Столчето за хранене-дървено или пластмасово?

  • 1 790
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Това ми е въпроса всъщност.Кое е по-добре- пластмасово или дървено столче?Благодаря за мненията предварително.

# 1
  • Мнения: 2 936
аз бях с дървено столче,но да ти кажа че изобщо не съм доволна  Naughty ,но ми го подари свекърва ми и нямаше как....изкарахме с него

мисля че пластмасовото ще ти е много по-практично....но нека кажат мами които го имат   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 259
Пластмасово,много съм доволна Simple Smile

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
На Божа е пластмасов със степени на облегалката.Доволна съм!

# 4
  • Мнения: 2 818
С дървен сме, който става на столче и масичка... Доволна съм, но всъщност не съм пробвала пластмасовите, за да направя сравнение. Обаче дръвеното ни се връзва на интериора в кухнята  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 360
Не мога да съпоставя,защото имаме само дървено LaughingИ да-доволна съм!То е от тези,които стават на маса със столче и в момента ни е много удобно -и двете деца ги използват!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
И моето е дървено от тези дето стават на масичка и столче,но за по-малка възраст не ми беше толкова удобно.

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз още не съм родила, но понеже съм била детегледачка в Германия и отгледах едно бебчо до 1 годинка, та там бяха с пласмасово столче и мисля , че е супер. аз такова бих си купила. пък и у нас е тясно , дървените ми изглеждат по- големи. При тях предимството е, че стават столче и масичка и после става за игра на детето.

# 8
  • Мнения: 1 272
С дървено сме, доволна съм Peace

# 9
  • Мнения: 134
И нашето е дървено , от тези които стават на маса със столче. Много ми е удобно и може да се използва до по-голяма възраст.

# 10
  • Мнения: 2 197
Пластмасово по следните причини:
1. Много по-меко е от дървените и ако се удари в него не е толкова болезнено.
2. Много по-лесно се почиства- просто се забърсва или измива с вода, без да се опасяваш какво ще се случи с дървото.
3. за хора с по-малко място е удобно, защото като се сгъне може спокойно да се прибере някъде.
4. Различните положения на облегалката позволяват на детенцето да си поспи ако проявява желание. Това зависи от детето де, нашето досега не е използвало друго положение освен изправеното.
5. По-обезопасено е заради каишките.

# 11
  • Мнения: 1 910
Аз бих казала - каквото на теб ти харесва.
Ние се спряхме на пластмасово по изброениете от  boto причини + на бебето изглежда да му е по-удобно + дизайна и функционалността на Chicco Polly. Аз дървените ги намирам твърде "дървени". Но е въпрос на вкус.

# 12
  • София
  • Мнения: 172
Ами ние имаме дървено, което става на столче с масичка.
За моето диване не се оказа подходящо, тъй като той е злоядко и доста бурно се мяташе като нещо не иска. Един път успя да си опре крачетата в мен мисля, че бешя, и се отблъсна така, че цялото столче тръгна да се накланя назад (както като се повдигаш на задните крака на стол,  с тая разлика, че ако не бях наблизо малкия нямаше да успее да го върне в изходно положение).
Мисля, че пластмасовите са по-безопасни, имат коланчета за закопчаване на детето, а не просто ремъче между крачетата, сгъваеми, лесно преносими.
Дървеното ни е полезно сега - ползва си го за столче с масичка като рисуваме и седи на столчето като реши да ни прави компания на масата (ние се храним на ниска холна маса, така че детето си седи само на малкото столче долу на замята сложено), като гледа детско ....

# 13
  • Мнения: 522
Пластмасово Peace.Ние имаме дървено също от тези дето стават на две части,но за 1год.експлоатация вече за втори път ще го лепим по сглобките,защото абсолютно всички се измъкнаха,кантът на табличката отпред също се отлепи...,абе изобщо ...готов е за печката ooooh!,купихме го миналата Коледа,тази пак нов ще купуваме Close.А пластмасовите освен,че са по-красиви ами и по-удобни ми изглеждат и едни такива мекички Heart Eyes цял ден да седиш и да ядеш Joy.

# 14
  • Мнения: 2 381
И нашето е дървено , от тези които стават на маса със столче. Много ми е удобно и може да се използва до по-голяма възраст.
И нашето е от тези, но т.к. няма предпазен колан, моето диваче се завърта и изправя CrazyЗатова не го ползваме.Вярно, че може да бъде използвано в по-късна възраст, но засега не ни върши абсолютно никаква работа Confused

Общи условия

Активация на акаунт