Да ни е честито!!!!-за форумите БГ-мамма

  • 2 712
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Инициативите на Българските майки във форума и информацитя, която може да се намери тук е оценена по достойнство и описана в доклада "е-България" за 2006г. на Фондацията за "Приложни изследвания и комуникации", още едно доказателство " че всичко си струва"!!!!

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 18:52 от renci

# 1
  • Мнения: 3 089
честно казано, не разбрах много. прочетох поста 2 пъти и май се ориентирах, но все пак...
би ли пуснала линк някакъв. или копирала доклада, моля.

# 2
  • Мнения: 2 616
Копирах статията, но излизат само иероглифи, не мога да се оправя нещо с тия програми ще пусна линка към pdf-файла http://www.arc.online.bg/fileSrc.php?id=1975

# 3
  • Мнения: 5 401
Ааааа, 88 стр!!!!!  #Crazy Ще ме извините, но няма да мога до го изчета  Whistling Но, скромното ми мнение е: един от великите моменти в живота ми, е този, в който открих БГ-Мамма! С комплименти и благодарности за създателите на сайта и форума и за всички, които участват в неговия Живот!   bouquet  newsm10

# 4
  • Мнения: 2 616
Да не вземе да го чете някой-не е нужно, но пък е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО признание, че форумът е споменат там, защото изследването е с национално значение и се прави всяка година, за да отчете е-развитието ни. И аз благодаря МНОГООООООООО на създателите на форума!

# 5
  • Мнения: 9 095
браво и голямо благодаря на всички, които помагат на толкова настоящи и бъдещи мами, като се грижат за форума  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 878
От отдавна съм се убедила, че форумът ни е Велико място и най-любимото ми място за разходка   Hug

# 7
# 8
  • Мнения: 678
Но, скромното ми мнение е: един от великите моменти в живота ми, е този, в който открих БГ-Мамма! С комплименти и благодарности за създателите на сайта и форума и за всички, които участват в неговия Живот!   bouquet  newsm10
И аз съм страшно благодарна на всички,които се грижат за форума.За мен е най-важната и мъдра "книга",която човек може да притежава.Не знам какво бих правила без подкрепата и приятелството на вас момичета  Hug Hug Hug
Мъжът ми препоръчва на всичките си приятели с малки деца.да казат на жените си за форума.Дори когато нещо ме притеснява около бебето казва "Питай форумките"
Много ви благодаря и се радвам,че съм част от нещо толкова голямо  newsm51 newsm51 newsm51 

# 9
# 10
  • Мнения: 1 104
Браво!Браво!Браво!

# 11
  • Мнения: 5 362
Поздравления!  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 621
БРАВО!!!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Наистина да ни е честито!   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 264
форумът с страхотен! Има много полезна информация и тук мога да намеря безценни съвети!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт