Ще пътувате ли по коледните празници с бебенцата?

  • 1 474
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Мили мами наближават коледните и новогодишни празници и по този повод се чудя дали някой ще пътува с бебчо и на какво разстояние? newsm78.
Благодаря много  bouquet

# 1
Ние смятаме да пътуваме за празниците.Разтоянието не е много голямо(от Пловдив до Хасково), но ще ни е първото по-голямо пътешествие.Дано не развалим режима на дамата. Praynig

# 2
  • Мнения: 5 401
Аааааа никак даже не искам да пътуваме!!! Най-вече защото искам дребчо да прекара първата си Коледа и Нова Година у дома.. Втората причина е, че ме е шубе по нашите пътища в зимни условия с малко бебче!  Wink

# 3
  • Мнения: 3 447
Миналата Коледа детето беше на 8 месеца. Пътувахме на около... 230 км, мисля (до едно село между Пловдив и Смолян). Карахме бавно, с вериги, така че не сме имали проблеми. А и пътуването с бебе е къде-къде по-лесно от пътуването с малко дете - заспива си в столчето и кееееф  Simple Smile Като поотрасне почва да недоволства, да не го свърта, да иска забавления... Тая Коледа да му мислим  Simple Smile
Бих ви посъветвала така да планирате пътуването, че да съвпадне с някой от периодите му на дневен сън  Peace

# 4
  • Мнения: 2 849
Не ,няма да пътуваме .

# 5
  • Мнения: 3 500
Не, няма да пътувам, колкото и да ми се иска.Страхувам се на тоя етап, зима е, заледено е, студено е, мъгливо е и обикновено точно тогава вали сняг.Твърде е малка дъщеря ми, за да я подлагам на подобно изпитание, пък и себе си.А мъжа ми съм сигурна, че категорично ще откаже.Не ми пука, ще си празнувам тук.Бебчо ми е по-важен и ще се чувствам по-спокойна.Ше я оставим на свеки и някъде ще празнуваме в София.Ние през лятото не отидохме на море, че е още мъничка, а камо ли сега. Naughty

# 6
  • Мнения: 1 259
Не,няма да пътуваме Crossing ArmsЩе си изкараме празниците у дома Heart Eyes

# 7
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Явно ние сме от смелите!
 Ще пътуваме от София до Ахтопол с бебенце (живот и здраве тогава ще е на 3 месеца и половина).
Дано всичко да О.К.!

     Знам, че километрите са много, но какво да се прави, там живеят баба и и дядо и!

# 8
  • Мнения: 510
Въпреки че много ми се ходи някъде ще сме си у дома. Наистина не знам дали ще мога да си почина ако пътувам някъде с бебето. Първо като си представя колко багаж трябва да помъкна ooooh!, после се замисля какво ще правя с къпането, стерилизирането, преваряването на вода, къде ще спи бебо, достатъчно топло ли ще му там, където сме и т.н. и т.н. Така че ще предпочета една спокойна Коледа в домашна обстановка.

# 9
  • Мнения: 3 932
Момичета, пътувайте докато децата ви са малки, с деца над две години дългите разстояния са направо кошмар...ние ще се придвижваме до Щатите (700км) за празниците и отсега ми се реве...
Иначе във бебешка възраст карахме празниците при бабите, около 300км ( с цел бебегледачество) и никога не сме имали проблеми на път.
 Peace

# 10
  • Мнения: 8 505
На 3м беше преди 2г по Коледа.Ходихме и при двете баби-на 150 и 400км.Спа почти през целия път.Миналата година-на 1г 3м,спа по-малко,но пак пътувахме спокойно.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Ние ще пътуваме Peace!Разстоянието е около 100 км,но в нашето семейство всички се събираме на Коледа,дори сестрата на свекърва ми от София идват,та какво остава за нас.Не бих пропуснала този празник,а и на Божа ще и е първи.

# 12
  • Мнения: 9 990
Ами бихме пътували, ама няма къде Laughing
Относно скритият въпрос-колко голямо дете колко може да пътува-индивидуално е всичко.С дъщеря ми сме прекосявали страната на малки месеци, с бъдещото бебе се очертава почти веднага след раждането да заминем за Варна...така че-всеки преценява според зависи... Wink

# 13
  • Мнения: 81
Ние ще пътуваме за Нова Година до Априлци(около 250км.) и ще сме на 3 месеца, но не се притеснявам,защото на бебоците едно от любимите им неща е да спят в кола.А и всички имаме нужда от малко разнообразие! Party

# 14
  • Мнения: 103
Ами и ние май сме от по-смелите,защото ще пътуваме от София до Варна а госпожицата ще е на 3 месеца,НО това няма да й е за първи път защото този месец ходихме до Варна и след 2 дни се прибрахме обратно в София.Нямахме никакви проблеми с малката тя си спеше през целия път 6 4аса,събуждах я само за храненията.Разбирасе преди да тръгнем се посъветвах с педиатърката и тя ми даде съгласиетоси. Joy

Общи условия

Активация на акаунт