Препоръчайте ми лека количка и нескъпа количка!

  • 512
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Няма да се отказвам от моята Mag England, за зимата е перфектна, но е тежка, а дори сгъната е грамадна, а понякога ми се налага да отскоча на късо разстояние, но не достатъчно късо за кенгуру, и ми се иска да имам някаква количка - лека, сгъване тип чадър, абе съвсем елементарна. На пролет ще си взимам лятна, затова сега искам някаква евтина. Имаше в Como едни супер елементарни за 30 лв., но вече ги няма. Има някакви на Бертони за 50 лв., но не ме кефят. TCM не съм ги и виждала. Пак са големи, а искам да съм по-маневрена - сгъвам количката, гушвам бебко и така... Каква да си взема? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 809
Бих те посъветвала направо лятна да си вземеш  Wink бебето ти е вече голямо и нямаш нужда според мен от зимна.
Единственото може би,което ще ти трябва за дда ти е удобна за каране е да има големи гуми, и предните 2 или 1 колело да се въртят.Поне моите изисквания за количка са такива.
За съжаление не мога да ти препоръчам марка,която да отговаря на всичко това,освен ако не е 2-ра употреба.
а TCM са тежки колички и доколкото знам се сгъват на "сандвич" а не на "чадър"!
Аз смятам да си взема зимна или комбинирана,също лека (около 7-9кг. най-много) от оказион или от "Продавалника"
Успех ти желая  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 43 904
Аз съм много доволна от нашата лятна - чиполино виола. 6кг - най-лекото чиполино, освен он-роуд.  Много е удобна, маневрена, само няма напълно легнало положение. Иначе си има и кош (малък), сенник и борд отпред. Сгъва се на чадър. Алуминиева конструкция - от вип колекцията е.

http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1591 има ест и др цветове.

Общи условия

Активация на акаунт