Бременни кърмачки?

  • 39 307
  • 617
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 635
Не знам дали съм за тук изобщо, ама да споделя и да побутна тази хубава тема Crazy

Дребната не е сукала вече 4 дни и въпреки че отбивам съзнателно вече пети месец (по бавната процедура Laughing), точно сега на финалната права ми е ужасно мъчно, че приключваме. Знам, че ако й предложа ще си посуче с кеф, но самата тя не се е сещала да си поиска. Чак вече тандемното кърмене не ми се вижда толкова "ужасно" Joy Иначе млякото си намаля значително и бая трябва да се потруди, за да изкара няколко глътки.

# 616
  • Мнения: 765
Хайде едно побут на темата и от мен, макар че вече от доста време не съм бременна  Mr. Green.
Не съм, в нашия случай кърмата ми съвсем беше преминала в коластра по време на бременността, но това не пречеше изобщо на баткото да си виси и да си смуче коластричка ден и нощ  Crazy. Не му е изобщо и минавало през ума да се отбива, нито по време на бременността, нито по време на престоя ми в родилното.

# 617
  • Мнения: 234
Ами щом ще бутаме темата и аз да побутна малко Simple Smile

ние сучем когато се сетим, но се сеща все по-рядко вече- винаги съм искала да се отбие сам и май така ще стане - колкото го усещам само ме дъвче като усети малко повече коластра и се отдръпва и почва да ми се хили  Crazy много му е интересно  Laughing все едно не той е сучел толкова време

понякога не се сеща с дни, а понякога реве за цица, та се къса- така че засега той контролира играта, а аз само я играя  Party

Общи условия

Активация на акаунт