Козлодуй

  • 4 025
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
а от къде ги купи?на Коцето до сега 2 пъти му слагаха капки аз не знаех че са опасни #Cussing out ужас

# 31
E, kaси Hug  и аз не знаех, но тук във форума има много материали на тази тема, дори и в новия подфорум на Нивея бебе, доктор Слънчева казва , че Имовакс полио е по- добра и безопасна от капковата. Преди да идеш на консултация се обади на джипито да видиш да не са я сменили, защото уж се очаква всеки момент. Имовакса взех от аптеката до Мтел за 18лв. , защото при Галя я нямаше. А ДТК взех от Галя за около 35лв. Прочети за ваксините из форума и си реши сама, има един д-р Бирдие от Гърция, който също пише тук и той също ме посъветва да си купя ваксините, защото като тези в БГ се слагат само в третия свят. Нали се сещаш.
  Отиваме на разходка!  Stop

# 32
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Здравей те  bouquet
  Иринче, голям майтап най-накрая и във форума да се откриеме HugКак е Цецко расте ли?Свекървата каза че е много хубаво и послушно дете Hug за разлика от нашата хала Laughing
  Аз също гледах предаването на Милен Цветков,ние засега нямаме ваксини, но ДТК много тежко ги понесе малката ooooh!Имам въпрос защо си копувате сами ваксините #Crazy те се полагат по здравната каса?

# 33
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Много се уплаших за тия ваксини. Вече една капка ни сложиха, а предишните три много се бавиха с тях, защото все нямаше достатъчно дечица. Тогава питах лекарката може ли да си купя от някъде и ми казаха, че не можело и нямало никъде. А аз им имах пълно доверие. Пфу!

# 34
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
  Здравей те  bouquet
  Иринче, голям майтап най-накрая и във форума да се откриеме HugКак е Цецко расте ли?Свекървата каза че е много хубаво и послушно дете Hug за разлика от нашата хала Laughing
  Аз също гледах предаването на Милен Цветков,ние засега нямаме ваксини, но ДТК много тежко ги понесе малката ooooh!Имам въпрос защо си копувате сами ваксините #Crazy те се полагат по здравната каса?

Хей, здрасти Simple Smile. Аз се чудех кога пак ще се включиш. Цецко расте, ама не е много послушен Simple Smile. Снощи спа при баба си, а ние излизахме малко навън. Иначе сме добре. А вие как сте?

# 35
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Сега прочетох внимателно Embarassed mamajeni.
 Сигурнили сте че това което продават в аптеките найстина е по добро от това което ви предлага педиатъра ThinkingПонякога  рекламираните неща не са за това което Ви ги представят, незабравяй те и за конкуренцията между фармацефтичните концерни.Поне според мен поносимоста е строго индивидуална.
  Иринка, гледаме се с малката,чакаме баба Тони да ни дойде на гости другата седмица.

# 36
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Pinka, баба Тони я виждахме миналата седмица като ходихме на гости при баба Дренка, беше направила много хубав кекс Simple Smile. Целувки за малката!

# 37
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Страшни кодови имена им измислихме Laughing да са ни живи и здрави и повече да ни слушат Laughing Peace
  Като стане след малко ще я целуна и ти нацелувай Цецко и много поздрави на Илия.Надявам се пак да си попишем,защото среща ще има сигурно май месец когато си дойде нашият тати.

# 38
          Пинка, тук става въпрос за здравето на децата, не коя компания какво произвежда. И ваксините не се предлагат от педиатъра, а се осигуряват от ХЕИ. Но забелязвам, че си доста некомпетентна. Като нацелуваш детето, може да прочетещ малко от форума, ако те интересува и после да се изказваш!  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 60
mamajeni ,я кажи-имаше ли някакви странични реакции от имавакс?а по принцип как реагираше детето на предните ваксини?щото при Коцето всяка следваща ваксина все по-тежко я поняся Cry. 3-те ДТК (от стария модел) бяха кошмар #Cussing out едвам го успокоявах при това чак на 3тиа ден.даже след 2рото дтк се разболя и ходихме при николова и при уши нос гърло.полиото засега имаме два приема сега ще слагат трети но май ще взема инжекционното стига да няма и то странични ефекти.та затова те питам...ако можеш ми кажи как е при вас

# 40
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Mamajeni, напълно съм наясно ,че ваксините се предлагат от ХЕИ на педиатрите,но мила моя ХЕИ си ги копува от някъде...тоест от фирма  която е спечелила конкурс за доставка на комкретни лекарства,а тази фирма от съответния завод производител(мисля ,че дотук нямаме противиречия).Мисля ,че знаеш на специалистите се плаща да рекламират една или друга стока( да предпишат даден антибиотик или друго лекарство),просто вметнах, че и в случая може да става въпрос за поредна мода реклама или каквото и да е там.
 Относно компетентноста ми или липса на такава, смятам  ,че не би било правилно точно ти да даваш оценка :naughtyПонеже има много компетентни като теб персони ...аз си позволявам да се доверя на специалистите NaughtyСмятам ,че всеки си тежи на мястото ,аз лично имам област в която се изявявам и смятам ,че съм достатъчно компетентна там без да претендирам за други области...

# 41
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Честит Свети Валентин![/[/size]b]
 Желая Ви, много любов !Бъдете обичани и разбирани от любимите Ви мъже!

# 42
Каси, нито ДТК, нито полио ваксините са имали отрицателно влияние в/у бебо. Защото и двете са с убити съставки( ако може така да се каже). Посъветвай се с педиатъра си, но не с джипито. Защото в града само Принова е специализирала педиатрия от джипитата, а не знам ти при коя ходиш.
 Пинка #Crazythumbsup

# 43
  • Мнения: 60
mamajeni ,аз ходя при Николова в Дарис,иначе личниа лекар на бебето е в Хърлец.
pinka, благодаря за празничното пожелание, и ние с бебето ти пожелаваме същото,както и на другите мами ( с малко закъснение)  bouquet

# 44
  • Мнения: 60
какво става бе мацки,що не пишете? я кажете какво правите в тоя студ,излизате ли някъде с бебоците?ние си седим затворени и по цял ден правим щуротии,разнасяме се из вкъщи и събаряме всичко от секциите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт