Котка рови в кофата за смет нощем. Помогнете!

  • 1 475
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 211
От десетина дни, някаква черна котка, всяка нощ разхвърля боклука по терасата. На сутринта гледката е потресаваща. Не стига главоболието всеки ден да чистя след нея, но най - много ме е страх да не донесе някоя зараза, тъй като не знам дали е домашна или улична. Можете ли да ми предложите някакво решение на този проблем.

# 1
  • Мнения: 431
А в какво държите боклука, в торба ли? newsm78 Купете си кошче с капак и слагайте върху него някаква тежест вечер.

# 2
  • Мнения: 6 461
А в какво държите боклука, в торба ли? newsm78 Купете си кошче с капак и слагайте върху него някаква тежест вечер.
Най добре така Peace.
Пък след това да я видим как ще рови хитрушата....... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 211
Боклука го държим в голяма пластмасова кофа с капак и вътре найлонов плик, но котката събаря кофата, разкъсва плика и разхвърля отпадъците, така че това не е решение. Чудя се няма ли някакъв препарат, който да я държи на разстояние?

# 4
  • Мнения: 6 461
Ако сложите някаква тежест може и да не се справи следващия път newsm78

# 5
  • Мнения: 431
Ами на препарата традиционно му викат куче  animal037 Шегувам се, не мисля, че има такива препарати, които да действат на открито. Трябва ви по-тежка кофа, или поне закрепена за нещо. Или временно дръжте боклука вътре, ще се отучи да идва за седмица-две.

# 6
  • Мнения: 818
Не оставяйте боклука вътре  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Временно не слагайте боклука на балкона.Просто за няколко дни го приберете вътре.Вярно не е приятно,но може да свърши работа.

# 8
  • Мнения: 7 723
Фрасни я с нещо newsm66  341uu

# 9
  • Мнения: 6 461
Ми тя май това си търси нахалницата. newsm29

# 10
  • Мнения: 2 211
Досега не съм я засичала, иначе с удоволствие бих я фраснала. Мъжът ми я сварва на два пъти, но той е много милостив.

# 11
  • Мнения: 6 164
Един стар шкаф на балкона и кофата вътре? Thinking

# 12
  • Мнения: 2 759
      Ако имате контейнер в квартала пробвайте да не държите боклук вкъщи нощем. Не е сложно и е безплатно.  Twisted Evil.

# 13
  • Мнения: 3 835
 Имаше там някаква приказка, че котките бягали като дявол от тамян, от...............ама какво беше smile3555 , дали не беше вода, ако има някакъв начин да й сложиш леген с вода, да цопне вътре, със сигурност няма да се върне повече.  newsm62

# 14
  • София
  • Мнения: 1 941
Един стар шкаф на балкона и кофата вътре? Thinking
Peace

Общи условия

Активация на акаунт