Отговори
# 15
  • Мнения: 1 581
Баба ми е на 76, да ми е жива и здрава  Heart Eyes
Лятото го е гледала Виктор за по няколко часа няколко пъти и много добре се разбират с него. Храни и приспива без проблеми, играят, пее му песнички от моето детство и народни песни и Виктор слуша като замаян  Grinning
Така че - мнението ми е, че няма проблем.
Детето е на 2, може да ходи, няма нужда да се носи на ръце (баба ми не може да го вдига примерно), освен това в вкъщи - няма нужда да се тича след него (баба ми не може да тича - навън не бих ги пускала, защото ако хукне Виктор...). Бих огледала къщата - дали е обезопасено, бих обяснила какво да внимават и това е.

# 16
  • Мнения: 5 577
Колко много отговори.  Laughing Hug  bouquet

Малко ме притеснява това, че е завеяна така бабата, всъщност както всички хора на тази възраст. Но аз ще я препудпредя предварително да ходи само по него. И няма да прекалявам, за час, не повече.

За утре става въпрос, да ида на кафе с форумки без него. Те ще са с децата си, но това си е техен проблем  Mr. Green , аз пък като мога да съм без защо да съм със?  Blush

Забравих да кажа - тя го е хранила и къпала. Добре се справи.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Само се чудиш тоз Иван на кого да го натътрузиш  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 447
Ми щом казваш, че са с акъла си, а и Иван не плаче при тях - оставяй и бягай  Simple Smile Добре е обаче да попрегледаш апартамента за разни потенциални опасности, особено както е позавеяна бабата.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
опитай и ако видиш че не са се справили добре повече няма да им го оставяш:)

# 20
  • Мнения: 745
Разбира се, че ще им го оставяш за по малко. Хората са си с акъла, детето ги обича......хич не се чуди. А пък и те ще се радват на малкия, ще се чувстват потребни и щастливи. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 723
Толкова е хубаво да пиеш кафе, без да търчиш измежду масите  food010в заведението.
Хич не се чуди- давай...

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Баща ми е на почти 71. Напълно е в състояние да ми гледа децата, пък и те обожават да стоят при него. Баба им служи само за готвене Grinning.
Не виждам какъв ти е проблема, Вердж - зарадвай ги хората, остави им го.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На 70г. моята баба гледаше бебе (последното си внуче). Не виждам пречка да гледат 2 годишен юнак.
Но не задади споменатите от теб "ангажименти".  Naughty

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз категорично не! Naughty

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
Моята баба ме е отгледала и е била на 78г.

и изобщо не виждам защо на 70г да не може да го гледа, и за мен 70 години изобщо не са бабешки години, и не приемам човек на 70г под определение "баба". ама изобщо не приемам.

# 26
  • Мнения: 883
Моята баба е на 83 г. и най-редовно гледа моето чаве и племенника. Съвсем с акъла си е, облича ги, храни ги, слага ги на гърнето, чете им книжки и т.н., много добре се справя. И като казвам "гледа", нямам предвид 1-2 часа, гледа ги по цял ден сама, справя се отлично, съвсем спокойна съм, когато са при нея.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 104
Щом са с акъла си хората- не виждам какво те притеснява newsm78
още повече, че детето ги познава и се чуства добре с тях, а и апартамента е подходящ за гледане на дете.Ако бях на твое място- хич нямаше да се чудя Peace

 Peace

# 28
  • Мнения: 105
Нашата баба е на 64г. и дано не  се налага да я гледа. Бих си оставила детето на някои познат от колкото на нея.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 477
Моята майка е на 69..вие за баби говорите hahaha hahaha Тя никак не се дава на годините, а ми помага за малката откак направи 1г. и 6 месеца...понеже преди това работеше в чужбина!
На всичкото отгоре пролетта си направи операция на коляното и сега си помага с бастун, но и за секунда не се колебя малката да е с нея! Когато е болна и не е на градина е в къщи на "бабина градина" и всичко е на 6! Не смятам, че всичко хора около 70 годишна възраст трябва да се изтрещели или немощни! Според СЗО за старческа възраст се говори над 75 години, така че не обиждайте нашите родители или баби и дядовци с такова недоверие когато са здрави и искат да ни помагат!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт