Кабината - Онлайн Английски?

  • 4 149
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 616
А необходилмо ли е в определен час присъствието ми на компютъра?
Само ако искаш контакт с он-лайн преподавателя, той си има график, но за всичко останало е когато и където пожелаеш. И сега, ако не купиш през мен, след толкова полезно инфо Laughing...
Ми дай линкове, де. Верно като ще се прави оборот, поне да е на съфорумец.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 13 512
А необходилмо ли е в определен час присъствието ми на компютъра?
Само ако искаш контакт с он-лайн преподавателя, той си има график, но за всичко останало е когато и където пожелаеш. И сега, ако не купиш през мен, след толкова полезно инфо Laughing...
Ми дай линкове, де. Верно като ще се прави оборот, поне да е на съфорумец.  Mr. Green
Разбира се,че ще купя през теб. Само кажи как

# 17
# 18
  • Мнения: 90
Официално се купува от тук, а от съфорумец от тук Wink. Цената е една и съща и на двата линка, защото аз си получавам комисионната от тях.

(Не ми се мисли, ако не ви харесат курсовете, сигурно ще ме изядете с парцалите Mr. Green)

# 19
Ей и кво купи ли си  някой да даде мнение как е ?

# 20
  • Мнения: 90
Ей и кво купи ли си  някой да даде мнение как е ?
От сайта ми казаха, че някоя мама (тати) вече си е купил(а) курс, сега остава да сподели впечатления и да не бъде много суров(а) към мен Embarassed.

# 21
  • София
  • Мнения: 551
Аз си го закупих.За сега няма кой знае какви впечатления(все пак абсолютно начинаеща съм).Има връзка с учител по skype сутрин от 10.00 до 11.00,но не съм сигурна за часовете.Аз тогава не мога ,защото се занимавам с детето.Ако имате въпроси питайте.
Единственото което е, диктовките не ми тръгват,но все още съм далече от тях,а и причината може да е при мен.
Ще попитам и за това по-късно хората от сайта.

# 22
  • Мнения: 329
Аз си го закупих.За сега няма кой знае какви впечатления(все пак абсолютно начинаеща съм).Има връзка с учител по skype сутрин от 10.00 до 11.00,но не съм сигурна за часовете.Аз тогава не мога ,защото се занимавам с детето.Ако имате въпроси питайте.
Единственото което е, диктовките не ми тръгват,но все още съм далече от тях,а и причината може да е при мен.
Ще попитам и за това по-късно хората от сайта.
Късно попаднах на тази тема и аз се зачудих за курса, мисля да се запиша за нулево ниво, кажи как точно протича обучението, по тетрадката или ти се предоставя някакъв план . Има ли възможност да си преповтаряш упражненията..., може ли да се ползва от друг човек? Разбрах, че цената е за 3 месеца, но не ми стана ясно , какво точно включва и дали за всеки модул се плаща отделно или за самото ниво и всички модули включени в него?

# 23
  • Мнения: 3 457
виждам там в саита английски он лайн и английйски на  сд-каква е разликата?

# 24
  • София
  • Мнения: 551
Аз си го закупих.За сега няма кой знае какви впечатления(все пак абсолютно начинаеща съм).Има връзка с учител по skype сутрин от 10.00 до 11.00,но не съм сигурна за часовете.Аз тогава не мога ,защото се занимавам с детето.Ако имате въпроси питайте.
Единственото което е, диктовките не ми тръгват,но все още съм далече от тях,а и причината може да е при мен.
Ще попитам и за това по-късно хората от сайта.
Късно попаднах на тази тема и аз се зачудих за курса, мисля да се запиша за нулево ниво, кажи как точно протича обучението, по тетрадката или ти се предоставя някакъв план . Има ли възможност да си преповтаряш упражненията..., може ли да се ползва от друг човек? Разбрах, че цената е за 3 месеца, но не ми стана ясно , какво точно включва и дали за всеки модул се плаща отделно или за самото ниво и всички модули включени в него?
Аз се записах на нулево ниво.Всички уроци са оnline.С пакета,който получих в къщи има парола и username за достъп,CD с диктовките .Доколкото разбрах да това е цената за 3 месеца да имаш достъп,от теб зависи колко ще усвоиш за тези три месеца.Всички модули са включени.
Аз срещам трудности,защото самите модули не са  кой знае колко систематизирани.За да ти направят собствена програма трябва да попълниш входящ тест,но на мен ми е сложен.Понеже е доста неясно, писах на учителката да ми направи такава програма,но все още нямам отговор.
 Ако искат да си продават продукта създателите на сайта би трябвало да пуснат някаква демо версия,защото не е ясно за какво става въпрос,особено за хора като мен,които до този момент не са учили английски език.

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 11:12 от MIAOW

# 25
  • Мнения: 90
Ох, това за демо-версията си го говорим със собствениците на сайта от няколко месеца, но те си имат някакви съображения.

Всъщност според това как се представиш на теста, ти се съставя индивидуален план, така че колкото й да ти е труден, направи го.

Учителят не е само сутрин. Има дни, в които е сутрин, в други следобед.

В какъв смисъл диктовките не тръгват? Казвай да им предавам на хората, че като стигнеш до тях, всичко да е наред.

# 26
Извинявай но без входен тест  как да ти се направи  индивидуален план . То си е направо работа за врачка.  Има си ви сайта нулево ниво почвай от там. Диктовките са аудио CD и се слушат на музикалната уредба.

# 27
  • София
  • Мнения: 551
Извинявай но без входен тест  как да ти се направи  индивидуален план . То си е направо работа за врачка.  Има си ви сайта нулево ниво почвай от там. Диктовките са аудио CD и се слушат на музикалната уредба.
Съжалявам, че използвам по-груб тон, но горния цитат меко казано ме подразни и затова ще си кажа личното мнение по въпроса, а всеки да го възприема както намери за добре - входния тест според мен трябва да е free - такова нещо не видях никъде. Второ - нулевото ниво не тръгва - визирам ниво Beginner 1, 2, 3, 4. Вашите служители (признавам, с приятен тон и желание да помогнат) ме посъветваха да започна с Ниво 1(English Fast Start), което, по скромното ми мнение няма нищо общо с начално ниво. Трето - диктовките не работят - не падам от Марс за да не знам как да си включа колоните и да ги слушам. Това, че на диска тръгват, не е оправдание - значи, целта ви е да приберете 50 лева, пък после - каквото стане - не ви прави чест, едва ли така трябва да се прави бизнес, дори и през интернет. Ако целта ви е да се излъжат 100 човека и след това - каквото стане - да бяхте го написали някъде. Общо взето - едва ли бих препоръчала вашия сайт на хора, които целта им е да научат до някаква степен някакъв език от вкъщи. А причината за това е, че много хора (особено майки с малки деца ) нямат физическата възможност да посещават такива курсове. Не желаех да обиждам никого, но ако сайта ви е все още в някакъв тестови период, поне го напишете някъде, за да няма недоразумения. Признавам, че сте си поставили за цел нещо, което би било много полезно, но явно хората, които седят зад цялото това начинание, са преди всичко търговци.

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 11:21 от MIAOW

# 28
  • Мнения: 90
MIAOW, не знам в какви отношения е фантата със собствениците на кабината, но днес говорих с тях и ми казаха, че наистина има проблем с диктовките на сайта, но работят върху проблема и скоро ще бъде отстранен. В интерес на истината, CD-то се дава, точно за такива случаи, което разбира се не може да бъде извинение за ситуацията.

Ще попитам за нулевото ниво.

Все пак не трябва дас се поддаваме на изказвания на хора, за които не се знае по какъв начин са свързани с даден сайт или търговец. Аз лично афиширах по-горе, че съм в търговски отношения със сайта и ще съм наистина щастлив повече клиенти да са доволни, защото знам, че един недоволен клиент струва колкото 10 доволни. Ще се опитам по всякакъв начин да помагам, доколкото ми е по възможностите.

# 29
  • София
  • Мнения: 551
Ако видя че нещата се оправят или поне се работи и има смисъл една майка да се лиши от 50 лв. -ще го напиша.

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 14:55 от MIAOW

Общи условия

Активация на акаунт