Детски магазини в гр. Русе

  • 52 144
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
Аз открих едно сладко детско магазинче на ул."Николаевска" до денонощен магазин Лилия. Има хубави неща на ниски цени. Продавачката е много любезна. Сега всеки път като минавам от там се отбивам и винаги се изкушавам да купя нещичко на малкия Алекс.

# 46
  • Мнения: 520
Някой знае ли откъде мога да намеря детски апрески за момченце?На Метро има някакви остатъци- на "Disney" са и са доста симпатични, но няшия номер липсваSad(( Идеи за друг магазин?? В детските по центъра  съм проверила- няма.

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 14:10 от Eni27

# 47
  • Мнения: 317
В Кауфланд имаше по едно време апрески мисля.
И в Ялта май бях гледала някъде по детските.

# 48
Ние си поръчахме такива http://www.k-k.bg/bg/collection/0/8/437/от интернет магазина на Колев и Колев, защото с двете принцеси не мога да сляза до центъра в този студ, но може да ги има и в магазина на Мария Луиза, защо не провериш.

# 49
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Здравейте, започнах да ровя в сайтовете за магазини и играчки. За съжаление никой от русенските магазини нямат сайт. Търся подарък на моята 3 годиша на дъщеричка, която е рожденичка в събота, същевремено гледам да не е нещо дребно (да го държи в ръка), защото има сестричка на 2 годинки, с която непрекъснато се карат и бият за играчките - искам да играят заедно. Сведох избора си до детска пързалка (много ще ни отива  в средата на стаята- тъкмо няма да има място за нищо друго;)))  Mr. Green, мини кухня (с фурна, котлони, мивка...), мини тоалетка (със столче, огледало, сешоар и разни шишенца...) и музикално килимче за танцуване. Всичко това го разгледах на сайта на Вега Тойс: http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=3619, но за съжаление нямат представител в Русе за да се видят играчките на живо.  Sad
Вие сте обикаляли повече по детските магазини, аз едва сега откривам темата, така че моля за помощ - нещо от изброеното може ли да се види някъде в Русе? Искам да не се счупи веднага т.е да не е нещо от евтина китайска пластмаса.  Blush
Другия вариянт е да поръчам онлайн, но малко се притеснявам, да не се окаже нещо съвсем не според очакванията ми.
Благодаря предварително.
Ако вие имате други идеи за подарък за 3  (и 2) годишни госпожички - предложенията ви ще са добре дошли  Hug

# 50
  • Мнения: 21
Здравейте, не бих искала да прозвучи като рклама, но единствено в магазин Габи продават шишете,биберони и продукти но Томи Типи |Tommee Tippee| Wink също там можете да видите на живо  Crazy и да пипнете количка АБС дизайн 3 Тек, може би има и други неща, коиго да са по-различни от др.магазини и да не са по каталог  Confused Поздравявам ги и нека да засилят рекламата си!

# 51
  • Мнения: 29
Мерси! И наблегни на правописа..., голямо момиче пък такива грешки.И като хвалиш магазина напиши адреса му, евентуално сайт ако има и телефон за връзка. Че така и ще си умрем- неинформирани  baby_neutral

# 52
  • Русе
  • Мнения: 114
Мда, магазина е хубав с предприемчиви собственици явно , рекламират се, поръчват от нета и продават 2-но, но това е търговия.Препоръка: наемайте момичета  който имат деца, така ще им бъде по- лесно.
Успех в бизнеса!

# 53
  • Мнения: 21
Мерси! И наблегни на правописа..., голямо момиче пък такива грешки.И като хвалиш магазина напиши адреса му, евентуално сайт ако има и телефон за връзка. Че така и ще си умрем- неинформирани  baby_neutral

Благодаря за градивната критика, явно това ти е работата във форума- да търсиш технически грешки и да ги обявяваш за правописни.   hahaha Peace А относно адреса на магазина, който е от Русе е наясно, че бебшките магазинине са толкова много, че могат да се преброят на двете ръце, така че и този няма смисъл от реклама, а и на трета страница има данни  Stop

# 54
  • Мнения: 20
А знаете ли, къде в Русе мога да намеря детски дрешки с марка Венера? Имам една дружка от София и е много доволна от марката.

# 55
  • Русе
  • Мнения: 659
А знаете ли, къде в Русе мога да намеря детски дрешки с марка Венера? Имам една дружка от София и е много доволна от марката.
В Макаронената, още като влизаш вдясно има едно малко невзрачно магазинче за бельо - оттам съм купувала на Венера, доста добре зареждаха. Има и още един магазин, който се намира точно срещу централния клон на ОББ (не съм сигурна за името на улицата, май се казва Буров), оттам пролетта купувах бельо за дъщеря ми.

# 56
  • Мнения: 20
Благодаря! Значи срещу ОББ на ул. Ат. Буров 5 . А освен тези двата, където каза да има на друго място? Тези магазини в началото на темата, актуални ли са им адресите да обиколя да знам къде какво има?

# 57
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,виждам,че темата е доста стара и някои от магазините вече са затворени или преместени.Така че ако някой се сети и за нови магазини нека да пише.Аз например преди няколко месеца се натъкнах на едно магазинче зад Халите,казва се Мечо Пух и мога да кажа че от там съм си пазарувала най-евтино.Памперсите са по 20.80,Фризолак 1 и 2 са по 8.75!Играчките им също са на много разумни цени Simple Smile

# 58
  • Мнения: 106
Нов магазин на Воден. Не зная обаче как се казва, но е много добре зареден с пюрета и др. бебешки храни.

# 59
  • Мнения: 429
А знаете ли кой е този детски магазин Ива  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт