Фризьор във Варна

  • 24 621
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
as,xodq w stydio Polq.yl.Krakra33.syrer sa,uenite sa snosni tel.63 18 74.

# 16
  • Мнения: 5 250
салона в Бизнес хотела- Дидка мисля, че се казва фризьорката, понеже има и друга там.

Цветка и Даниела ( Диди)  Simple Smile
И при двете съм ходила и от двете съм доволна  Peace
С години се подстригвах при Дидито, но нещото което много ме изнервяше е, че никога не си спазва часовете и понякога съм чакала достаааа  ooooh!

Сега мога да похваля Милена от "Милена стил" салона се намира в блока срещу входа на стадион Спартак  Peace

# 17
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 772
Ходя в салона ,който е до Булстрад.От 5 години съм редовен клиент, чисто е, а и фризиора всеки път ме кара да се чувствам различна.Цената е 10 лв.
Не знам какво колко сте доволни от студио Поля- та там персонала е след обучение от 2-3 месеца, никога не се спазват запазените часове и е ужасно мръсно

# 18
Здравейте,
аз бях редовна клиентка на Ани от салон Нуши (до ХЕИ Варна), но оттам ми казахо,че е напуснала скоро. Някой знае ли къде мога да я намеря, защото от Нуши естествено не ми дадоха тази информация.

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Не знам какво колко сте доволни от студио Поля- та там персонала е след обучение от 2-3 месеца, никога не се спазват запазените часове и е ужасно мръсно
Нормално е да не знаеш колко сме доволни. Относно персонала, не знам от кога ти е информацията, но едно от момичетата, които работят там в момента /от шест месеца/ ми е приятелка. ТЯ работи като фризьорка от няколко години, аз ходя редовно при нея от 2 години. Имам доста добри наблюдения от работата й изобщо. И освен, че съм доволна от работата й, цените са добри, което не е маловажен фактор за много от нас.
Поздрави

# 20
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
салона в Бизнес хотела- Дидка мисля, че се казва фризьорката, понеже има и друга там.

Цветка и Даниела ( Диди)  Simple Smile
И при двете съм ходила и от двете съм доволна  Peace
С години се подстригвах при Дидито, но нещото което много ме изнервяше е, че никога не си спазва часовете и понякога съм чакала достаааа  ooooh!

Сега мога да похваля Милена от "Милена стил" салона се намира в блока срещу входа на стадион Спартак  Peace


С две ръце Peace за Дидка. Страхотна е Hug Тя ми е и много добра приятелка междувременно Laughing

# 21
  • Мнения: 824
А аз съм много доволна от студио ''Кондов''-фризьора е много готин и добър професионалист PeaceЦената е 12лв.,но първо ти измива косата ,прави ти масаж на главата,слага балсам,постригва ,после прическа по твой избор(дифузер,изправяне или каквото решиш) с каквито искаш продукти Hug Адреса е ''БАБА РАДА''18 ,пресечката преди х-л''ЧЕРНО МОРЕ''.   Ако искате и тел. номер ще напиша 4470

Общи условия

Активация на акаунт