Къде да закача бънджито?

  • 3 053
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
... Нямаме каси на вратите! Crazy Има ли друг начин? newsm78

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
  33uu, ама  май не

# 2
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
На тавана няма ли да стане  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 976
Няма друг начин, според мен, освен на касите на вратите! Или да сложите някакви дървени трупчета, които да играят ролята на каса. но трябва да се сложат много стабилно, че да не стане фал!

# 4
  • Петрич
  • Мнения: 321
Аз пък не исках да го закача на вратата и си направихме нещо като поставка.Супер елементарна е.Две дълги греди съединени на върха с една по-къса.Не знам дали доби представа от обяснението ми. newsm78Надявам се да съм ти била полезна.

# 5
  • Мнения: 6 164
Аз пък не исках да го закача на вратата и си направихме нещо като поставка.Супер елементарна е.Две дълги греди съединени на върха с една по-къса.Не знам дали доби представа от обяснението ми. newsm78Надявам се да съм ти била полезна.

Къде я сложи тази поставка?

# 6
  • Мнения: 160
ние махнахме "щипките" от бънджито ,удължихме "колана-въжето" и го вързахме на нещо като кука добре заболтена в тавана, на удобно за нас място в стаята

# 7
  • Мнения: 10 982
Използвам темата да ви питам бънджито как се закача на касата на вратата и защо трябва да е на нещо дървено?  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 999
Нашето го закачахме за вратата на бившия балкон. Тя е с малко прозорче отгоре, отваряхме го и там закачахме бънджито. Беше супер удобно! bowuu

# 9
  • Петрич
  • Мнения: 321
Аз пък не исках да го закача на вратата и си направихме нещо като поставка.Супер елементарна е.Две дълги греди съединени на върха с една по-къса.Не знам дали доби представа от обяснението ми. newsm78Надявам се да съм ти била полезна.

Къде я сложи тази поставка?
Поставката може да си я сложите,където ви е удобно.Нашата си я местим във всички стаи.

# 10
  • Мнения: 6 164
Ами в крайна сметка взехме днес такова, дето се закача с дюбел и една кукичка /бънджи гащи/.

Отгоре е с една пръчка, на нея едно дебело ластично въже и кукичка. Елементарна работа, но ми се струва по-здраво захващането от онея скоби.  Rolling Eyes Най-вероятно ще купя карабинер, за още по-здраво, че малкия е неудържим просто...
На дължина най-добре пасва да се бодне на касата (в нашия случай в панела), но пък не искам да виси на вратата, все пак течение, работи, малко или много... Но ако е на тавана пък идва много късо и ще виси във въздуха, трябва да се удължава. Сега мисля кое от двете да избера - удължаване или вратата... утре ще му търсим място!

Благодаря ви за отговорите!  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 849
Нашето е закачено ето така -

http://s53.photobucket.com/albums/g42/radi-t/?action=view&cu … ;imgAnch=imgAnch1
виждала съм и вариант в тавана .

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Misty, честита покупка и пиши дали си доволна, защото и аз го гледах това бънджи! Peace

# 13
  • Мнения: 35 891
дупчиш стената, слагаш 2 дъски на мястото на касата и там

Общи условия

Активация на акаунт