Elektrolux или Gorenje??

  • 3 513
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 164
Благодаря и на вас момичета, които ме агитирате за Електролукс Grinning, но чудно ми е и друго, Горение се предлага по-скъпо на пазара, а би трябвало да е обратно все пак, ако наистина Електролукс са  "по-класни" както се изрази уайт р Thinking

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бимба, моля ти се...  Laughing
Няма значение, ма никакво, какво пише на табелката. Важното е, ти да си харесваш уреда и той да е късметски.

# 32
  • Мнения: 3 164
 Grinning
Шани , ОК.Няма да се втелясвам повече Hug

# 33
  • по света
  • Мнения: 1 587
Електролукс според мен са добър избор Peace

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
в края на крайщата вие си решавате ... определяте сума за която ще купувате,виждате какво предлагат двете фирми и въз основа на това какво предпочитате да имате като функции решавате но аз определено съм ЗА  Peace Gorenje

# 35
  • Мнения: 260
ЕЛЕКТРОЛУКС Peace

# 36
# 37
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Горение

# 38
  • Мнения: 3 595
Кьортинг купиха Горение или беше обратното...както и да е, абсолютно еднакви са. Фурната, котлоните и миялната ни са техни и сме супер доволни  Party Първите две ги ползваме от около 3-4 години, миялната отскоро. Хладилника ни е Шарп и малко съжалявам  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 3 164
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=706000&cat=40&f=5262

а какво ще кажете за тази Crazy
за първи път виждам тази марка Crazy

# 40
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=706000&cat=40&f=5262

а какво ще кажете за тази Crazy
за първи път виждам тази марка Crazy

Харесва ми на външен вид и като характеристика е добре, обаче всъщност за първи път чувам за тази марка  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние сме с Gorenje и майка ми готви вкъщи на такава,вече сумати години.И двете сме доволни:)

# 42
  • Мнения: 1 930
В къщи сме фенове на Електролукс, почти всички уреди са тази марка, с изключение на абсорбатора- той е Горение.

# 43
Електролукс са много добри като качество
www.homelux.bg
там има всичко

# 44
  • Мнения: 2 266
И пералнята и хладилникът ни,който е с фризер са Gorenie.Доволни сме.Вече трета година не са ни предали. Peace

Общи условия

Активация на акаунт