Днес Господ си взе още едно ангелче......

  • 4 581
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 959
Ужасно е,и несправедливо.Нека почива в мир ангелчето и дано родителите имат куража да предивеят този кошмар.

# 31
  • Мнения: 2 498
Ужасна трагедия!!! Cry
Нека почива в мир!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Още едно ангелче.... Cry, миличкото, дано почива в мир Praynig Много сила и трябва на твойта приятелка, пази я и дано скоро се съвземе Praynig
Извинявам се за въпроса, но се изплаших като прочетох за кървене, дъщеря ми повърна 30ч. след раждането кръв, диагноза - липса на вит. к, страх ме е да я ваксинирам, макар че всички лекари са ЗА, още не съм сложила ваксините, все отлагам от страх... Cry, би ли ми казала нещо повече за тези макроскопските препарати ? - благодаря и извинявай Embarassed

# 33
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Това е ужасно! Cry Cry Cry

Моите съболезнования! Милите родители, миличкото бебче! Cry Cry Cry

# 34
  • Мнения: 1 951
Буболина, какво за макроскопските препарати?Това са по-големите срезове на органите в патоанатомията.
А за липсата на вит.К обикновенно е резултат на недостатъчен синтез в черния дроб.Аз не съм специалист в тази област и не знам как се процедира в тракива случай.Може би те да са му направили на детенцето ти мускулно вит.К още докато сте били в родилния дом.Мисля, че беше еднократно.Не знам, наистина...да не те объркам нещо.Но щом казват, че вече може да се ваксинира...Спомням си от твоите постинги, че ти ходеше при проф. Бобев - той какво казва?

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Да ,биха й вит. К еднократно в болницата и я изписаха с перфектни резултати, освен това и преливаха плазма... Бобев е на мнение, че това кървене е еднократно и не може да се повтори, той казва да ваксинирам, а ме е страх.... може би преди това трябва да й пусна изследвания пак, не знам вече...така ми стана мъчно когато прочетох за твойта приятелка и същевремено страха ми се върна с пълна сила, всичко беше пред очите ми...
Извинявай за въпроса, това въобще не го знаех за срезовете, мислех ,че е специално изследване Embarassed

# 36
# 37
  • Мнения: 656
Това е ужасно! Моите съболезнования! newsm45 newsm45 newsm45

# 38
  • Мнения: 3 091
 Praynig Praynig Praynig
Както винаги в такива случаи, просто нямам какво да кажа!
Моите съболезнования!

# 39

Общи условия

Активация на акаунт