Удобен матрак - откъде???

  • 1 506
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета. Искам да си сменя матраците на спалнята  newsm78- къде мога да купя в София наистина удобни и на разумни цени матраци. Предварително благодаря на всички , желая ви много усмивки в този намръщен зимен ден!!! newsm62

# 1
  • Мнения: 3 457
ние сме матрак на тед латексов -много сме доволни-перфектен е ,за цена то различните размери са на различни цени нашият е 180/200 струваше около 570 лв. мисля-заслужава си всяка една стотинка.Досега не бях спала на толкова удобен матрак-нито веднъж за цялата бременност не ме заболя кръст Peace

# 2
  • Мнения: 2 631
Аз пък съм си поръчала латексов матрак на фирма " Латекс ", завод в гр. Бяла  Peace
164/200 двулицев, с луксозна перяща дамаска, за 428лв.  Peace
Доста мами тук са доволни от тези български матраци от пенолатекс Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 115
Благодаря ви, момичета. А къде мога да виде тези латексови матраци на ТЕД?

# 4
# 5
  • Мнения: 2 197
Ние също сме с матрак на Тед и сме страшно доволни. Нашия беше всъщност цяло легло с ракла 1.6х2 м. и по тази причина си го поръчах заедно с 2 бр. надматрачните стелки и един спален комплект директно от Пловдив. Излезе ми към 720 лв. всичко, докараха ми го в къщи и всичко точно. Иначе можеш и от склада им в София да си го купиш (този, който е на ул. Цветан Лазаров, защото другия в Илиянци не е на Тед, а са само дистрибутори и цените са по-високи от тези в сайта), ако има как да си го закараш.

# 6
  • Мнения: 684
Аз съм фен на "Happy Dreams" имат магазин на Стамболийски и цените са доста прилични newsm10

# 7
  • Мнения: 2 039
Фирма "Класик-Хасково",нашият е от там и е супер удобен,с металната поставка ни излезе около 400лв.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт