Временната раздяла

  • 7 962
  • 32
  •   1
Отговори
# 30


s moia biv6 ve4e 3 godini sme na vremenna razdiala-ako kaja na edin muj haide da se razdelime vremenno i toi mi kaje ok, vsi4ko mi e iasno, kak taka ste e suglasen?

# 31
  • Мнения: 4 965
Имахме един период малко след раждането на децата, когато бяхме станали непоносими и двамата. Преживяхме много неприятни неща - навършваше се година от загубата на момченцето ни; свекър ми почина неочаквано; мъжът ми имаше проблеми в работата; сменяхме си жилището; аз изживявях сериозна следродилна депресия; дечицата ни се родиха недоносени и ежедневно се борихме за здравето им; имахме известни финансови притеснения (специалната храна на шушулките струваше около 30 лв. дневно) и т.н.
В този момент започнахме да си намираме кусури и да се караме дори за най-малкото, дори въвлякохме наши близки и приятели в кавгите ни. Издържахме около месец така и решихме временно да се разделим (дори аз мислех за по-дълга раздяла и буквално го изгоних, за което мисля, че си каза думата депресията, заради която направих и куп глупости но те са тема на друг разговор), за да се отрезвим. Издържахме 1-2 дни да не се виждаме. После започнаха телефонни разговори, срещи, общи грижи за децата и осъзнахме колко много се обичаме и държим един на друг. След 2 седмици отново се събрахме и оттогава се стараем да правим компромиси, за да запазим това, което имаме, а то е да бъдем заедно, да се обичаме като в първите дни на връзката ни, да се подкрепяме и да сме си необходими. Разбира се, имаме и разногласия - различни хора сме, все пак... Но вече сме осъзнали какво означаваме един за друг и повече нямаме намерение да експериментираме с подобни практики.

# 32
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И при мен е  newsm78.Мъжо съгреши.Сега се опитваме да скрепим брака ама доста куца.И ние мислим за временна раздяла но ни е страх че може да се окаже вечна  newsm78
Да ама като се обичаме що не върви  ooooh!

 Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт