Детски магазини в гр. Русе

  • 52 136
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 313
Детски магазин
ул. Райко Даскалов 27


Штъркел
магазин за бебешки и детски стоки, храни, дрехи, легла, колички, аксесоари. Hauck, MAG England, CA, Bebyguard, Laska, Chicco и др.
ул. ''Борисова градина'' №63
(до ул. ''Мария Луиза'')
224778


Делфин
бебешки дрехи, козметика, аксесоари, играчки, обувки, оборудване.
кв. Дружба 1
(до училище ''Васил Левски'')


Мимо
ул. Александровска


Далисимо
ул. Александровска


Слънчо
срещу пицария Модена


Щастливо бебе
- към гарата
- в центъра, на улицата срещу механа "Странджата"


Бамзи
зад китайската бърза закуска


Детски магазин "Бебе"
ул. Александровска №97, до заведение Дав


Кенгуру
по пътя към хотел Рига


Слонче
в района на църквата


Усмивки
пл. Света Троица № 10
уличката зад Общината, до кафе-бар Интро


Детски магазин
Дружба 3, бл.10


Детска мода "МарТео"
до кино "Роял"


Мики Маус
на "Борисова" /срещу Адвентистката църква/


Магазин за детски дрешки
вдясно по уличката, която води от пиацата на "Дунав" към главната улица


Пеперуди
в безистена до "Балкан"


Кенгуру
срещу хотел Рига, на ъгъла на улица "Райко Даскалов" (това е улицата, която започва от часовника на площада, кино "Просвета" и излиза на Рига)


Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 13:47 от Mamma

# 1
Бебе шоп "Том и Джери"
Търговски комплекс Чародейка

# 2
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Само малко доуточнение:

...
Мимо
ул. Александровска - преместен на ул. Борисова в горния край, към гарата

Далисимо
ул. Александровска - на ъгъла срещу бившата сладкарница "Куба" и малко по-надолу по същата пресечка

...

# 3
  • Мнения: 497
Детски магазини Ан-Бибиян - 3 броя: в кв. Здравец-изток (до IIРПУ), по Ул. Плиска ( преди ъгъла на двойно 10)  и кв. Дружба. Peace

# 4
  • Русе
  • Мнения: 3 711
м-н Делфин
кв Родина до Ескулап


# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Нов магазин има и в новата кооперация зад блока на борците.
И още един в Кауфланд. За цени не знам  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 299
Нов магазин"Том и Джери" в Родина, новата кооперация с/у у-ще Ол.Панов.

# 7
  • Мнения: 36
Кенгуру е преместен от уличката към Рига . Сега е на ул.Петко Д. Петков. Влиза се в тунела на една нова кооперация.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Още един магазин - Точно до "Босфора", на ъгъла, където беше сладкарницата.

# 9
  • Мнения: 706
Още един магазин - Точно до "Босфора", на ъгъла, където беше сладкарницата.

Aтози,който беше преди това там,сега е на Борисова44

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 23:00 от mona25

# 10
  • Мнения: 3 376
М-н Пиф-срещу р-т "Фемили"

# 11
Магазин за детски стоки и играчки,канцеларски материали, копирни услуги, ламиниране, подвързване ,сувенири,спортни стоки,надуваеми и плажни артикули и много други
ТК"Чародейка",етаж.2,м-н20 и нов магазин Книжарница в кв. Родина, к-с "Данц".
Работи без почивен ден и цените са много добри !

# 12
Верига детски магазини в Русе - ""Усмивка"".......в Кауфланд 1 ,на ъгъла на Александровска и К.Иречек, Зравец-Изток зад Учителския и  на Борисова( Бившия Кастело) - добри цени, добро обслужване...различна стока:)

# 13
  • Мнения: 706
....... и  на Борисова( Бившия Кастело) - добри цени, добро обслужване...различна стока:)
да беше из4акала да го направите Mr. Green

# 14
Ян Бибиян преместили магазина си от Плиска в ЖК Родина, щели да правят банка на негово място

# 15
На Плиска след Париж в бл. Ахелой, казва се Смехорани

# 16
  • bg
  • Мнения: 42
Знае ли някой къде се премести магазина на Колев и Колев, ако изобщо го има още , защото там където беше всичко е съборено. И изобщо откъде купувате детски обувки? Благодаря.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Къде е съборено? Зад магазин Русе ли?

Аз купувам от Далисимо (3-тия магазин - обувките)

# 18
  • bg
  • Мнения: 42
Незнам дали се води на Славянска,но беше между магазина на Шкода и игралната зала/бившият Бонжур/ заедно с още няколко магазина за дрехи и обувки.Сега входа на този нещо като търговски комплекс е преграден и всичко е в строеж.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 187
Детски магазини "Цвети" два отделни за играчки и дрешки, но един до друг срещу м-н Русе /20 метра по-нагоре

# 20
  • Мнения: 706
нов outlet с/у Родилния,на ъгъла:дет.играчки ,колички ,колела,столчета. Има интересни "предложения"

# 21
  • Мнения: 2
в Сльнчо има обувки на Колев и Колев

# 22
  • Мнения: 2
него го изместиха на ул.Панаиот Хитов 34-срещу бл Хьшове

# 23
  • Мнения: 429
и в бебешопа в търговския комплекс на чародейка юг има обувки на колев и колев

# 24
   А в Слънчо има ли домашни обувки на Колев и Колев, че сега ни предстои ДГ.
Също си търсим пижама, но не много дебела

# 25
  • Мнения: 429
магазин усмивка
намира се на борисова срещу китайски ресторант пинко - бивш магазин кастело за обувки

# 26
  • Мнения: 107
а има ли в Русе магазин Джъмбо?

# 27
  • Мнения: 10
Джъмбото са верига гръцки магазини за деца и в България има само в София! А някой знае ли случайно на магазин ПИФ някакви телефони? newsm78

# 28
  • Русе
  • Мнения: 1 155
...А някой знае ли случайно на магазин ПИФ някакви телефони? newsm78

Отговарям ти и тук, за да го има като информация, ако на някой друг му трябва   Crazy 
 0896 619 481

# 29
  • Мнения: 10
Мерсаж ДЕБ! Heart Eyes

# 30
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Предлагат ли се в Русе обувки на марката Барби и къде?

# 31
МАГАЗИНИ "УСМИВКА" СА НАЙ-НАЙ

# 32
  • Мнения: 429
колев и колев е преместен на мария луиза май беше само да не объркам някого
намира се по борисова като тръгнеш за гарата, където беше видеотека терминатор завиваш покрай нея и на 20 метра от лявата страна под блока - малко магазинче е със стъклени витрини

А относно магазини "Усмивка" - бях видяла едно яке, което ми хареса в този на центъра - към халите. Бях с една позната тя каза, че го има същото яке за 20 лв във Феникс. До тогава не бях ходила там само съм чувала, че има евтини неща, но отидох за да се убедя. Е наистина якето в Усмивка беше 33, а във Феникс 20 - там видях и други стоки от Усмивка на много по ниски цени

В "Габи" има много хубави неща - играчки и дрехи - за обувки няма голям избор, но все се намира по нещо. Магазинът се намира от мелницата по новото кръстовище като се продължи - от лявата страна - под кооперацията.

# 33
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ново магазинче има и на новия булевард, като се идва от гарата движейки се по ''Борисова'' на кръстовището преди Приста ойл се завива на дясно. Магазинчето е добре заредено, а и цените не са зле Peace
Магазина се казва ''Бебешки свят Габи'', пада се от дясната страна в една нова кооперация.

# 34
  • Мнения: 429
това, което казва ivaaa е същото, но аз се сетих само за Габи - не можах да се сетя цялото име

# 35
  • Мнения: 706
 к-с "Евас",от страната на дет.консултации  - нов м-н  за дрешки Unique

# 36
  • Мнения: 429
к-с "Евас",от страната на дет.консултации  - нов м-н  за дрешки Unique

Има страхотни неща и качеството е отлично  Peace

# 37
Zdraveite na vsicki znaete li za novia magazin v Ruse koito se namira do borisova novata ulica neznam kak se kazva , no magazina se kazva Gabi i imaq vsi4ko mnogo e hubav i dobre zareden.

# 38
АЗ ОТКРИХ ЕДИН МАЛЪК, НО МНОГО СЛАДЪК МАГАЗИН НА ПАЗАРЧЕТО НА ВЪЗРАЖДАНЕ-НА УЛ СТУДЕНТСКА. ИМА СТРАХОТНИ НЕЩИЦА-И ДРЕХИ, И ИГРАЧКИ, НА МНОГО ПРИЛИЧНИ ЦЕНИ. ВЧЕРА ЗА ПО-МАЛКО ОТ 40 ЛВ СИ ТРЪГНАХ СЪС НЯКОЛКО ТОАЛЕТА ЗА КУКЛАТА МИ Simple Smile ОСТАНАХ МНОГО ДОВОЛНА. А И ПРОДАВАЧКАТА Е МНОГО УСЛУЖЛИВА, БЕЗ ДА Е ДОСАДНА

# 39
  • Мнения: 10
АЗ ОТКРИХ ЕДИН МАЛЪК, НО МНОГО СЛАДЪК МАГАЗИН НА ПАЗАРЧЕТО НА ВЪЗРАЖДАНЕ-НА УЛ СТУДЕНТСКА. ИМА СТРАХОТНИ НЕЩИЦА-И ДРЕХИ, И ИГРАЧКИ, НА МНОГО ПРИЛИЧНИ ЦЕНИ. ВЧЕРА ЗА ПО-МАЛКО ОТ 40 ЛВ СИ ТРЪГНАХ СЪС НЯКОЛКО ТОАЛЕТА ЗА КУКЛАТА МИ Simple Smile ОСТАНАХ МНОГО ДОВОЛНА. А И ПРОДАВАЧКАТА Е МНОГО УСЛУЖЛИВА, БЕЗ ДА Е ДОСАДНА
Май се сещам за този магазин.До него няма ли магазинче за керамика и сувенири? newsm78

# 40
  • Мнения: 520
Искам да попитам някой пазарувал ли е от тзои новия /вече не чак толкова нов де/ детски магазин на ул. Конст. Иречек срещу Странджата.Има много интересни плючени и пластмасови играчки на сносни цени.Казаха, че всичко е руско, та ми е интересно дали са качаствени най-вече пластмасовите играчки  newsm78 Харесах един паркинг на няколко нива, та се чудя дали да купувам или да търся на Wader или друга по-известна марка.

# 41
  • Мнения: 47
Интересувам се детска пижама по дебела къде мога да купя

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 15:48 от elitu1

# 42
  • Мнения: 1 041
Eni27, предполагам се включвам късно, но да кажа, че купих пластмасова играчка от този магазин- за подарък- определено си заслужава. Все още е здрава играчката  Peace
elitu1, точно в този магазин- Тигрес май се казваше, гледах че има такива пижамки.

# 43
Открит е нов "Детски магазин" на ул. Воден № 6 (срещу спирката на Механотехникума, посока гарата). Работят и по поръчка. Предлагат детски  легла, скринове, обзавеждане на детска стая ( пердета, спални комплекти, обиколници, балдахини. Предлагат се, храни, дрехи. Всичко за вашето дете!

# 44
Zdravejte mojete li da mi kajete za magazin bebe na koq ulica se namira poneje ytre 6te patyvam do ruse a iskam da go posetq i su6to taka koi drug magazin e s dobri ceni i ka4estva stava vupros za novorodeno beb4e Simple Smile

# 45
Аз открих едно сладко детско магазинче на ул."Николаевска" до денонощен магазин Лилия. Има хубави неща на ниски цени. Продавачката е много любезна. Сега всеки път като минавам от там се отбивам и винаги се изкушавам да купя нещичко на малкия Алекс.

# 46
  • Мнения: 520
Някой знае ли откъде мога да намеря детски апрески за момченце?На Метро има някакви остатъци- на "Disney" са и са доста симпатични, но няшия номер липсваSad(( Идеи за друг магазин?? В детските по центъра  съм проверила- няма.

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 14:10 от Eni27

# 47
  • Мнения: 317
В Кауфланд имаше по едно време апрески мисля.
И в Ялта май бях гледала някъде по детските.

# 48
Ние си поръчахме такива http://www.k-k.bg/bg/collection/0/8/437/от интернет магазина на Колев и Колев, защото с двете принцеси не мога да сляза до центъра в този студ, но може да ги има и в магазина на Мария Луиза, защо не провериш.

# 49
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Здравейте, започнах да ровя в сайтовете за магазини и играчки. За съжаление никой от русенските магазини нямат сайт. Търся подарък на моята 3 годиша на дъщеричка, която е рожденичка в събота, същевремено гледам да не е нещо дребно (да го държи в ръка), защото има сестричка на 2 годинки, с която непрекъснато се карат и бият за играчките - искам да играят заедно. Сведох избора си до детска пързалка (много ще ни отива  в средата на стаята- тъкмо няма да има място за нищо друго;)))  Mr. Green, мини кухня (с фурна, котлони, мивка...), мини тоалетка (със столче, огледало, сешоар и разни шишенца...) и музикално килимче за танцуване. Всичко това го разгледах на сайта на Вега Тойс: http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=3619, но за съжаление нямат представител в Русе за да се видят играчките на живо.  Sad
Вие сте обикаляли повече по детските магазини, аз едва сега откривам темата, така че моля за помощ - нещо от изброеното може ли да се види някъде в Русе? Искам да не се счупи веднага т.е да не е нещо от евтина китайска пластмаса.  Blush
Другия вариянт е да поръчам онлайн, но малко се притеснявам, да не се окаже нещо съвсем не според очакванията ми.
Благодаря предварително.
Ако вие имате други идеи за подарък за 3  (и 2) годишни госпожички - предложенията ви ще са добре дошли  Hug

# 50
  • Мнения: 21
Здравейте, не бих искала да прозвучи като рклама, но единствено в магазин Габи продават шишете,биберони и продукти но Томи Типи |Tommee Tippee| Wink също там можете да видите на живо  Crazy и да пипнете количка АБС дизайн 3 Тек, може би има и други неща, коиго да са по-различни от др.магазини и да не са по каталог  Confused Поздравявам ги и нека да засилят рекламата си!

# 51
  • Мнения: 29
Мерси! И наблегни на правописа..., голямо момиче пък такива грешки.И като хвалиш магазина напиши адреса му, евентуално сайт ако има и телефон за връзка. Че така и ще си умрем- неинформирани  baby_neutral

# 52
  • Русе
  • Мнения: 114
Мда, магазина е хубав с предприемчиви собственици явно , рекламират се, поръчват от нета и продават 2-но, но това е търговия.Препоръка: наемайте момичета  който имат деца, така ще им бъде по- лесно.
Успех в бизнеса!

# 53
  • Мнения: 21
Мерси! И наблегни на правописа..., голямо момиче пък такива грешки.И като хвалиш магазина напиши адреса му, евентуално сайт ако има и телефон за връзка. Че така и ще си умрем- неинформирани  baby_neutral

Благодаря за градивната критика, явно това ти е работата във форума- да търсиш технически грешки и да ги обявяваш за правописни.   hahaha Peace А относно адреса на магазина, който е от Русе е наясно, че бебшките магазинине са толкова много, че могат да се преброят на двете ръце, така че и този няма смисъл от реклама, а и на трета страница има данни  Stop

# 54
  • Мнения: 20
А знаете ли, къде в Русе мога да намеря детски дрешки с марка Венера? Имам една дружка от София и е много доволна от марката.

# 55
  • Русе
  • Мнения: 659
А знаете ли, къде в Русе мога да намеря детски дрешки с марка Венера? Имам една дружка от София и е много доволна от марката.
В Макаронената, още като влизаш вдясно има едно малко невзрачно магазинче за бельо - оттам съм купувала на Венера, доста добре зареждаха. Има и още един магазин, който се намира точно срещу централния клон на ОББ (не съм сигурна за името на улицата, май се казва Буров), оттам пролетта купувах бельо за дъщеря ми.

# 56
  • Мнения: 20
Благодаря! Значи срещу ОББ на ул. Ат. Буров 5 . А освен тези двата, където каза да има на друго място? Тези магазини в началото на темата, актуални ли са им адресите да обиколя да знам къде какво има?

# 57
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,виждам,че темата е доста стара и някои от магазините вече са затворени или преместени.Така че ако някой се сети и за нови магазини нека да пише.Аз например преди няколко месеца се натъкнах на едно магазинче зад Халите,казва се Мечо Пух и мога да кажа че от там съм си пазарувала най-евтино.Памперсите са по 20.80,Фризолак 1 и 2 са по 8.75!Играчките им също са на много разумни цени Simple Smile

# 58
  • Мнения: 106
Нов магазин на Воден. Не зная обаче как се казва, но е много добре зареден с пюрета и др. бебешки храни.

# 59
  • Мнения: 429
А знаете ли кой е този детски магазин Ива  newsm78

# 60
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Майчета, има ли детски онлайн магазин в Русе? Търся седалка за кола за момиченце от 15-36 кг, пластмасово, с дръжки....Цените в интернет магазините са в рамките на 20-40 лв, а тези които откривам в магазините на града са доста по-скъпи - минават 50-60. Изключвам седалките в Кауфланд, които са стереопорени, без дръжки и струват към 10 лв. Абсолютна безмислица. Същия ефект ще се постигне с 2 малки възглавнички или едно нагънато одеалце..... Иска ми се да е нещо по -добро като качество. Гледам в онлайн магазини примерно такава седалка Nania -Topo Plus за 21-22 лв, но ми стана интересно има ли такъв магазин и в Русе. Благодаря предварително за споделената информация.

# 61
  • Мнения: 1 198
Здравейте, мами,
моля да бъда извинена, ако темата е коментирана, но нямам време да чета Embarassed
Бихте ли споделили къде в Русе мога да разгледам колички на Бертони, в кой магазин?
Благодаря,
Елиан

# 62
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Здрасти!
Ами то в Русе предлагат предимно Бертони, Кенгуру и Чиполино.  Rolling Eyes Сещам се за магазин Пиф на Борисова. Преди имаше и до Университета, но вече не.
Темата е добра, но малко позамряла. Дано да се раздвижи, защото е полезно да има такава информация.  Peace

# 63
  • Мнения: 4 864
здравей, аз живея на Борисова и около нас има много детски магазини с колички бертони. Можеш да отидеш в ПИФ. И в двата магазина- срещу Тирола и този до Втора поликлиника. Провери в Штъркела и в Габи. Мисля, че има избор.

# 64
  • Русе
  • Мнения: 659
Отворили са нов детски магазин Вълшебство  в блок ДАВ 2

# 65
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Да, днес купих на малката ботуши от там.  Peace

# 66
  • Мнения: 106
Като цяло обаче малко скъпичък ми се стори, въпреки 5 %-ното намаление  Rolling Eyes
Например едно гумено конче http://vegatoys.com/view/5636.html струваше 25 лв. И не само това ...
Все пак не мога да не похваля едни джинси които купих за малката - ластични, с полар вътре, страшно топли, удобни и красиви - 18 лв. и нещо.

Помощ ...
Търся магазини Щастливото бебе  Embarassed
Когато не ми трябват ги виждам на всяка крачка. Сега когато харесах нещо в магазина до Олимп и искам да издиря нашия размер из другите магазини, освен него за друг не се сещам  smile3511

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 13:58 от -Рея–

# 67
  • Мнения: 1 070
-Рея–, трябва ли ти още информация къде в града има магазини "Щастливото бебе"?

# 68
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Здравейте, опитвам се да открия магазини за дървени играчки в Русе, в които има голямо разнообразие от такива - дървени пъзели, контруктори, кукли...
И ето малко инфо от мен:  Simple Smile
Детски магазин за дрешки от който аз пазарувам най -евтино в града е Престиж - срещу бившата Макаронена  (в новия търг. комплекс). Анцунзи (тънки като за Детска градина) за 3-4 годишно дете има по 12-14-16 лв., а единичните бройки дори, от които няма номерации ги намаляват на 10 лв. Блузки с дълъг ръкав - по 5-6 лв. ... Ако ви е на път - посетете го за да добиете представа какво има и на какви цени, но аз лично съм доволна. Преди самия магазин е склада им, така че той се пада в дъното на комплекса.

# 69
  • Мнения: 1 070
Elida, това в новата сграда срещу макаронената, нали?

Магазин за дървени играчки има на ул. П. Каравелов, надраскала съм го с розово. Друг за дървени играчки не се сещам.

# 70
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Благодаря много за бързия отговор - още утре отивам на място.   bouquet  Така като гледам на картата се пада до онзи магазин за сребърна и златна бижутерия Радиана Ювелир - на ъгъла. Ще го открия.  Wink
Да, точно за новата сграда срещу Макаронената съм дала инфо - "Мария Луиза" мисля е комплекса, но да не ви подведа за името .. Thinking Там е - няма как да го сбъркате. Има много магазинчета отдолу на русенски производители- за бельо (на Бано), за пижамки (на Браз)...може и там да има интересни неща и на добри цени.

# 71
  • Мнения: 4 864
Магазините на Мария Луиза са много хубави!! Това лято си търсех нещо такова:



Намерих го на цена от 4 лв и 7 лв ако е с бикини. Много доволно!!! Не стяга, много е приятно. Мисълта ми е,че стоката е добра, а цените още по-добри Simple Smile Има много хубави дрехи за деца ( по мое виждане, още нямам деца).

# 72
  • Мнения: 429
Дървени играчки бях виждала в Слъчно. Не бяха много, но имаше това, онова. Но сега не знам какво стана с този магазин, тъй като последно имаше едни големи реклами за намаления, та си помислих, че ще го затварят явно тогава.

# 73
  • Мнения: 4 864
Магазин "Слънчо" се измести срещу сладкарница "Неделя"

# 74
  • Мнения: 106
-Рея–, трябва ли ти още информация къде в града има магазини "Щастливото бебе"?
Издирих няколко магазинчета и обрах комплектите бельо които исках в размерите, в които ни трябваха   Laughing
Никога не е излишна обаче още информация  Hug

# 75
  • Мнения: 1 070
Знам, че Щастливо бебе има на:

-Олимпа
-уличката срещу Странджата
-по Панайот Хитов, като се тръгне от светофарите на пазара преди първата пресечка в дясно
-на "Сините блокове", това е по Цар Освободител посока от Земеделският колеж преди светофара на     Мелницата, даже доста преди него.
-на 1 поликлиника

дали изпуснах някой  newsm78

А някой пазарува ли от детския магазин срещу у-ще Отец Паисий, зад бившите паучита? Никога не съм влизала там.

# 76
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Здравейте, посетих няколко детски м-на (за играчки) днес, които коментирахме наскоро- споделям впечатленията си:
М-на за дървени играчки Карусел (ул. Петко Каравелов 15) ме изненада с цените си - височки са. Сравнявайки дървените играчки в Джъмбо, тук говорим за разлика 2-3 пъти. Вероятно китайските и германските дървета са различни  Confused Иначе безспорно - има оригинални неща развиващи различни умения у детето.
м-н Слъно е преместен в уличката която започва от сладкарница Неделя в посока към бившето кино Роял. Пада се в дясно, някъде по средата. Имаше също някои интересни неща  макар с по- беден асортимент.
м-н Бамзе е този зад паучетата (срещу у-ще Отец Паисий) - малко гаражна визия - дрехите и обувки , предимно китайски. Не забелязах цените им да са по различни от другите м-ни...
Обиколих и няколко магазинчета в Ялта- цените им са двойно по -високи - избиват наемите и липсата на клиенти.  #Crazy
Един- два магазина за играчки има и на Кооперативния пазар - китайски стоки на евтини цени. Някои се разпадат още докато продавачката ги отваря за да ги видите.  Crazy
Магазин за руски играчки -Тигрес май се казва- срещу Странджата на ъгъла. Представители на предлаганата марка играчки и съответно с по -ниски цени от тези в Хиполенд примерно и
магазин за играчки в Евас- доста завишени цени отново....
Магазини Пиф, Мимо, Габи..... с това обиколката ми завърши - не намерих играчките които търся, било то като качество, било то като цени и мисля да  "поръчам" на Дядо Мраз/Коледа отново от Джъмбо.
Дрешки - от Престиж, за който ви споменах, Карфур - при изгодни промоции и Kenvelo - за деца, отново при сериозни промоции;
Обувки - от м-н Детски свят (до траурна агенция Лета  на ъгъла), Outlet-a на Колев и Колев (срещу ОББ) или Дайхман
Това са моите места Wink

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 15:18 от Elida

# 77
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Здравейте отново Wink
Виждали ли сте някъде в града печатчета - имам предвид от онези по наше време- с мастилничка и гумени тампончета, които после се оцветяват. Мисля че това ще е забавно и креативно занимание за 4-5 г деца. Разгледах такива в интернет- в онлайн магазините, на фирма SES Creative. Водят ги дори измиващи се.
Другото което ми допадна е Ферма - с дървени животни, постройки, огради.. производител Eichhorn и като вариянт за по- малки деца- дървен конструктор (с кубчета) от 100 части на същата фирма. Ето линкове ако някой проявяа интерес и като идея за подаръци Wink Малко остана до Коледа  Party

http://kidsworld.bg/catalog/crit:brand/val:eichhorn
http://kidsworld.bg/catalog/crit:brand/val:ses-creative/page:2

# 78
  • Мнения: 109
здравейте майчета,може ли някоя от вас да ме упъти от къде да намеря хубав боклукчийски камион,палатка за момченце и пластмасова малка масичка съ столче? HugБлагодаря на всички ви предварително.

# 79
  • Мнения: 429
katy_vall, за камиона мога да кажа само. Магазинът е срещу Странджата, на ъгъла, но не помня как се казваше - на два етажа е, като си с гръб към Странджата от дясната страна. Там имаше страшно голямо разнообразие от камиони - за дървета, с клетки, за боклук.

Сега видях поста на Elida, точно Тигрес се казва магазинът.

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 13:43 от shanel1982

# 80
  • Мнения: 109
ммммм благодаря ти ,ще го посетя.Техните играчки са доста здрави. Hug  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 070
здравейте майчета,може ли някоя от вас да ме упъти от къде да намеря хубав боклукчийски камион,палатка за момченце и пластмасова малка масичка съ столче? HugБлагодаря на всички ви предварително.

На Карфур имаше точно масичка сглобяема със столче, но забравих цена, беше добра промоция. Може и още да има, ако имаш път натам провери.

Общи условия

Активация на акаунт