Бихте ли хранили с чужда кърма?

  • 4 620
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Да Peace!

# 16
  • Мнения: 1 288
бих дала само, ако детето има някакъв проблем и е по-добре за него да е на кърма. иначе не!

# 17
  • Мнения: 1 878
ДА бих давала ако не мога аз да кърмя, кърмата е безценна течност  Sunglasses, но само от БМК или от близка мама

# 18
  • Мнения: 5 401
Майките, които дават кърма за БМК минават през строги изследвания!!!!  Peace
Надявам се да си кърмя детето колкото се мога повече и да не ми се налага да взимам подобно решение..

# 19
# 20
  • Мнения: 1 370
никога

# 21
  • Мнения: 509
Не,не бих!

# 22
  • Мнения: 2 309
Честно, ако изпадна в такава ситуация незнам как бих реагирала, но си мисля, че по-скоро не, личното ми мнение е, че кърмата също както и самото кърмене е нещо много лично между майката и детето, някак си гадно ще ми е да дам кърма от друга жена, знам ли, много сложни и объркани са ми чувствата по този въпрос.

# 23
  • Мнения: 1 581
Сега като се замисля... Както имаше детето ми проблеми, ако нямах кърма, щях да вземам, разбира се, но от банката, да има някакъв контрол все пак, или от някоя позната майка. За мене кърменето си е хранене, духовната връзка ми се губи някак, може би защото цедях и давах, самото кърмене беше живо мъчение и нямам емоционални проблеми с това. Може и да ревнувам малко, но ще надделее здравият разум  Grinning А и аз имах много кърма и в болницата давах повече за други бебета, недоносени, на които майките им нямаха кърма.
Пък и адаптираното мляко - знам ли от какви крави е дошло и каква трева са яли  Laughing
Принципно все пак, ако не е наложително, ще ни е по-лесно с адаптирано мляко.

# 24
  • Мнения: 11 003
По-скоро бих давала адаптирано мляко, но не искам да се заричам отсега, всичко се случва.

# 25
  • Мнения: 2 849
Съществува ,да .Аз лично не бих давала чужда кърма .Ако познавам жената е друго .

# 26
  • Мнения: 2 910
Знам, че от кърмата по- хубава храна за детето няма, но не съм склонна да давам чужда такава Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не

# 28
  • Мнения: 6 461
не бих дала на детето си донорска кърма,знам,че от кърмата по-добра няма,но....
Така мисля и аз. Peace

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Предполагам е глупаво от моя страна, но не бих.

Общи условия

Активация на акаунт