НОВ ШАНС ЗА ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ

  • 5 754
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво момичета! Стаси и Василена, желая ви успех !

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Цитат на: lea
Браво момичета! Стаси и Василена, желая ви успех !


Благодаря ти Леа!!! Grinning  Grinning  Grinning

# 17
  • Мнения: 498
човека иска да помогне ......
независимо дали му вярвате или не....
Който не вярва да не му обръща внимание , никой не ви кара Simple Smile
Мисля да пробвам нищо няма да загубя.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 841
Благодаря на татенцето за отговора Grinning , ама малко чудно ми се струва как ще забременея 5 дена преди да ми дойде?!? Въпреки това смятам да опитам, от опит глава не боли Stuck Out Tongue

# 19
  • Мнения: 3 154
Цитат на: Milena.E
ама малко чудно ми се струва как ще забременея 5 дена преди да ми дойде?!?


Ахаха, твойто нищо не е! Моите кат се падат все, когато ще съм се олелила? tooth
Преди време в един чужд сайт бях намерила такова чудо за лунните фази и там тей се оказа - все по неподходящо време се пада... явно ще трябва да разчитам на добрата стара овулация Mr. Green

П.п. благодарско БгТате, ама явно при мен нема да свърши работа тва с лунните фази Confused

# 20
  • Мнения: 498
Мисля че татето ми даде верни дати, особено за януари ми е оцелил точно деня  , а и за напред  са в ову дните. Пробвайте момичета , какво не сте опитали та това ли #Milti

# 21
Цитат на: wassilena
а пък аз още не съм получила отговор!!!
БГ ТАТКО защо ме игнорираш мен


И мен също. Sob

# 22
Уважаеми дами!

Смея да припомня, че обещаната от мен услуга е за жени с ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО. Ще рече: за правилите многократни опити, опитвали различни начини, но неуспешно. А виждам, че някои от вас, които са ми писали, изобщо не спадат към тази категория. На тях ще кажа следното: на вас, уважаеми дами, не ви трябват специални начини - хубави, здрави, жизнени, щастливи деца се правят преди всичко чрез силата на любовта (не само чрез секс). Междувпрочем с всеки творчески акт е така - няма нищо истински ценно, което да може да бъде направено без любов. Има ли я любовта, детето става пресечна точка и смесителна зона на най-доброто, най-ценното и от двамата родители! Тогава то унаследява всичко това от тях. Така че не се занимавайте с изчисляване на своите биологични цикли и тем подобни, а използвайте всеки момент, когато е възможно и сте в максимално разположение един към друг с вашето другарче, правете тогава любов и детето само ще дойде по един най-естествен начин! Успехи!

В същото време, ще съставям календари на повторенията на рождените лунни фази на дамите, нарочно уведомили ме писмено за проблемите си при зачеване.

BG TATKO

Цитат на: BG TATKO
Здравейте, уважаеми дами!

... И тук предлагам следното:  на всяка от дамите, с проблеми при забременяването...

BG TATKO

# 23
  • Варна
  • Мнения: 841
newsm10

БРАВО!!! Де да бях и аз такава оптимиска......

# 24
  • Мнения: 3 154
Цитат на: BG TATKO
Смея да припомня, че обещаната от мен услуга е за жени с ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО.

Откак го прочетох това все се чудя ти как разбираш коя от изпратилите ти мейл жени е "проблемна" и коя не? Thinking И не е ли по-честно да отговориш на тези, които са ти писали, независимо към коя група спадат? Wink

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Цитат на: BG TATKO
Уважаеми дами!

Смея да припомня, че обещаната от мен услуга е за жени с ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО. Ще рече: за правилите многократни опити, опитвали различни начини, но неуспешно.а проблемите си при зачеване.
 

Без да съм груба, но проблемите при зачеването са много, ако една жена има запушени тръби или липсващи такива- това са проблеми, как точно вашата прогноза ще помогне в този случай? Или при липса на овулация????

# 26
Цитат на: wassilena
Цитат на: stasy
аз вече получих отговор, за което благодаря на Николай!!!
Датите са точно около овуто ми!!! Simple Smile
дано този месец да стане, защото точно утре ми се пада като дата и дата на ову!!!  newsm10

и на мен горе долу. Благодаря


И аз много благодаря на Николай!!!
И при мен така се получи точно около овуто. Flowers Sunflower

# 27
Първо: ако една жена има сериозни органични изменения, за които вие споменавате, разбира се, че този начин няма да помогне. Тогава тя най-напред трябва да се лекува и да отстрани конкретния здравословен проблем, ако е възможно. Но това вече беше казано, струва ми се, още в самото начало.

И второ: това не е прогноза, а КАЛЕНДАР за индивидуални космобиологични цикли и за техните върхове, имащи отношение към фертилността на жената.



Цитат на: wa_wa
Цитат на: BG TATKO
Уважаеми дами!

Смея да припомня, че обещаната от мен услуга е за жени с ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО. Ще рече: за правилите многократни опити, опитвали различни начини, но неуспешно.а проблемите си при зачеване.
 

Без да съм груба, но проблемите при зачеването са много, ако една жена има запушени тръби или липсващи такива- това са проблеми, как точно вашата прогноза ще помогне в този случай? Или при липса на овулация????

# 28
  • Мнения: 3 154
Моя въпрос няма ли да бъде одустоен с отговор?
И още нещо: Какво разбираш под "жени с проблеми при забременяването"? Wa_wa много точно си е попитала. Не смятам, че този лунен календар ще помогне точно при проблемните (няма да им възстанови липсваща тръба или да я отпуши, няма да изчисти кистите, няма да се появи липсващата овулация и т.н. проблемите са много). За това и темата е преместена тук в този форум.
Ясно е, че трябва да се лекува жената, но ако успее да разреши проблемите, тя ще си зачене и без да следи луната в каква фаза е...
И все още чакам отговорче на първия си въпрос (по-горе).
Всичко е с най-добри чувства! Просто търся отговори.

# 29
Спокойно -  вече изпратих индивидуални изчисления за по пет месеца на повтарянето на рождените лунни фази на всички дами, пожелали да опитат метода.
А що се отнася до въпроса: доколко има или няма жената проблеми при зачеването, това в случая решава самата тя.


Цитат на: Sunshine
Цитат на: BG TATKO
Смея да припомня, че обещаната от мен услуга е за жени с ПРОБЛЕМИ ПРИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕТО.

Откак го прочетох това все се чудя ти как разбираш коя от изпратилите ти мейл жени е "проблемна" и коя не? Thinking И не е ли по-честно да отговориш на тези, които са ти писали, независимо към коя група спадат? Wink

Общи условия

Активация на акаунт