Не ми се сърдете - исках да споделя

  • 1 776
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 473
Покрай една съседна тема се сетих, че днешната дата не е никак незначителна в моят живот. Днес се навършват 2 години от членството ми тук. Две години съм с всички вас, две години преобразили живота ми. Какво са те за мен, какво се случи през тях, с какво промени живота ми е твърде дълго обяснение, което ще ви спестя. И без друго малко ме притеснява факта, че пускам тази тема - моля да ме извините, ако досаждам Blush!
Приемам всякакви мнения, характеристики, критики и изобщо коментари. Държа да подчертая, че не пускам темата с цел да си прося положителни мнения - нищо подобно! Интересно ми е да разбера откровеното ви мнение, а забележките/критиките са добре дошли за мен!
Благодаря, на създателите на този страхотен сайт!
Благодаря на всички, които допринасят за неговото богатство!
Благодаря на всички, които се грижат изобщо за него!
Благодаря за отношението!
Благодаря, че ви има!
Обичам ви!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 19:04 от strelche®

# 1
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не виждам,защо може някой да се сърди?!Всички ние се чувстваме така.И в моето сърце форума заема много специално място.Тук намерих приятели,или просто хора с които мога да споделя...дали съм щастлива,нещастна...дали ми е криво...Тук съм само от 3 месеца,но се чудя,как съм живяла до сега без вас!Аз също ви БлаГодаРя,че ви има!Стрелче,разбирам те напълно Peace. И честити две годинки  bouquet  Прегръдки от мен Hug

# 2
  • Мнения: 3 447
Стрелче, викам да вземеш да почерпиш, че от толкова кифтета в съседната тема човек поожаднява  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, и аз съм имала годишнина преди 3 дни!

Дона, наздраве  Wink
Стрелче, честито  Grinning

# 4
  • Мнения: 164
Честито двугодишнина! Grinning Пожелавам още много години да се радваш /а и ние /на форума ! Party

# 5
  • Мнения: 5 468
Стрелчане, ти си готин човек Peace.
Радвам се, че си открила форума преди 2 години Mr. Green.
Ха сега почерпи!

# 6
# 7
  • Мнения: 1 006
Гаврътнах един голЕм бат Джак Drunk Другото си го знаеш, ама земи го зАпомни.

# 8
  • Мнения: 3 861
ММММ вкусно, но няма да минеш само виртуално миличка  Wink , хич не си го и мисли  Party

Честита ти форумгодишнина  Hug. Още дълго време да се подвизаваш и забавляваш тук, радвам се, че си го открила, радвам се и за себе си, че го открих този форум и РАДВАМ се, че те открих като близък за мен човек макар и толкова време след като си открила форума. Спирам да бърборя защото след малко ще се оплета и сама няма да си разбера какво искам да кажа  hahaha

И даааа, ще те сърби задника тази вечер, спор няма Crazy Hug Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 629
Честити ти две годинки, Стрелче! Повече смях ти пожелавам във форума, а и навън Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Само ще ти кажа / напиша
Обичам те и се радвам, че те познавам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   bouquet   bouquet   bouquet

# 11
  • Мнения: 25 449
Ами честито!   bouquet
И благодаря за почерпката!   Wink
Ако искаш да кажа нещо конкретно за тебе...?newsm78

Ами какво? Нормална, средностатистическа форумка, която не бих включила в категориите "луда за връзване", "силно недоклатена" или "ептен изтрещяла".  Това, че в някои теми с тебе сме на различни мнения не е проблем, а само обогатява този форум, така мисля аз.  Peace
Истината се ражда в спора - твърдо вярвам в това!  bowuu

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Овесените ядки са за мен..........Честито   bouquet

# 13
  • Мнения: 490
Наздраве , Стрелче!  Hug
И аз съм много благодарна на този форум , без него сега нямаше да съм нов човек !  bouquet

# 14
  • Мнения: 809
И от мен едно честито!
А и нали сме от "мъжките момичета" - да пийнем по една бира! Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 747
Честито!
И похвално, че го правиш; аз от 3 седмици се каня да напиша благодарствено писъмце на една мама и не знам как, и кога... Срам ме е. Благодарността трябва да бъде изразявана!

# 16
  • Мнения: 2 212
Ани, Стрелче  Heart Eyes
Казвала съм ти и пак ще ти кажа, помня идването ти във форума, помня много добре първите ти писания и дори първия ти аватар  Grinning и предвид тези си ясни спомени от онова начало смея да твърдя донякъде, че имам идея с какво те промени форума, въпреки, че ти си спести дългите обяснения  Wink

Е, аз лично се радвам, че в този форум, т.е. най-вече, че в света извън форума има хора като теб и че те познавам, за бога надявам се не за още дълго само виртуално  Naughty

  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 818
Честито!
И аз се радвам,че открих форума.Дано още дълго ни радва...  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 861
... помня много добре първите ти писания и дори първия ти аватар  Grinning и предвид тези си ясни спомени от онова начало смея да твърдя донякъде, че имам идея с какво те промени форума...

Аз с такава остра памет не мога да се похваля и не ти помня началните постинги(вчера ти разказах за ампулите си - NO COMMENT Embarassed) но помня онова мигащо око, това ли ти беше първия аватар???

# 19
  • Мнения: 2 212
Лили, първият аватар й беше една акула, тя беше от галерията на бг-мамма, сега ще ми отнеме доста време да я търся дали я има все още ...

# 20
  • Мнения: 5 877
Ха честито!!! (навън чувам някакви фойерверки, по случая ли са?)

Колко хубаво и хуманно си честваш втория рожден ден... не като мойта щерка с "бебешки пубертет"  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 212
Андич, туй щото във форума ни тресе перманентен пубертет... Mr. Green
Стрелче, аз ако не оспамя темата, ти няма да се почувстваш, че си във форума  Blush

# 22
  • Мнения: 3 861
и аз ще ти пригласям със спама, но аз тая акула не я помня въобще Embarassed, помня обаче окото, сега като се замисля това трябва да е било миналата година по това време...с окото някъде...
Лелееее цяла година ми се губи, Стрелооооо де си била през това време ма Mr. Green???

# 23
  • Мнения: 4 473
Поразителна памет, естер! Peace
Няма да е моя тема, ако няма спам hahaha, спамете на воля в тази, от утре контрол Laughing

Благодаря на всички от сърце! Отивам да празнувам! Hug

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Честито, адаш!!!

Таман се разядох и пийвах, докато скролвах с мишката надоле и опс, Брус Уилис ми приседна  Mr. Green

Аз също много харесвам този форум. И съм благодарна за всички нови приятели, които срещнах тук. Теб също!!!

# 25
  • Мнения: 7 107
Стрелче, много празници и поводи в рамките на месец, месец и нещо ти се събират  Grinning.
Защо ли и аз като Естер свързвам част от първите си положитетелни впечатления от форума с твоя ник (изключвам няколко момичета, които познавах от преди).
  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 212
Ами честита годишнина и от мен !  bouquet
Щом ти носи радост и удовлетворение този форум, пожелавам още много и дълги часове изкарани тук .... newsm24

# 27
  • Мнения: 4 473
Непоносимо мили сте Blush! Благодаря, карате ме да се изчервявам! Embarassed
Сега е моментът да ми се скарате, да ме критикувате и порицаете Mr. Green
Сериозно, някой ако има нещо - да си каже! Доста грешки съм направила за това време - дали нарушавайки правилата на форума (титлата "Спамър на годината" ми е много ценна Laughing), дали с някое прибързано изказване, погрешна представа за някой и последващо в него дух отношение или Бог знае още какво, със сигурност ги има!  Embarassed Едно ОГРОМНО извинявайте, за което! Blush  bouquet

А виждам, че паметта на някои от вас изобщо не е за подценяване, на което искрено се възхищавам! Особено за камарата празници, които стартират с днешния Grinning

На всички ви пожелавам да се чувствате точно толкова, колкото мен комфортно тук, на тези честоти!  Heart Eyes Вярвайте ми, усещането да съм сред вас е несравнимо приятно и полезно!  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 473
и аз ще ти пригласям със спама, но аз тая акула не я помня въобще Embarassed, помня обаче окото, сега като се замисля това трябва да е било миналата година по това време...с окото някъде...
Лелееее цяла година ми се губи, Стрелооооо де си била през това време ма Mr. Green???

Морско чедо съм, душа, а както вече казах в съседна на тази тема - всеки един от аватарите ми е бил по някакъв начин свързан с мен самата. Simple Smile
А къде съм била през въпросната година - за справка виж общи статистики и ще разбереш  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 187
Оххх, като видях темата си помислих, че си взела книжка  Grinning. Честита годишнина Ани, дано има още много такива    bouquet! Радвам се, че те познавам  Heart Eyes.

# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще ти кажа само - харесвам те  Hug
Продължавай да бъдеш все същата - истинска  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 978
Айде честито и от  мен!

Аз съм ги минала, без да се усетя Embarassed

# 32
  • Мнения: 6 167
Честито и от мен!
Не знам какво да ти кажа за теб ( малко като в тетрадка за мнения)
Харесваш ми. И аватара ти ( но не и подписа)

Аз също съм много благодарна на форума.
Най-вече защото никога не бях участвала в такъв.
А като се преместих в Италия в началото на годината
и 5 дни след това ми казаха за форума.
И така.. благодарение на него за 1 секунда не съм
усетила носталгия, тъга или усещане за загуба.

# 33
  • Мнения: 1 671
Честито.
След двадесетина дни и аз ще чукна две.

Общи условия

Активация на акаунт