Крадци у нас посред нощ

  • 6 903
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Съчувствам ти Карчева,аз живея в къща и дори през деня ме е страх.В твоя случай съм почти сигурна че е лапешка работа,навярно наркоманчета....Радвай се ,че не са били професионалисти... те празни няма да си идат.

# 31
  • Мнения: 10 758
Лелееее, Карчеваааа, направо настръхнах Shocked Ужас.Предполагам какво ти е сега.На мъжа ми брат му, така ги ограбиха.И те живееха на първия етаж.Малеее...думи нямам просто. #2gunfire

# 32
  • Мнения: 7 474
През покрива Боре и при това не е последен етаж, документи и пари са крали , но те са се прибрали и като са отключвали ония са избягали ooooh!

# 33
  • Мнения: 7 640
Можеш ли да дадеш повече инфо за тази охрана на периферията? Би ли работила в този случай, когато има хора в къщи и да се охраняват само прозорците?

именно- не работят обемните датчеци, а само тези на вратите и прозорците. Ако се отварят и падащо, можеш да спиш на отворен прозорец с включена аларма.

# 34
  • Мнения: 2 657
Оооо,Кар4ева HugСъжалявам за слу4илото се HugДобре,4е мъжа ти си е бил в къщи,та не си била сама,4е като го знам как си е все на Видин,ума не ми го побира,ако аз бях в тази ситуация.

И аз мисля,4е е най-добре без полиция Peaceдаже,ако мен питаш,мъжа ти вероятно подозира някой,но той си знае WinkПредполагам,4е е някой ваш познат,който знае къде какво стой и про4ие.
Дано пове4е никога не ви се слу4ва Hug

п.п.Съдита съм ти,4е не ми се обади #2gunfireа ми казаха,4е си била тук Mr. Green

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 17:34 от Ioana

# 35
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Ужас!Ние живеем на втори етаж и миналата година от терасата откраднаха колелота на сина ни.Как са се качили и как са свалили това тежко колело без да ги чуем-незнам,но решат ли,могат да влязат навсякъде.Много е гадно чувството след това.
Хайде,ако някой е чувал за охранителна система,която се поставя в дома,но е свързана с GSM по-точно с камерата му и подава сигнал ,когато при взлом,да сподели откъде може да се купи!

# 36
  • Мнения: 1 655
именно- не работят обемните датчеци, а само тези на вратите и прозорците. Ако се отварят и падащо, можеш да спиш на отворен прозорец с включена аларма.
Благодаря за инфото, ще се възползвам, че и ние сме на няма и 4 метра от земята.

# 37
  • Мнения: 46 510
КАРЧЕВА, ужас! Не съжалявай, а се радвай, че не сте се събудили  Praynig

Ние уж сме на високо, но много ме е страх, исках да слагаме решетки, хем да е обезопасено за детето, но на мъжа ми му било грозно  Crazy имаме резе на вратата, входа се заключва и пак скачам от време на време  Confused


PolarFox, каква е цената на месец за такъв СОТ?

# 38
  • Мнения: 6 155
Карчева, съжалявам за случилото се. Дано никога повече да не ви се налага да изживявате подобни емоции Praynig
Много са нагли крадците вече.  #2gunfire Трябва да започнат да се режат ръце и пръсти, за да си дойдат нещата по местата Twisted Evil


Ужас!Ние живеем на втори етаж и миналата година от терасата откраднаха колелота на сина ни.Как са се качили и как са свалили това тежко колело без да ги чуем-незнам,но решат ли,могат да влязат навсякъде.Много е гадно чувството след това.
Хайде,ако някой е чувал за охранителна система,която се поставя в дома,но е свързана с GSM по-точно с камерата му и подава сигнал ,когато при взлом,да сподели откъде може да се купи!

Ние имаме такава система, но не е свързана с камерата на тел.  Rolling Eyes
Ако влязат GSM-модулът  подава сигнал и набира последователно няколко  номера. Т.е ако влязат до няколко секунди ми звъни GSM, след това звъни на друг въведен номер и така.

# 39
  • Мнения: 3 164
Ужасно е това, което ти се е случило Sad и ние сме на 1-ви етаж, с решетки , с аларма и пак ме е страх...даже и през деня Rolling Eyes А преди няколко месеца на съседите от 2-ри ет от балкона откраднаха колелото на детето им , като са се покатерили от нашите решетки и от там мятат колелото долу,  усетили са ги и са тичали да го гонят, но нищо......но другия ден колелото се мъдрело в една заложна къща в квартала Tired

# 40
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Карчева,много неприятно.Добре,че вие сте добре.
Ние също сме на 1-вият:етаж и винаги,когато оставам сама с децата си умирам от страх,въпреки,че градът ни е спокоен.Все се услушвам за разни шумове и прочие,ама гледам да не показвам страха си пред децата,особенно пред Боби.
Ние решетки нямаме а сме със остъкление на терасата,въпреки ,това остъклението не попречи да ми откраднат половината пране. SadНай-интересното е,че аз и мъжът ми вечерта,в момента на кражбата бяхме във хола,децата спяха във спалнята а ние гледахме някакъв филм.Спомням си го,защото филма беше някакъв ужас а аз въпреки,че съм пъзла се кокорех  и потръпвах.В един момент ми се мярна някаква сянка на прозореца на терасата и накарах мъжът ми да излезе да види.Той обаче го домързя а и ме обвини,че си въобразявам заради страшният филм,че сянки ми се привиждали.Когато на сутринта разбрха,че половината от прането ми липсва,му спретнах на моя един хубав скандал,затова,че ме обвини в лъжа и затова,че не излезе,когато го накарах.Сега,като ми се причуе нещо,го будя от сън ако трябва, а той тича да види какво става.

# 41
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Карчева, съжалявам за случилото се. Дано никога повече да не ви се налага да изживявате подобни емоции Praynig
Много са нагли крадците вече.  #2gunfire Трябва да започнат да се режат ръце и пръсти, за да си дойдат нещата по местата Twisted Evil
..................................................
Ние имаме такава система, но не е свързана с камерата на тел.  Rolling Eyes
Ако влязат GSM-модулът  подава сигнал и набира последователно няколко  номера. Т.е ако влязат до няколко секунди ми звъни GSM, след това звъни на друг въведен номер и така.
Biby, а от къде закупихте тази система?

# 42
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз мисля,4е е най-добре без полиция Peaceдаже,ако мен питаш,мъжа ти вероятно подозира някой,но той си знае WinkПредполагам,4е е някой ваш познат,който знае къде какво стой и про4ие.
Ама Йоано какви ги приказваш пък ти,къв познат на мъжа ми,че той ако е познат няма да посмее изобщо да пипне прозореца с пръст,камо ли да влезе вътре Laughing.Никой не подозира мъжа ми,няма кой да влезе да краде от нас/някой който го познава имам впредвид/,тва тука в квартала си е нормално,някой питаше кой квартал ами Западен парк сме.Или са некви наркомани или са си от редовните крадци.
Блу Роуз и Бимба да не сте комшийки?На едната й откраднали колелото от 2 етаж,на другата й се покатерили на решетките и откраднали колело от 2 етаж newsm78.Да не сте комшийки без да знаете Joy?
Иначе и ние сме с дограма,ама то тва не пречи да си сложиш решетки де.

# 43
  • Мнения: 25 600
Карчева, радвай се, че е бил малкият дявол! Това ще ви накара да сте по-предпазливи за в бъдеще!  Peace
Радвай се, че не си се сблъскала с тях - не се знае какво можеше да ти се случи!  ooooh!
Преди години вкъщи беше влизал крадец, докато гледахме телевизия в кухнята. Въпрос на случайност е била, да не се сблъска някой от нас с него в коридора. Хванаха го след години и го осъдиха. За убийство. На делото се е хвалел, че жив свидетел зад гърба си не е оставял...
Пални по една свещ за здраве и благодарност, че леко сте се отървали!  Praynig

# 44
  • Мнения: 8 917
Карчева, радвай се, че е бил малкият дявол! Това ще ви накара да сте по-предпазливи за в бъдеще!  Peace
Радвай се, че не си се сблъскала с тях - не се знае какво можеше да ти се случи!  ooooh!
Пални по една свещ за здраве и благодарност, че леко сте се отървали!  Praynig

Добре, че сте се разминали - наистина Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт