Днес Господ си взе още едно ангелче......

  • 4 576
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Днес на обяд си отиде бебчето на най-добрата ми приятелка.Остана за винаги на 34 дни...Бори се за живота си 4 мъчителни дни и нощи...Защо....??? Кой и с какво заслужава тази съдба? Как се преживява такова нещо?Кому е притрябвала тази невинна душичка...Никога вече нищо няма да бъде същото.........
Дано този, който взе детето на тези родители поне им даде сила за напред ........

# 1
  • Мнения: 1 409
Миличка,много съжалявам за бебчето на твоята приятелка. Cry
Дано ,намери сили да се пребори с тази огромна ,мъка. Praynig

# 2
  • Мнения: 276
Господи защо пак невинно създание??? Защо отнемаш най-красивото нещо в живота на човек? С думи не може да се опише мъката и болката...Много сили и кураж на родителите! Съжалявам за душичката...

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
Много съжалявам за малката душичка!Думите са излишни... Cry

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Миличка,много съжалявам за бебчето на твоята приятелка. Cry
Дано ,намери сили да се пребори с тази огромна ,мъка. Praynig
Съпричастна съм с мъката ви!

# 6
# 7
  • Мнения: 136
Weary smile3518 newsm17
Мой те най-искрени съболезнования на семейството....

# 8
  • Мнения: 1 069
За съжаление не всичко, което ни се случва можем да проумеем, но съм уверена, че Господ не ни причинява болка от някаква прищявка. Наистина болката от това да загубиш детето си сигурно е неуписуемо жестока.
 Ще се моля Господ да даде утеха и да избърше сълзите, защото само Той може да лекува толкова дълбоки рани и да възстановява разрушенията в душите ни. Може би това е подходящият момент, ако не са вярващи родителите да се обърнат към Господа, защото Той ни е обещал в Словото си:"и който дойде при Мене никак няма да го изпъдя;"

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
diksi  ,моите съболезнования! Cry
Предполагам само , как се чувстваш.....
Преди 2 месеца моите кумци /истински приятели /загубиха рожбата си..... Аз  също не мога да се отърся от мъката ....
Много ми е тежко, мила ...и ти се чувстваш така ,сигурно е...
Днес/11.11.06/трябваше да навърши годинка малката бебка....

Дано твоята приятелка успее да   продължи напред и да бъде силна ...
Бъди до нея , давай й сила...тя има нужда от подкрепата ти...
  Cry Cry Cry
Много ,много съжалявам.... Cry
 
Почивай в мир ,малко ангелче!

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 01:40 от Yoko

# 11
  • Мнения: 3 506
Съжалявам Cry Ще се моля семейството да намери сили да продължи...

# 12
  • Мнения: 7 109
 newsm17 newsm45 Flowers Rose Flowers Rose Гошко, дано си на място, където няма мъка и сълзи, няма мрак и тъга.
diksi, не оставяй приятелката си сама в тъгата в този момент. Тя ще се нуждае от теб даже и да не смее да си каже.
Господи, дай сили на родителите да намерят себе си.

# 13
  • Мнения: 78
Нека почива в мир малката душица Hug.Моите съболезнования на семейството.Дикси бъди до тях иги подкрепяй.Дано Господ им даде сили да продължат напред. Praynig

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Моите съболезнования  Sad
Нека почива в мир малкото ангелче. Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт