А имате ли вече бели коси?

  • 3 407
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 362
Ами май нямам,или поне аз така си мисля Laughing
Като се боядисвам постоянно и не мога да разбера.

# 31
  • Мнения: 372
да, появиха ми се вече 3-4 бели косъма, но ги изскубнах..Whistling  така, че в момента нямам pletka

# 32
  • Мнения: 221
да, появиха ми се вече 3-4 бели косъма, но ги изскубнах..Whistling  така, че в момента нямам pletka

аз знам, че не е хубаво да се изскубват  newsm78
аз имам няколко от няколко год и изобщо не ми прави впечетление  Peace

# 33
  • Мнения: 1 546
И аз имам и аз си ги оскубнах...И хич не ме интересуват всякакви  суеверия, че не било хубаво. Crossing Arms А по-хубаво ли е като и щръкнат като антени (не знам защо така ставаше, някак си бяха по-твърди и щръкнали от косата ми  Embarassed)

# 34
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
На 39 съм, нямам още, дано така и да си остане Peace поне 10-ина-15 години.

# 35
  • Мнения: 1 934
да, появиха ми се вече 3-4 бели косъма, но ги изскубнах..Whistling  така, че в момента нямам pletka
Peace

# 36
  • Мнения: 6 461
Ох на 28г съм и имам 3 бели.
Моята приятелка ми казва :"Тези да ти са за назидание на другите---- #Crazy--с две думи пропуснати бройки.......... Crazy.,я го виж мажО си .......... Mr. Greenняма нито един бял косъм.................. Mr. Green.."

# 37
  • Мнения: 3 042
На 31 г съм и имам 4-5 бели косъма. Чак като започна да се заоглеждам по обстойно ги забелязвам, иначе не ми правят впечатление. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 312
На 36 год. съм нямам нито един, дано изкарам така поне до 90  Laughing

# 39
  • Мнения: 3 447
Имам няколко, не ме притесняват.

# 40
  • Мнения: 15 619
Все още нямам бели коси, но мъжът ми открай време си е прошарен. К`во да се пра`и: гени. Mr. Green
Най-искрено си пожелавам да мЯзАм на баща си и на майка си и да се прошаря много, ама много късно.
За протокола: Сега съм на 30.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Все още не Peace

# 42
  • Мнения: 5 140
Нямам, освен по рождение един малък кичур бели коси, но не се вижда, защото се боядисвам.

# 43
  • Мнения: 3 743
Имам доста, но ги крия Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 986
 Имам,да-и не ме притесняват Peace

Общи условия

Активация на акаунт