един въпрос, с молба за помощ

  • 1 628
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте момичета, току що си направих тест и е отрицетелен Sad
закъснява ми вече 2 ден, гърдите са ми напрегнати и ходя до тоалетната да пишкам през 10 минути.
Възможно ли е да не е отчел правилно? Praynig
задължително ли е да се прави сутрин, аз имам чувството че вече съм се промила от това ходене до тоалетната през 10 минути.

# 1
  • Мнения: 780
напълно е възможно да не е отчел правилно докато я няма лелката си има надежда  Peace
направи утре пак тест ама с първата урина  bouquet
стискам палци утре да се похвалиш и да те пишем в нашия списък  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 35 893
Повтори теста утре сутринта и дано да е станало Wink

# 3
  • Мнения: 2 825
Съвсем реална е вероятността да не е отчел правилно, направи още един след ден-два, стискам палци да се похвалиш  Peace

# 4
Много Ви благодаря момичета
Вече не знам какво да си мисля, толкова много го искам, че ме е страх да не си въобразявам вече.
До преди малко (до като не си направих теста) бях 99%  сигурна , че е станало този път, сега вече се чевствам отчаяна.

# 5
  • Мнения: 560
Бистра, и според мен е възможно теста да не показва, защото е рано. Нов тест с първа сутрешна урина и стискам палци! Peace

# 6
  • Мнения: 62
Здравей, мила.. Според мен щом я няма лелката си заслужава да направиш още 1 тест утре сутрин..стискам палци той да е положителен...дано се похвалиш с така мечтаните от всички ни  EFP

# 7
  • Мнения: 11
на моя позната и се случи същото.изчака още няколко дни ,направи теста и той беше положителен.и един въпрос.пиеш ли някакви хормони?

# 8
За хормоните - нищо не пия, (пила съм противозачатачни до преди две години)
Утре сутрин ще направя още един тест Praynig
От няколко дни забелязвам че сутрин урината ми е много тъмна, което не е нормално за мен

# 9
  • Мнения: 11
  успех!!!

# 10
  • Мнения: 1 877
И аз стискам палци.Направи си още един тест

# 11
  • Мнения: 129
Здравей,мила.Аз съм съвсем нова тук ,но иначе следя темите с интерес.Относно това,което ти се случва ще ти кажа, че преди около 2-3 месеца ми се случи подобно нещо.Първоначално М ми закъсня с 2-3 дни,направих си тест и беше отрицателен.Междувременно гърдите ми станаха тежки и болезнени,дори когато се къпех водата ужасно дразнеше зърната ми.Постоянно ми се виеше свят, а като за капак ми се пишкаше през 10 минути и в резултат на всичко това аз бях 100% сигурна че съм бременна въпреки отрицателните тестове,които си правех през2 дни.Но закъснението ми стана 12 дни,а положителен тест нямаше.Никога не ми е закъснявал толкова мензиса,най-много с около 3 дни и не знаех какво да си мисля.И така на 13-ия ден закъснение ми дойде.Бях много изненадана и разстроена.Дано при теб да не се получи така.Успех!

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Утре сутрин- тест с първа урина! И после да се похвалиш. Стискам палци и успех!  newsm10

# 13
  • Мнения: 119
Здравей,мила.Аз съм съвсем нова тук ,но иначе следя темите с интерес.Относно това,което ти се случва ще ти кажа, че преди около 2-3 месеца ми се случи подобно нещо.Първоначално М ми закъсня с 2-3 дни,направих си тест и беше отрицателен.Междувременно гърдите ми станаха тежки и болезнени,дори когато се къпех водата ужасно дразнеше зърната ми.Постоянно ми се виеше свят, а като за капак ми се пишкаше през 10 минути и в резултат на всичко това аз бях 100% сигурна че съм бременна въпреки отрицателните тестове,които си правех през2 дни.Но закъснението ми стана 12 дни,а положителен тест нямаше.Никога не ми е закъснявал толкова мензиса,най-много с около 3 дни и не знаех какво да си мисля.И така на 13-ия ден закъснение ми дойде.Бях много изненадана и разстроена.Дано при теб да не се получи така.Успех!

Аз съм го изпитала съвсем същото. И вече съм съвсем сигурна, че е от внушение. Ако толкова силно си мислиш за нещо ти някак си предизвикваш всичките му симптоми. И аз бях 100% сигурна, че е станало, а после ходих два дни като пребита и не исках да повярвам дори след като лелката дойде. Не се надявай много предварително. Ако е станало ще се зарадваш, а ако не само ще се натовариш още повече. Аз за себе си реших да приемам нещата по-спокойно. Така или иначе само от желание не се забременява /иначе нямаше да го има това форумче/.

# 14
  • Мнения: 701
Много силно ти стискам палци! Hug

# 15
  • Мнения: 566
 Simple Smile Мила, стискам палци  Praynig и чакам утре да се похвалиш с добри новини!! Wink

# 16
  • Мнения: 3 500
Да, възможно е да не ти отчете правилно.Имам приятелка, която си направи 7 теста /различни/ и всичките отрицателни, а сега има син  smile3521 smile3503
Но все пак изчакай още няколко дни и  си направи втори тест - различен от този.Вземи тоя новия за отчитане на ранна бременност.Успех!
Ако не си бременна трябва да отидеш на лекар за пикането да не някой цистит, да не те плаша само.

# 17
Аз от личен опит ще те успокоя,че ми се е случвало отрицателен тест Sad,след което видях,че му е минал срокът на годност с 2 седмици #Cussing outСлед няколко часа си купих нов от друга аптека и от различна фирма и ми показа EFP
Така,че не се отчайвайте,ами вярвайте,че след всяка буря изгрява слънце  Nature Sunny
Най-сигурното е лекар да види,лекар да пипне Wink

# 18
Здравейте.
Това бяха най-ужасните два дни в живота ми, надежди, съмнения и пак надежди, до вчера вечерта, когато ми дойде след 5 дни закъснение.
В момента направо не мога дори да мисля, имам чувството че съм блокирала.
Не съм спала цяла нощ, толкова сигурна бях, че този път е станало, че още не мога да повярвам.
По отчаяна през живота ми не съм се чувствала.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Бистра, поплачи си и после с нови сили се заемете с бебеправенето; всички тук се отчайваме всеки месец и сме сигурни, че този път е станало, но явно ще стане, когато е писано. Прегръщам те, миличка, мисли позитивно и действай със замах  Hug

# 20
  • Мнения: 1 104
Нищо! Пожелавам ти повече успех следващия път! Не се предавай!

# 21
  • Мнения: 2 825
Съжалявам, Бистра, но не се отчайвай Hug
Успех следващия месец и дано се похвалиш скоро  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 5 605
Стискам т палци следващия път да се похвалиш  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт