ИЗДИРВА СЕ ТОВА МОМЧЕ - МОЛЯ ПОГЛЕДНЕТЕ!

  • 991
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 942
ИЗДИРВАМЕ Емилиян. Моля ви погледнете снимките, дали не сте го виждали някъде?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140192.new#new

# 1
  • Мнения: 313
Това "дете" не е ли пълнолетен? На 19 години...

# 2
  • Мнения: 1 942
Това "дете" не е ли пълнолетен? На 19 години...

И какво предлагаш да се търси сам ли?

Въобще не виждам смисъл в коментара ти ..........

# 3
  • Мнения: 313
Нищо не предлагам...

Възможно е да му се е случило нещо лошо, каквото очаквате, точно както е и възможно да е решил да промени живота си младежът...не виждам какво лошо има в забележката ми.

Ако по темата се приемат само:
 Praynig
да го бяхте писали в призива...

Цитат
Уведомени ли са властите?Какво се прави друго по въпроса?
Цитат
Да, полицията е уведомена, но ... без коментар
Аз пък въобще не виждам смисъл в това. Въпрос - отговор "без коментар".

# 4
  • Мнения: 1 942
Да, възможно е да му се е случило нещо лошо, възможно е да е в състояние, което не му позволява да мисли трезво, възможно е да е решил да промени живота си /макар тогава човек да си взема поне парите/, възможни са много неща. Но факта, че нещо е възможно не е прчина близките да не се тревожат и да спрат да го търсят.

Ако утре не се прибера у дома, бих искала мъжа ми да не се успокои с думите "възможно е да си е намерила любовник и да е забегнала", докато е възможно аз да ставам робиня или донор на органи.... И лично аз живея по-спокойно с мисълта, че има хора, които отчаяно ще ме търсят ако ми се случи нещо. А годинките ми са далеко, далеко от 19.

Всъшност няма никакъв смисъл да водим това подобие на спор. Възможно е аз да не съм разбрала, точно какво си искал да кажеш и да съм реагирала прибързано.  Peace

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 11:10 от Sillveto

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Прочетох темата в клюкарника. За съжаление с нищо не мога да помогна. Дано се открият някакви следи Praynig

# 6
Че   има  проблем  това  е  явно.  Защо  не се  обърнеш   към  полицията.

# 7
  • Мнения: 1 942
Полицията е уведомена веднага. Вече е обявен за национално издирване, което се състои в изпращането на снимката му /паспортната, която вече не е актуална/ до всички други районни управления.

Общи условия

Активация на акаунт