Какво е новото при мен:

  • 20 151
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 843
Мерси, мерси, мерси! Пу-пу, да мине всичко добре!
Понеделник бягам пак да си поседим заедно.

Дефи, вече сторено! Това ми беше и ми е отдушника за "лудостта"!  Laughing

Защото дотук се държах прилично, но сега треската е невероятна! Бележа всеки изминал ден като чертичките по стените на затворническа килия...

# 46
  • Мнения: 120
О-оо-ох момичета, 2-3 дни имахме авария с компа и направо бях като болна - не мога да ви пиша. Не съм активна в писането, но чета всичко във форума. Вчера получихме потвърждение за регистрация от регионалната дирекция. Сега отново чакане да ни поканят за дете.
И сега се сещам да ви питам: с писмо или по телефона канят от съответната дирекция?

# 47
  • Мнения: 1 843
Аз понеже съм "прясна"  Wink, та може и с писмо и по телефона едновременно, но задължително с писмо. На мен, преди да ми го изпратят ми се обадиха.
Стискам палци!

# 48
  • Трявна
  • Мнения: 174
mimi_s ,
Пощенската ти кутия е препълнена и писмото ми се връща. Weary
Почисти я  newsm75  и пиши... smile3523
Поздрави  Kissing Heart
 

# 49
  • Мнения: 127
Днес ни връчиха заповедта за вписване в регистърът на осиновителите.Проучването мина за около месец и половина.Ако и другите неща вървят с такова темпо, май може да имам коледен подарък Praynig Hug Laughing Joy newsm78.

# 50
  • Мнения: 1 652
mar-mar много се радвам за вас! Grinning

Има го май Коледното чудо , а ? Hug

# 51
  • Мнения: 1 843
Ихааа, май наистина настана време за коледни чудеса! Simple Smile

А, дано повлече крак!

# 52
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Днес ни връчиха заповедта за вписване в регистърът на осиновителите.Проучването мина за около месец и половина.Ако и другите неща вървят с такова темпо, май може да имам коледен подарък Praynig Hug Laughing Joy newsm78.
Хайде дано стане Коледното чудо и при вас.Желая ви го искренно от сърце. Hug
DarZaMen Ти що се спотайваш бре? Mr. GreenЯ кажи как ви посрешна вчера вашата малка принцеска Ирина?

# 53
  • Мнения: 367
DarZaMen напълно те разбирам. Това се случи и на нас, след две годишно чакане. Миналата седмица ни показаха "нашето"момченце. И веднага пуснахме документите за съда. Сега ходим два пъти в седмицата да го видим. Днес беше третия път и той вече се отпуска. На три годинки е казва доста неща. И ние нямаме търпение да си го вземем. Толкова се надявам на Коледа да сме заедно. Всички около мен се радват и го чакат. Така че те разбирам какво изпитваш. Желая и на вас всичко да мине успешно и бързо. Hug

# 54
  • Мнения: 3 715
При нас вече минаха две седмици от подаването на заявлението в "Закрила на детето", а от социалните работници не вест, ни кост. Та в петък мъжът ми ще ходи с част от събрените документи, хем да ги занесе, хем да ги изръчка малко и да кажат назначили ли са ни вече социален работник или не и кога ще е първата среща с него. Малко се притеснявам дали мъжО ще се държи много прилично, защото не обича да го размотават, та ще съм на тръни.

# 55
  • Мнения: 1 843
Не се спотайвам  Mr. Green, ами се попилявам Laughing
Тичкам между Враца и София, днес трета и четвърта среща (сутринта и следобяд), утре пак, в понеделник пак...и така докато си я взема у дома.
Ами как е - бавно, но сякаш всеки път правим крачки напред. Днес даже си откраднах няколко целувки, хихи.
Малката е огън и пламък, но от тези дето тлеят. Душичка, все пак 4 години е живяло там детето.
От вчера имам входящ номер на делото, а днес ходих до съда, сърцераздирателно да се моля за по-бърза дата...ха, дано се смилят!

# 56
Ей го де е Враца...

Докато си мислиш за бонбона и ха - ей го насреща:)

Поздравления и от мен:)

Наистина се задават страхотни празници:)

  bouquet

# 57
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не се спотайвам  Mr. Green, ами се попилявам Laughing
Тичкам между Враца и София, днес трета и четвърта среща (сутринта и следобяд), утре пак, в понеделник пак...и така докато си я взема у дома.
Ами как е - бавно, но сякаш всеки път правим крачки напред. Днес даже си откраднах няколко целувки, хихи.
Малката е огън и пламък, но от тези дето тлеят. Душичка, все пак 4 години е живяло там детето.
От вчера имам входящ номер на делото, а днес ходих до съда, сърцераздирателно да се моля за по-бърза дата...ха, дано се смилят!
Браво.Много се радвам за вас.Хубаво  ,че малката е започнала,лека по-лека да свиква.Ще  и трябва време но ще свикне милата душица.
Ехххх,като гледам колко много хора имат такива прекрасни новини,се замислих за предстоящата среща и много се надявам,когато решим да се съберем отново да сме повече хора.Срещата,която направихме на Арбанаси беше страхотна.

# 58
  • Трявна
  • Мнения: 174
Чета радостни новини във форума и се обнадеждавам все повече Simple Smile
Аз ли си въобразявам или явно нещата са започнали да стават по-бързо.
Толкова много предстоящи осиновявания....babyПри нас мина и трета среща със социалния ни работник, на 5 декември е срещата в дома ни и до коледните празници ни обещаха да е готов социалния доклад... smile3523
След толкова вълнения и препускане нагоре-надолу току виж дошла и Коледа напълно неочаквано santa2. Тази година октомври и ноември ми минаха като в сън...
Момичета във форума чета, че получавате писма за включване в отделните регистри и се чудя защо, когато попитах нашата служителка тя каза, че няма да получим такива newsm78. Службите не били длъжни да изпращат. А аз как ще разбера, че всичко е наред и сме вписани наистина newsm78 Трябва ли да звъня във всички регионални дирекции / посочили сме цялата страна/ smile3552, и да се интересувам дали действително сме вписани.

# 59
  • Мнения: 1 843
Сарлита, не се притеснявай, каквото е редно ще стане. Като не са длъжни, странно...на мен защо ми дойдоха, ама наистина от цялата страна, даже се зачудих колко региона има България  Laughing
На мен ми казаха, че ще получавам повиквателни за пощата, вместо това всички на крак ми ги донесоха. Само писмото от Софийската регионална дирекция ходих да взимам.
Просто бъди спокойна, доколкото е възможно Simple Smile, че силите ще ти трябват за после!

Общи условия

Активация на акаунт