Кога ще слагате елхата?

  • 3 983
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 196
Слагаме я на 24.12.
Слушаме коледни песни и я украсяваме тримата заедно. Grinning

# 46
  • Мнения: 2 000
Миналите години към 20 декември купувахме елха и я украсявахме. Обаче от миналата година сме с изкуствена елха и още в началото на декември мисля да я наредим.

# 47
  • Мнения: 5 026
 Ден преди Коледа-значи  в деня на Бъдни вечер.

# 48
  • Мнения: 983
Мисля на 1.12. да направя украсата и да сложа елхата. Децата много ще се радват newsm44

# 49
  • Мнения: 701
Мисля около 15-ти да я сложа!Все още нямаме дечко,който да й се радва!

# 50
  • София
  • Мнения: 5 605
Ох и на мен така ми се иска да украся елхата още от сега, ама ще оставя за 9-10.12, иначе и мен ме обявяват за луда!

# 51
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Няколко дена преди Коледа,аз я украсявам докато спи и тя после е много,много щастлива!Вече искам да е Коледа!

# 52
  • Мнения: 619
началото на декември.  madnoel  madnoel

# 53
  • Мнения: 3 042
Винаги украсяваме елхата на 24 декември - Бъдни вечер.

 Thinking Не знам обаче тази година как ще я опазим от дребният бандит.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 603
ами обикновено като влезем в декември и я украсяваме-изкуствена е.А и нали на това се радват децата  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 8 917
Украсата, заедно с елхата я слагам на 1-ви декември Peace

# 56
  • Мнения: 3 248
Малко преди Бъдни вечер! Peace

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Средата на декември

# 58
  • София
  • Мнения: 978
На 23-ти Декември, преди Бъдни вечер, и я държа после максимално дълго, случвало ми се е дори и до края на януари, защото много ме натъжава като видя някъде изхвърлена елха, точно след празниците

# 59
  • Мнения: 6 992
В Пловдив на 24 декември, изкуствена е, ама като ме няма мен там сега, няма кой да мрънка да я сложим по-рано. На другите места няма да имам елха. Обещаха ми за София, но тъй като не сдъм сигурна,че ще си изпълни обещанието човекът, по-добре да не се навивам и после да ми е криво Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт