Може ли...?

  • 731
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Да се пържат картофи в тефлонов тиган,разбира се с по малко мазнина?Може да ви е смешно ,но аз преди 2 дена се сдобих с това чудо и не съм наясно с цялостната му употребата

# 1
  • Мнения: 3 447
Може, как да не може  Simple Smile Аз имам само един тиган, тефлонов, и в него пържа всичко - картофи, кюфтета, риба... каквото се сетиш. Сипвам си повечко олио обаче.

# 2
  • Мнения: 5 462
Да , даже стават по вкусни !!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Да ,може.Аз току що довърших поредната порция,за моето мъжле.Отдавна бях обещала да направя и се хванах .

# 4
  • Мнения: 1 153
  bouquetБлагодаря за отговорите Grinningаз не бях много сигурна дали може даже се претеснявах малко да пусна темата,но ето ,че правилно съм предполагала,защото все пак тефлоновия тиган е за да се пържи без мазнина или с много малко,аз утре мисля да правя палачини и  да ви питам слагате ли олои на всяка или може и без Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Аз слагам много малко,понякога и без,но опредлено е по-вкусно ,когато има макар и малко .

Специално за палачинки слагам олио в сместа,иначе за другите неща - колкото да намажа тигана.

# 6
  • Мнения: 502
Когато правя палачинки аз не слагам олио , а с лъжица или четчица намазвам леко дъното на тигана с маргарин.

# 7
  • Мнения: 27 524
Може, разбира се. Както ти е казала Донето.

За палачинките обаче никакво олио  Stop Най-добре с мъничко масълце или маргарин. Аз мажа с цялата буца масло директно върху нагорещения тиган.

# 8
  • Мнения: 8 505
 ...мисля да правя палачини и  да ви питам слагате ли олои на всяка или може и без Rolling Eyes

Може и без мазнина (по-добре масло),но не са толкова вкусни.

# 9
  • Мнения: 5 183
Аз преди всяка пала4инка мажа тигана с масълце

Общи условия

Активация на акаунт