Възмутително

  • 2 853
  • 53
  •   1
Отговори
http://www.rozali.com/events.php?l=a&p=805
Направо е възмутително,да ми хвалят такова издевателство.Или аз не съм наред или нещо това общество се е сбъркало. #Crazy #Cussing out Twisted Evil #Crazy

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 13:08 от Reza

# 1
  • Мнения: 6 167
Егати простотията. Тия от ЦУМ нямат мозък.
Горкото животно.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ми то все тая според мен, дали в зоопарка в клетка или в Цум в клетка все е в клетка...ама тази поне е комфортна

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 21:53 от doniboni

# 3
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Кое те възмущава по точно? Shocked И.... май си нямаш друга работа Mr. Green

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ако искат, и слон ще си сложат.
като не ми харесва, не влизам.

"Неповторимата атракция – клетката, която се помещава на ет. 3 на ЦУМ, е сътворена по обичаите на древните цивилизации, населявали Тибет, Индия и Суматра. Той неслучайно е изграден по подобие на старинен будистки скален храмов комплекс от Югоизточна Азия, в който традициите са повелявали да се извършва свещеното къпане на животното.

Домът на тигрицата съчетава древните традиции с модерните удобства, тъй като той е просторен, комфортен, напълно обезопасен и климатизиран."

това от статията...
и аман от "шокиращи" теми

# 5
  • Мнения: 2 924
чак да му се прище на човек да е на нейно място. Особено ,ако е клошар и е готов да продаде какво ли не /ако има нещо останало за продаване/за такъв дом  просторен, комфортен, напълно обезопасен и климатизиран.
 Но в крайна сметка не се възмущавам. С какви ли не още по-странни неща съм се сблъсквала

# 6
  • Мнения: 6 167
Ми то все тая според мен, дали в зоопарка в клетка или в Цум в клетка все е в клетка...

не е баш тъй  Stop
в зоопарка животните излизат, нямат постоянен поток хора наоколо, заобикалящи ги,
също така би трябвало атмосферата да е близка до естествената.

не разбирам тази атракция, а и мисля, че не е много законно.


ПС: Със слабите нерви да НЕ Отварят линка на котетата бонсай, защото аз не спах и се побърквах няколко дни след това.

# 7
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Да ти кажа ,това е нищо сравнение с днешния слу4ай за пребитите деца.Това поне живее в лукс.

# 8
  • Мнения: 2 353
  Тъпотия Sad

# 9
  • Мнения: 2 498
Тц, тц, тц....какво ли не правят за да привлекат клиентела Thinking....

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
а за тигъра в ЦУМ-при всички положения ще живее по-добре от животните в нащата "зоологическа градина", където мизерията е ужасна Cry

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 11:08 от Reza

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
........

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 11:08 от Pipince

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Посипвам си главата с пепел и моля авторката за извинение.
Оплесках се:)

Не съм видяла точно за какво е темата, видях линка с котките покрай подадено оплакване и я затрих.
 Embarassed Embarassed Embarassed

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Лъва в зоопарка в момента страда от ужасни болки в костите....защото цял живот спи на цимента...... Cry...с останалите животни е същото.......бетонен затвор е Зоопарка на София.......а колко малко пространство има за слона  ooooh!......Това също е ужасно......  Sad ...горките животни

# 14
  • Мнения: 495
А втората страница на темата къде изчезна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт