕТСКА БОРСА ХЕНЗЕЛ И ГРЕТЕЛ 
 Адрес: ВАРНА 9000, ул. Капитан Райчо 18
 Детска борса Патиланци, гр. Варна     
Адрес :  ул. Пирот 1
www.borsa-kids.hit.bg/
 Варна
БЕБЕ БОРСА
Ул.”Г. Бенковски” 64

# 56
  • Мнения: 268
В кой магазин предлагат продуктите на ПИДЖИН- по-специално се интересувам от прахта за пране и аспиратор за хрема.Моя позната от СОФИЯ ми сподели ,че е очарована от прах1.5кг.      предлагали го и по 1кг...ЗА това ако някой знае в кой магазин се продава да сподели newsm78
  Не съм от гр.Варна,но ще споделя че и аз ползвам продукти на тази марка  Peace-още повече се зарадвах,когато открих знаците на дъното на шишетата,бибероните и чашата-1,2,5 "говорещи,че са безвредни.фенка съм на тази марка  bouquet
И аз имам позната но в Бургас- тя си поръча от вносителите  Simple Smile,но за техни магазини newsm78нямам никаква информация Mr. Green

# 57
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Моля ви за помощ.
Къде във Варна мога да намеря колички JANE и Graco?
Предварително ви благодаря.  bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 634
Моля ви за помощ.
Къде във Варна мога да намеря колички JANE и Graco?
Предварително ви благодаря.  bouquet

Premaman

# 59
  • Мнения: 112
Здравейте момичета. Харесла съм си количка на Baby Max,  но не знам къде във Варна мога да намеря такава.

Моля помогнете.
Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт