Триизмерен видеозон

  • 5 502
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Дами, може ли някой да ми каже къде в София има триизмерен видеозон?

# 1
  • Мнения: 390
В Медицински център"Фемина".Намира се на Сточна Гара,ама точният адрес го забравих-има го в търсачката:ул."Дунав",номер еди кой си....

# 2
  • Мнения: 6 164
На много места. Аз лично ходих в МЦ "Фемина" при д-р Димитрова.
mcfemina.com
Пусни търсачка и гледай само колко много теми има за 3D и клиники и специалисти...!
 Peace

# 3
  • Мнения: 174
В Тина Киркова също има  Peace

# 4
  • Мнения: 1 196
Аз ходих при доц.Томова в "Център София".Тя казва,че гледа на 2Д,но има и 3Д ако не бъркам.С две ръце я препоръчвам като специалист. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 498
Аз също ходих при д-р Димитрова във Фемина....

# 6
  • Мнения: 1 455
Аз ходих при доц.Томова в "Център София".Тя казва,че гледа на 2Д,но има и 3Д ако не бъркам.С две ръце я препоръчвам като специалист. Simple Smile
  Мене ме е гледала с 3D, а за нея знам ,че наистина е много добра.

# 7
  • Мнения: 750
Аз ходих ж клиника,,Св.Лазар,,-цената е 120 лв.Но си струва!Така си 100% сигурна 4е вси4ко с бебо е ок  PartyИ диск със снимки на беба Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 1 455
Аз ходих ж клиника,,Св.Лазар,,-цената е 120 лв.Но си струва!Така си 100% сигурна 4е вси4ко с бебо е ок  PartyИ диск със снимки на беба Joy Joy Joy
   hahaha   И кое от там си струва?

# 9
  • Мнения: 289
И аз горещо препоръчвам доц. Томова. Гледа и на 2D и на 3D.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
Според моята гинеколожка доц. Томова е най-добрият специалист по фетална морфология. Адресът е бул. Цар Борис Трети №54 - бившата сграда на ГУСВ срещу ритуален дом Красно село. Води се медицински център за ин витро Света София.

# 11
  • Мнения: 6 164
Аз ходих ж клиника,,Св.Лазар,,-цената е 120 лв.Но си струва!Така си 100% сигурна 4е вси4ко с бебо е ок  PartyИ диск със снимки на беба Joy Joy Joy

И във Фемина дават снимки и диск, но за тях ти вземат 10 лв. отгоре. А прегледа е 50 иначе. Значи получаваш същото, но на половин цена! Кое си струва казваш? Wink

# 12
  • Мнения: 1 284
аз ходих при доц. Томова и съм доволна, давала диск ако предварително говориш аз не съм искала, защото после разбрах

# 13
 И аз ходих при д-р Томова много е мила и не гледа да те претупа. Горещо ти я препоръчвам. Кабинета и се намира в клиника Св. София която се намира срещу ритуалната зала на Красно село.

# 14
  • Мнения: 143
Според моята гинеколожка доц. Томова е най-добрият специалист по фетална морфология. Адресът е бул. Цар Борис Трети №54 - бившата сграда на ГУСВ срещу ритуален дом Красно село. Води се медицински център за ин витро Света София.
Според моят гинеколог също newsm10 . Това което ми каза той е, че повечето специалисти по фетална морфология, гледат всички органи, без сърцето. Имало и такива които са специализирани само за сърцето. А доц.Томова е специалист, както за всички органи, така и за сърцето. Разглежда подробно всички камери и т.н. И аз горещо я препоръчвам. Прегледът там струва 50лв. , а адреса вече са ти го дали.
Успех  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт