Магазини със стоки за бебета и мами - гр. Варна

  • 149 479
  • 509
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 93
Maгазинът, за който говори Надина се намира на ул "Генерал Киселов" 31, ако случайно го търсите по карта.. И наистина цените са много добри. Стоката е предимно българска и за съжаление най-големия номер там е 116  Tired

Здравейте!Аз също пазарувам от там и съм доволна.
Имат и по-големи номера наскоро купих за подарък 128 ръст.

# 511
  • Мнения: 36
Здравейте мами!Бих искал да попитам за магазин с качествени и хубави спални комплекти за кошара.И да са на нормални цени  Wink

# 512
  • Варна
  • Мнения: 483
Аз си купих страхотни чаршафчета с ластик сп невероятни десени от магазин Рая. Отгоре завивам с пелена или одеялце. Предполагам, че имат и цели комплекти. Не бяха скъпи, но ги нямаше на сайта им, ако случайно решиш да погледнеш там. Асортиментът им е различен от онлайн магазина им.

# 513
  • Мнения: 16
Здравейте мами   bouquet искам да ви попитам понеже търсим количка втора употреба някой може ли да ме ориентира към какви марки да се насоча защото знам,че някой марки не могат да се ползват 2-ри път  newsm78

# 514
  • Варна
  • Мнения: 33
Мaclaren - моя приятелка в момента е с второ дете и ползва същата количка. Не забелязах да се е износила или повредила. Лека, маневрена, компактна в сгънато положение.
Ние си купихме Baby Design - детето е на 1г 10м и в момента уча, т.е. нямам много време за разходки - но въпреки това количката е под всякаква критика, макар и не толкова експлоатирана. Но ... какво да се прави Simple Smile както се казва: животът е проба-грешка.

# 515
  • Мнения: 5 178
Здравейте мами   bouquet искам да ви попитам понеже търсим количка втора употреба някой може ли да ме ориентира към какви марки да се насоча защото знам,че някой марки не могат да се ползват 2-ри път  newsm78

Oтиваш, гледаш и харесваш.. може да е най-скъпата марка, най-хвалената, но да е по-счупена от някоя друга уж по-лоша марка
Навремето купих втора количка втора употреба с идеята, че и да ми я откраднат от яслата няма да ме е яд .. за 50 лв чудно бертони Mr. Green

# 516
  • Мнения: 16
'КОТЕ"  питам защото примерно марката CAM e  скупа нова количка е 1200 лв,но всъщност 2-ра употреба не стават за нищо ,при Huck е същата работа тези 2 марки знам да не търся

# 517
  • Мнения: 5 178
Бертони е евтина,  като Чиполино..,  но тази която аз взех беше като нова и ни изкара без проблем.. Сега се сетих и чв в магазин втора употреба видях колички с големи намаления.  Магазинът е на Брегалница срещу мед център, маалко след второ районно

# 518
  • Мнения: 39
Здравейтее Simple Smile
Моля да ми кажете  къде във Варна мога да намеря колички на марката Colleto https://www.google.bg/search?q=coletto+marcello&espv=2&b … p;ved=0CAYQ_AUoAQ
Понеже не съм от Варна ще помоля също и линк към магазините.
Благодаря предварително

# 519
  • Мнения: 71
Здравейте!
Къде във Варна мога да намеря стоки на марката Nuvita? По-конкретно търся бебешкия им комплект с четка и гребен за коса, нокторезачка и т.н.
Благодаря на включилите се!

# 520
  • Мнения: 1 740
Магазин бебчо на 1ва стр. не съществува. Сигурно и др. не са актуални. Кажете къде има дървени креватчета без хиполенд. Търся изчистено в бяло и с люлка.

# 521
  • Мнения: 455
В Гранд Мол Варна на 2 етаж има един магазин Бейбисити.От там взехме кошарата на детето ни преди 2 години,марката е Дибо.Тогава имаше модели и в бял цвят,сега не знам как стоят нещата.

# 522
  • Мнения: 1 740
В Гранд Мол Варна на 2 етаж има един магазин Бейбисити.От там взехме кошарата на детето ни преди 2 години,марката е Дибо.Тогава имаше модели и в бял цвят,сега не знам как стоят нещата.

благодаря ти, ще проверя тези дни Peace

# 523
  • Мнения: 93
Бебе Борса-качествени стоки на добри цени!
https://www.facebook.com/%D0%91%D0%B5%D0%B1%D0%B5-%D0%91%D0%BE%D … 6824233/?=profile

# 524
  • Мнения: 155
Весела Коледа, момичета! Виждам, че темата е стара и много от магазините на първа страница или ги няма, или са на нов адрес. Помагайте! Харесала съм си лятна количка, но искам да я видя. За съжаление, намирам модела само в on-line магазини. Количката е ЛЯТНА КОЛИЧКА MINI BUGGY - EASYWALKER. Дали има във Варна магазин, който ги предлага? Ако някоя от вас я има, моля да сподели мнение. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт