Не ми се сърдете - исках да споделя

  • 1 774
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Покрай една съседна тема се сетих, че днешната дата не е никак незначителна в моят живот. Днес се навършват 2 години от членството ми тук. Две години съм с всички вас, две години преобразили живота ми. Какво са те за мен, какво се случи през тях, с какво промени живота ми е твърде дълго обяснение, което ще ви спестя. И без друго малко ме притеснява факта, че пускам тази тема - моля да ме извините, ако досаждам Blush!
Приемам всякакви мнения, характеристики, критики и изобщо коментари. Държа да подчертая, че не пускам темата с цел да си прося положителни мнения - нищо подобно! Интересно ми е да разбера откровеното ви мнение, а забележките/критиките са добре дошли за мен!
Благодаря, на създателите на този страхотен сайт!
Благодаря на всички, които допринасят за неговото богатство!
Благодаря на всички, които се грижат изобщо за него!
Благодаря за отношението!
Благодаря, че ви има!
Обичам ви!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 19:04 от strelche®

# 1
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не виждам,защо може някой да се сърди?!Всички ние се чувстваме така.И в моето сърце форума заема много специално място.Тук намерих приятели,или просто хора с които мога да споделя...дали съм щастлива,нещастна...дали ми е криво...Тук съм само от 3 месеца,но се чудя,как съм живяла до сега без вас!Аз също ви БлаГодаРя,че ви има!Стрелче,разбирам те напълно Peace. И честити две годинки  bouquet  Прегръдки от мен Hug

# 2
  • Мнения: 3 447
Стрелче, викам да вземеш да почерпиш, че от толкова кифтета в съседната тема човек поожаднява  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, и аз съм имала годишнина преди 3 дни!

Дона, наздраве  Wink
Стрелче, честито  Grinning

# 4
  • Мнения: 164
Честито двугодишнина! Grinning Пожелавам още много години да се радваш /а и ние /на форума ! Party

# 5
  • Мнения: 5 468
Стрелчане, ти си готин човек Peace.
Радвам се, че си открила форума преди 2 години Mr. Green.
Ха сега почерпи!

# 6
# 7
  • Мнения: 1 006
Гаврътнах един голЕм бат Джак Drunk Другото си го знаеш, ама земи го зАпомни.

# 8
  • Мнения: 3 861
ММММ вкусно, но няма да минеш само виртуално миличка  Wink , хич не си го и мисли  Party

Честита ти форумгодишнина  Hug. Още дълго време да се подвизаваш и забавляваш тук, радвам се, че си го открила, радвам се и за себе си, че го открих този форум и РАДВАМ се, че те открих като близък за мен човек макар и толкова време след като си открила форума. Спирам да бърборя защото след малко ще се оплета и сама няма да си разбера какво искам да кажа  hahaha

И даааа, ще те сърби задника тази вечер, спор няма Crazy Hug Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 629
Честити ти две годинки, Стрелче! Повече смях ти пожелавам във форума, а и навън Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Само ще ти кажа / напиша
Обичам те и се радвам, че те познавам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   bouquet   bouquet   bouquet

# 11
  • Мнения: 25 447
Ами честито!   bouquet
И благодаря за почерпката!   Wink
Ако искаш да кажа нещо конкретно за тебе...?newsm78

Ами какво? Нормална, средностатистическа форумка, която не бих включила в категориите "луда за връзване", "силно недоклатена" или "ептен изтрещяла".  Това, че в някои теми с тебе сме на различни мнения не е проблем, а само обогатява този форум, така мисля аз.  Peace
Истината се ражда в спора - твърдо вярвам в това!  bowuu

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Овесените ядки са за мен..........Честито   bouquet

# 13
  • Мнения: 490
Наздраве , Стрелче!  Hug
И аз съм много благодарна на този форум , без него сега нямаше да съм нов човек !  bouquet

# 14
  • Мнения: 809
И от мен едно честито!
А и нали сме от "мъжките момичета" - да пийнем по една бира! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт