шофирате ли?

  • 5 168
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 938
ДА

# 46
  • Мнения: 5 391
Шофирам, трафика не ме изнервя особено.

# 47
  • Мнения: 221
стига да имах кола щях да шофирам непрекъснато, но за съжаление нямам  #Cussing out
сега само ако допокам нечия друга кола  Crazy

# 48
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Шофирам, но да си призная има моменти, в които трафика много ме нерви.

# 49
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Шофирам си и трафика не ми пречи особено, даже ми действа разтоварващо.
Явно нещо съм смахната, защото шофирането ми е сред удоволствията в живота: правя си кафе и си го пия в колата, слушайки хубава музика - кеф Grinning

# 50
  • Мнения: 4 473
В момента карам шофьорски курс и възнамерявам да си шофирам редовно. Grinning

# 51
Да имам кола и карам, но сега се уграничавам Wink

# 52
  • Мнения: 731
Да. Но в голямото движение се вра само при абсолютна необходимост.

# 53
  • Мнения: 1 925
Докато имах кола шофирах, но в последно време така ме дразни това движение...  #2gunfire Пък и установих, че много по-бързо стигам пеша до работата, а и имам възможност, ако беше по-далече едва ли щах да вървя пеш.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Да, ежедневно. В тази връзка забелязвам, че след като родих/преди година и половина/ съм станала ужасно страхлив шофьор, че и пътник. Има ли и други такива?

# 55
  • Мнения: 1 058
Не слизам от колата. Трафика наистина е станал ужасен и сега ме учи на търпение.

# 56
  • Мнения: 135
аз нямам книжка имам страх от коли дълга история но когато патувам винаги е с колан независимо дали е с таксй или с мъж ми

# 57
  • Мнения: 1 893
Да,непрекъснато. Предимно извъндрадско. Когато отивам до центъра предпочитам такси-не само заради трафика,но и защото хабя много нерви и време докато паркирам.

# 58
  • Мнения: 5 362
Рядко,но се случва.

# 59
  • Мнения: 3 491
Всъщност блажке, тези single-occupancy restrictions за Манхатън не ги ли премахнаха отдавна? newsm78
Може и да си права ... Аз лично не познавам хора, които да се натискат да ходят с кола в Манхатън, особено в делничен ден, така че и да са ги махнали, никой не е празнувал, че да го усетя.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт