а Коледата чука на вратата

  • 5 566
  • 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 414
такаааа...тази година нещо никой не отваря дума за празнуване на Коледа/ Нова година...
я дайте да съберем човечетата да се повеселят, а ние да се видим...пък може и подаръци да има Wink
хайде в тази тема да даваме предложения:
кога - през седмицата или уикенд-ско?
къде?
само ние или "общоградски Дядо Коледа", както беше миналата година?

# 1
  • Мнения: 1 193
Аз съм за,без това детето е изолирано от към деца.не съм била миналата година,тя не е виждала Дядо Коледа,но дори да си поплаче от страх пак е нещо за нас.Поне ще имаме снимка,надявам се.

# 2
  • Мнения: 3 743
Миналата година мисля, че в театър Ариел беше организирано нещо newsm78  Нямам спомени отзивите да бяха много добри Thinking Аз не бях, така че нека тези, които са били да кажат дали са доволни Simple Smile Ако искате мога да отида до там и да проверя какво ще организират за Коледа в Ариел.

# 3
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
аз ви бях питала, ама никой не ми обърна внимание:))
хайде купон да правим за децата

# 4
  • Мнения: 2 543
Ами, честно казано, иска ми се тази година да е нещо различно от театъра. Моето лично впечатление беше, че децата си се забавляваха много добре от самото начало и театъра само развали кефа! Crazy Моето дете побесня, докато траеха игрите, а пък самите игри бяха ориентирани повече към родителите, отколкото към децата. Накрая, когато дойде веселата част, Йоан се беше отегчил от всичко и си тръгнахме точно на най-интересното. Това, разбира се, не важи за всички, де, но аз бих се радвала ако е нещо по-небрежно - да речем, детски клуб, в който децата да си играят, а по някое време може да дойде Дядо Коледа и да раздаде подаръци, пък може и без Дядо Коледа. Уф, извинете, в крайна сметка, каквото и да реши мнозинството, аз ще дойда! Embarassed

# 5
  • Мнения: 4 414
верно пита Нинчето в една тема седмична, ама никой не захапа тогава  Embarassed
моето мнение за Ариел е същото като на Йеппе. на по-малките деца им стана скучно по време на игрите и на театъра...иначе си се забавляваха достойно. и аз съм ЗА някой клуб и Дядото да дойде по някое време. само че миналата година този вариант отпадна, защото бяхме много хора - клуб за 80 човека няма Grinning
та давайте идеи за клубове, защото те вече се заемат...в офиса са организирали детско тържество в НИК..ако искате да питам за там...аз не съм ходила и нямам идея как е...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз съм много "за" тази година, наистина ще е добре да е интересно за по-малките, защото те най-трудно се управляват. Може би детско клубче е добра идея.

# 7
  • Мнения: 313
Ако организирате нещо, бройте и нас...ще си съобразя програмата с децата. Според мен миналата година не беше чак толкова зле. Поне моите деца се забавляваха...а театърът...изкуство - кой му разбира  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 504
От онзи ден ми се върти тази идея за Коледно парти за децата. Както виждам, вие си се организирате по вашето там в София, повече сте майките от столицата и за това може би ви е и по лесно.
Надявам се мамите от града на тепетата също да се организират да си направим Коледен купон. Имам познат, който разполага с костюм на Дядо Коледа, дано все още го пази. Надявам се да ни го услужи, както преди е правил.
Та такивами ти работи..

Аз наистина го желая това - да организирам детския купон с присъствието на Дядо Коледа, подаръци да има за всички от сърце, веселба. Ще се радвам и на помощ от другите майки и бащи Wink. Аз вече си пиша сценария и ще бъда много щастлива ако успея да го направя и да видя детските усмивки.

# 9
  • Мнения: 2 543
Ако организирате нещо, бройте и нас...ще си съобразя програмата с децата. Според мен миналата година не беше чак толкова зле. Поне моите деца се забавляваха...а театърът...изкуство - кой му разбира  Grinning

Живко, и аз не казвам, че е било зле. В крайна сметка - видяхме се, децата си играха, получиха подаръци, видяха Дядо Коледа - т.е. беше си истинско Коледно тържество! Само че, малките дечица много-много не си падат по това да стоят на едно място и за нас си беше проблем. Ако си спомняш, имаше едни снимки, на които Йоан се виждаше като едно размазано петно в ръцете ми! Crazy Така както вървят нещата, и тази година няма да е по-кротък. Инак, аз пак казвам, ако искате и в театър "Ариел" ще дойдем - където сте вие, там сме и ние! Hug

# 10
  • Мнения: 4 414
имате ли идеи за място и кога ви е по-добно - през седмицата или през уикенда? а между Коледа и Нова година добър вариант ли е?
давайте да се организираме, че няма да останат места Wink

# 11
  • Мнения: 1 710
Аз мисля празникът да е преди Коледа, че между двата празника доста народ зачезва на гости та така има по-голям шанс да се съберем. За място - хич не знам в София нещо подходящо - ако ми хрумне ще свиркам.

# 12
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
На нас миналата година ни хареса, но зъкъсняхме много и театърът почти го пропуснахме. Хванахме края, на Яни му беше скучно, но тъкмо се поокопити в обстановката и след това се развилня на дансинга  Crazy И аз мисля, че нещо с пространство, кодето може да се щурее е по-добре отколкото да седят и гледат представление, поне моето не е по седенето на едно място...

# 13
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако намерим къде, аз познавам /а може и други да познават/ артист Дядо Коледа и нещо да спретнем сценарии

# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз мисля празникът да е преди Коледа.....

  Между 18 и 22 декември пак ще сме в София, така че ще се включим с удоволствие  Hug

# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Ние бяхме на миналогодишното парти и напълно подкрепям мнението на Йепе, че не беше най-подходящото място за всички нас.
Няколко дни след това парти, заведох Бобо в кварталният детски клуб, където се организираше подобно детско тържество, което се състоеше от свободни игри на децата през цялото време, а накрая дойде Дядо Коледа с един голям чувал с подаръци. Много весел и вълнуващ момент беше всичко това за децата...
Та мисълта ми е, че е най-добре да организираме подобно тържество- с неангажиращи игри за децата, масички с пийване за мамите, и накрая- някой засукан Дядо Коледа с мноого подаръци. Има много такива места, така, че просто трябва да изберем най-подходящото.....

# 16
  • София
  • Мнения: 4 412
Преди време бяхме на рожден ден с тези клоуни - http://www.rogdenidni.hit.bg/ правеха фокуси, балони, игри, обръщаха внимание на всяко дете, но не беше ангажиращо, ако някое дете иска да си играе на друго си го прави.

И аз съм за по-неангажиращ вариант

# 17
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Преди време бяхме на рожден ден с тези клоуни - http://www.rogdenidni.hit.bg/ правеха фокуси, балони, игри, обръщаха внимание на всяко дете, но не беше ангажиращо, ако някое дете иска да си играе на друго си го прави.

И аз съм за по-неангажиращ вариант

Е те тези са ми познатите викала съм ги на рожден ден и в детската градина. Не знаех че имат сайт.

# 18
  • Мнения: 4 414
по-горе ви пуснах линк към сайта на НИК. сега говорих с колежката, която организира офисните празненства там. каза, че е подходящо - просторно, има меки възглавници и животинки, на които децата много се радват. обади се и да пита какви са цените за Коледно парти. казаха, че не са ги уточнили още, но около 7 лв. на дете. в това влиза забавление за час и 1/2 + накакъв малък подарък от НИК/мин. година са били светещи гривни/ + Дядо Коледа, който раздава подаръците, които сме си донесли. ако искаме да стоим повече от час и 1/2, се плаща 20 лв за половин час общо за всички. можем да си донесем почерпка, защото в тази цена не влизат храни и напитки. ами това е. казвайте как ви се струва. ако е скъпо, ще търсим нещо друго.

# 19
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
аз подкрепям идеята, само искам да знам дата и точна сума, защото ще кажа на родителите на  децата от кабинета, които не са част от форума.
Аз мога да присъствам с куче или заек, защото тийнейджъра ще ми се изсмее, освен ако не я подкупя да прави снимки, за да се учи Wink и да асистира на Реза

# 20
  • Мнения: 474
Нинче моята голямата е 14г- сиреч осми клас,ако дойде твоята дъщеря и аз ще подкупя моята.Става нали?Сега си тръгна Светлето тя видя голям напредък при Йоанна дано така да продължаваме пу пу пу ....

# 21
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Дами, говорих днес да ангажираме клуб Бъни за някаква дата за 3 часа да кажем. Какво мислите по въпроса.
УУпс - и Господа:)

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 19:32 от yosarian

# 22
  • Мнения: 313
3 часа не е ли малко кофти? По-малките деца спят по това време  Grinning

//опс...станал съм малко тъп...то било продължителност, а не начален час...

# 23
  • Мнения: 3 743
Нинче моята голямата е 14г- сиреч осми клас,ако дойде твоята дъщеря и аз ще подкупя моята...

При това положение може и моя син да дойде Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 4 884
По повод предложението на Йосариан за клуб "Бъни" искам да споделя, че ако в София има един клуб "Бъни", значи ние преди няколко дни ходихме там на рожден ден. Мога да пусна снимки оттам, но имам известни подозрения, че няма да може да се съберем цялата група, защото мястото не е чак толкова просторно. Ако някой е бил в "Барбароните", си представете нещо подобно в по-неуютен вариант. Мисля, че трябва да се спрем на просторно и уютно място, което да става за игра на малки и по-големи деца.

# 25
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мисля, че трябва да се спрем на просторно и уютно място, което да става за игра на малки и по-големи деца.
И кое е това място се пита в задачата. Laughing

# 26
  • Мнения: 4 414
ами май да вземем да се преброим като начало...

# 27
  • Мнения: 313
За да се преброим, е добре да измислим дата  Simple Smile

Аз съм на разположение след 20ти декември. Ако веселбата е тогава, ме бройте за две деца и един комплект родители.

# 28
  • Мнения: 3 743
ами май да вземем да се преброим като начало...
Някой да пусне анкета... аз не знам как Embarassed

Но нека първо да уточним датата.  Ако е през седмицата Марти е на училище след обяд до 18.30ч, а и повечето мами са на работа... Ако искате събота или неделя по обяд newsm78 16-17 декември или 23-ти Thinking

# 29
  • Мнения: 4 414
пуснах анкета...
ние на 16 сме на офисно парти, а на 23, най-вероятно няма да сме в София.
гласувам за 17.12 с 1 дете

# 30
  • София
  • Мнения: 4 412
Може би часа да е от 17 или 17,30 за да може по-малките да се наспят.
За мястото не знам какво мислите - да е някъде където има поглед върху децата. Бъни не е лош клуб, но децата са много отделени, а камерите не дават поглед навсякъде.

# 31
  • Мнения: 313
23.12 с две деца

Не е лошо, освен гласуването, да се отчитаме и тук, защото ще стане объркване при преброяването на децата после - не е ясно бройката деца за коя дата се отнася.

Или да се променят отговорите в анкетата:
на 16.12 с 1 дете
на 16.12 с 2 деца 
на 16.12 с повече деца/колко?/
на 17.12 с 1 дете
на 17.12 с 2 деца
на 17.12 с повече деца/колко?/
на 23.12 с 1 дете
на 23.12 с 2 деца
на 23.12 с повече деца/колко?/

и само една възможност за отговор.

# 32
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Гласувах за 23-ти. На 16-ти ще празнуваме рождения ден на Яни, на 17-ти сигурно пак ще сме ангажирани, не знам... На 23-ти ни е най-сигурно.

# 33
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Клуб Бъни и цените
Предлагам ви този клуб защото за него мога да говоря. Не съм го посещавала - не знам как изглежда на живо, но съм виждала снимки и ми хареса. Ще помоля една приятелка да ми прати снимки. Ако някой може да уреди някаква друга зала- ок. Но мисля пак доста късно се сещаме за това и не знам как ще го уредим.

# 34
  • Мнения: 2 543
Ние се записваме за 23-ти. Само не зная дали ще сме двама родители или само аз. Детето ни е едно (засега  Simple Smile ).

# 35
  • Мнения: 4 414
сори, ама промених анкетата. Живко е прав - така се отчита по-лесно. хайде, гласувайте пак, моля. много съм тъпа - не видях, че може да се редактира анкетата и направо направих нова Embarassed Embarassed Embarassed
аз за мястото нямам претенции, стига да ни побере. часът наистина е хубаво да е около 17 - 17.30
не съм сложила край на анкетата, но все пак мисля, че до понеделник трябва да решим колко сме и за кой ден става дума, защото наистина е къснично.

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 14:48 от agneshka

# 36
  • София
  • Мнения: 4 412
Гласувах за 17, 23 вече ще е започнал семейния празник. Мисля, че е най-добре преди 20-21 да е празника. По принцип избягвам контакти на Дара 3-4 дни преди празници, защото ако лепне вирус, точно по празниците много трудно се намират доктори. А какво мислите за вариант 9-10 декември?

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Гласувах за 23 с 1 дете /ама е диво за две, ако това се брои  Mr. Green/

# 38
  • Мнения: 8 460
17 с две деца,първо гласувах,сега ще чета подробно за клуба

# 39
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Детски клуб Приказка без край
Вижте и това тук.

# 40
  • Мнения: 2 543

Това изглежда много добре. Доста деца е събрало на откриването си, така че поне от тази гледна точка е подходящо. Другото предимство е, че е ново, защото обикновено в началото всички се стараят повече. Wink

# 41
  • Мнения: 3 743
И на мен ми изглежда доста добре, но доколкото разбирам все още нямат оферти за Коледа newsm78,  така пише в сайта.

Очаквайте,скоро приказни програми и оферти за партита по случай Коледа и Нова година!

# 42
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Силве това на място ще го уточним. Между другото май е в Гео Милев дали би могла да наминеш от там?

# 43
  • Мнения: 4 414
да, в Гео Милев е. Ния е малко болна, но ако до тогава не сме го проверили, в неделя бихме могли ние да минем да разпитаме...не е много далече от нас.

# 44
  • Мнения: 3 743
Силве това на място ще го уточним. Между другото май е в Гео Милев дали би могла да наминеш от там?
Разбира се, че мога. Сега видях, че е съвсем близо до нас, а се чудех от къде ми е познато Mr. Green

# 45
  • Мнения: 2 327
И на мен ми се идва... Ама не знам дали ще мога с мамуната Sad

# 46
  • Мнения: 4 414
Ама не знам дали ще мога с мамуната Sad
най-добре СЪС, но и без си добре дошла Hug

# 47
  • Мнения: 644

Този клуб ми харесва повече от другите до сега   Hug  Бройте ме и мене за 23.12

# 48
  • Мнения: 644
Ако някой е бил в "Барбароните", си представете нещо подобно в по-неуютен вариант. Мисля, че трябва да се спрем на просторно и уютно място, което да става за игра на малки и по-големи деца.


В Барбароните не е никак лошо.Дали няма да се съберем    newsm78   Колко много сме   Wink

# 49
  • Мнения: 450
Може ли да броите и нас Embarassed Веднага си представям ококорените очи на сина ми при вида на Дядо Коледа/Мраз Shocked
Най-вероятно ще сме един родител,демек аз и едно дете Grinning

# 50
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако някой е бил в "Барбароните", си представете нещо подобно в по-неуютен вариант. Мисля, че трябва да се спрем на просторно и уютно място, което да става за игра на малки и по-големи деца.


В Барбароните не е никак лошо.Дали няма да се съберем    newsm78   Колко много сме   Wink




Там е много малко за нашата компания

# 51
  • Мнения: 1 193
Хайде присъединявам се и аз.Гласувах за 23.12.,но щом е събота може и на 16.12.Въпроса е да сме живи и здрави.Аз обаче не разбрах този клуб Приказка без край къде се намира.

# 52
  • Мнения: 3 743
Ето тук -
ж.к. "Гео Милев" ул."Голаш" 14


# 53
  • София
  • Мнения: 4 884
Ако решите нещо за "Бъни" или "Барбароните", аз мога да поема инициативата да резервирам ден и час за партито. Миналата година бях записала Бобо в "Барбароните" на Коледно тържество и беше прилично, да не кажа, че си беше даже на ниво всичко. Тогава бяха около 15 деца с родителите си и се събрахме. Това лято разшириха малко салона за родители и остъклиха и част от терасата, което значи, че стана по-просторно. Ще пусна снимки от Бъни и от Барбароните, за да ви онагледя за какво става дума( имам предвид снимки, правени от мен, не от сайта им).

# 54
  • София
  • Мнения: 4 884
грешка

Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 16:18 от gabiplus

# 55
  • Мнения: 3 743
Утре ще отида до "Приказка без край" и ще разпитам какво предлагат, цени, резервация ...

# 56
  • София
  • Мнения: 2 356
На нас за 16 или 17 засега ни е без значение, по нататък не знам. Ще гледаме да дойдем каквото и да решите  Hug

# 57
  • Мнения: 3 743
Ходих до "Приказка без край", до 2 дни ще ми изпратят цените на новогодишните програми.
Вариантите са два - първия е за много малки деца до 3-4 годишна възраст и е куклен театър и накрая пристига Дядо Коледа и раздава подаръците. Втория вариант (препоръчаха ми го) е нещо като шоу в което Джуджето обърква подаръците Снежанка му помага да оправят бъркотията и накрая пак пристига Дядо Коледа Mr. Green, но този вариант бил по-интересен, защото Джуджето се занимава и закача с децата.
Самия клуб много ми хареса, капацитета им е около 30 възрастни и 30-40 деца.
Ами това е, чакам да ми кажат и цените и да решим!
Лошото е, че като гледам анкетата май няма да успеем да се съберем всички Sad. Ще трябва все пак да определим някаква дата.

# 58
  • Мнения: 1 710
Гласувах за 16 с две деца, но всъщност ми е все едно дали на 16 или на 17-ти, така че според групата. За съжаление още не мога да кажа каква ще ни е програмата за 24-ти, но ако останем в София и тогава пак ще се наредим в бройката.
Хайде чакаме цените...

# 59
  • Мнения: 3 743
Сега видях в сайта, това са двата варианта на програмата, които се опитах да ви обясня:

Искате ли да изживеете една Коледна приказка,заповядайте при Нас и ние ще ви я разкажем!За Коледа и Нова Година,предлагаме на вашето внимание различни коледни програми!

за деца от 1г. до 4г.

"Куклен театър"-"Изгубените подаръци на Дядо Коледа" разказани от Снежанка,не без помощта на Добрият старец,който ще зарадва всички деца с индивидуални подаръци!

за по-големите: над 4г .

Уникална Шоу програма: "Коледните пакости на джуджето Чочко"!(със специалното участие на Снежанка,джуджето Чочко и разбира се Дядо Коледа, придружено от много смях,игри,подаръци и куп приказни изненади!


Така, че ако решим да сме там трябва да изберем някоя от двете програми newsm78.

# 60
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мисля, че закачките ще са интересни и на по- малките. На мен ми харесва по- динамичния вариант. Гласувах за 23, но ако решите да е в друг ден- мога във всеки един от посочените.

# 61
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
гледам, че повечето сте за 23.12, утре почвам да пиам децата в кабинета, за да гласувам и аз

# 62
  • Мнения: 3 743
В Нашите деца също има предложение за Коледна среща, сигурна съм, че нямате нищо напротив да бъдем заедно Hug Ако сме в Приказка без край трябва да имаме предвид капацитета на клуба (30-35 деца и 30 родители), а ако се съберем повече трябва да търсим друго място  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 4 412
Тогава ви предлагам да се видим на 17.12 /за тези които няма да са в София/ и на 23.12 пак Hug

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 15:24 от tigonew

# 64
  • Мнения: 4 414
Тогава ви предлагам да се видим на 17.12 /за тези които няма да са в София/ и на 23.12 пак Hug
аз съм ЗА

# 65
  • Мнения: 3 743
Това е офертата от Приказка без край:

Искате ли да изживеете една Коледна приказка, заповядайте при Нас и ние ще ви я разкажем! " Лапландия"  не е вече една измислена страна,тя е една истинска "Приказка без край" и в нея Дядо Коледа,джуджето Чочко и Снежанка са съвсем реални!За Коледа и Нова Година, предлагме на вашето внимание различни коледни програми,"Приказка без край" ще ви отведе в вълшебният свят на Коледните чудеса!

за деца от 1г. до 4г.

" Куклен театър "-" Изгубените подаръци на Дядо Коледа " разказани от Снежанка, не без помощта на Добрият старец, който ще зарадва всички деца с индивидуални подаръци!

за по-големите: над 4г .

Уникална Коледна Шоу програма: " Коледните пакости на джуджето Чочко "!(със специалното участие на Снежанка,джуджето Чочко и разбира се Дядо Коледа, придружено от много смях, игри, подаръци и куп приказни изненади!

Възможностите са 2,единият вариант е свободен прием,клубът ще пусне 3 дати в който чрез записване ще се събира група,след като се постигне максимума от 35 деца,тази дата ще се затваря. Куверта ще бъде 16лв. и ще включва(Коледна програма,наем зала,сокче Капи по-избор за всяко дете,индивидуален подарък поднесен лично от Дядо Коледа,какички,коледна украса,клубът ще се затваря за тържеството в рамките на 1ч.30мин,ще има много игри и забавления ).
Вторият вариант е да се избере програма по избор от двете горепосочени,и да се събере група (приятелски кръг)деца  поне 10 минимум или 35 максимум,тогава куверта е 20лв и включва: Коледна програма,детско меню(сандвич,пържени картофки,шок.яйце  и сок Капи по избор),индивидуален подарък поднесен лично от дядо Коледа,какички,наем зала,като клубът ще се затваря за тържеството,продължителноста на което ще е 2ч. Записвания за партитата стават поне две седмици по-рано,за предпочитане до края на ноември на тел. 0888 935 937 или 0887728371 или на място:кв.Гео Милев,ул.Гулаш 14,детски парти клуб "Приказка без край",тази информация ще бъде изнесена и в сайта на клуба.
с уважение,
Диана Младенова   

# 66
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Прелюбезна доня Йосеряния (и вие, прекрасна Нино  bouquet), какво ще кажете за още ентусиасти, да се съберем като миналата година? Ей тук се обсъжда, но нищо не е решено:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143757.40.

# 67
  • Мнения: 1 193
Нямаше ме няколко дена и си мислех че темата е напреднала.Малко съм разочарована,но нямам право да се оплаквам защото не мога да участвам в организацията.Разбирам че миналата година сте се събирали и искрено ви завиждам.Ще има ли парти за нашите деца,където да не се чувствам изолирана заради това че не ходи и е все на ръце.Детето въпреки уврежданията заслужава да е сред деца а и аз да почуствам радостта от празника.

# 68
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Бебоче - за какво си разочарована?
Вчера бях в клуб "Приказка без край". Мястото е като за нас- не повече от 15-20 деца и родителите им.
Може да се видим по- камерно там, а който има желание да посети и другото мероприятие.
Аз лично за моите деца съм против да има какъвто и да е дядо Коледа, освен този в Детската градина и точно  на Коледа, защото миналата година имаха пет! повтарям пет! пъти среща с  Дядо Коледа и всичко толкова се обезцени в малката глава на сина ми, че му беше  писнало да го чака и да идва, и да му подарява подаръци и си го каза. Накрая когато трябваше да получи подаръците точно на коледа вече не му беше изобщо интересно. Така, че е добре да решим как ще го правим. Камерно- във формат форумска среща, или с голямата група.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 356
Aз лично, без да си налагам мнението, предлагам да направим наша среща, а който иска да отиде и на двете места. На мен ми се иска да посетим и двете мероприятия, но има време до тогава, ако сме здрави ще стане. На дядото Коледа не държа, защото смятам, че Белослава няма да се впечатли толкова, но пък другите да кажат. Както решите. Нека да е място, където децата, които не ходят, а и родителите им, също да се чустват комфортно.

# 70
  • Мнения: 4 414
аз съм за следния вариант - Приказка без край, без никакви преставления. пускаме децата да беснеят и ние да се видим на сладки приказки. това да стане на 17, за да могат желаещите да отидат на общофорумския дядо Коледа на 23.12. Ния е абсурд да гледа един час театър, така че ние май ще го пропуснем.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз определено подкрепям идеята за наша си срещичка, а който има желание, нека вземе участие и в общофорумската. 17-ти е чудесна дата, а и мисля, че нашите деца трябва да се срещат по-често, за да си се чувстват приятелчета, както ние се чувстваме приятели. С Дядо Коледа или без него, ние сме с вас.....

# 72
  • Мнения: 3 743
Ако искате да се видим на 17 -ти newsm78, не знам дали в "Приказка без край" ... (лично на мен ми се струва малко скъпичко там Confused)... или някъде другаде.  Но е време да решим все пак къде и кога  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 4 412
bebo4e, не се разочаровай Hug Да направим наша среща на 17.12, а който иска и на 23.
"Приказка без край" може и да е скъпо, мисля, че беше 20 лв. Понеже и няма много време, ако искате утре да позвъним по тел. и да проверим за 17.12 къде има места. Аз вече почти мога да говоря, така че мога да звъня.

# 74
  • Мнения: 3 743
bebo4e, не се разочаровай Hug Да направим наша среща на 17.12, а който иска и на 23.
"Приказка без край" може и да е скъпо, мисля, че беше 20 лв. Понеже и няма много време, ако искате утре да позвъним по тел. и да проверим за 17.12 къде има места. Аз вече почти мога да говоря, така че мога да звъня.


Ако решите да сме в "Приказка без край", мога да отида до там и да запазя дата и час.

# 75
  • София
  • Мнения: 4 412
На мен много ми харесва "Приказка без край", но се чудя за цената - да не е скъпо и някоя майка да й е неудобно да дойде. От друга страна, ако не искаме специална програма, би трябвало да успеем някъде за около 10 лв., колкото е куверта за рожден ден на дете.

Вие кажете 20 лв. за пищен купон как е, или да търсим около 10 лв.

# 76
  • Мнения: 4 414
ами малко е скъпичко. имам предвид, че за родители с 2 деца, това са си мин. 20 лева /ако го докараме до 10/дете/...но имаме ли вариант за друго място?
аз лично бих могла да отделя някакви пари за дечица, които са затруднени финансово, за да дойдат да се веселят с нас. не бива никое дете да се лишава от забавление заради недостиг на средства.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз си мислех за помощ, за да могат всички деца да се повеселят и нали е коледен купон, също мога да отделя нещо, ако е скъпо за някое дете.

Тогава да решаваме ли за Приказка, видях, че мин. бройката е 12 деца. Аз все си мисля, че най-малко 15 ще се съберем newsm78

Силве, ако искаш позвъни и питай дали за 17 е свободно, защото е неделя и да не е вече заето. Всъщност сега звънах и след 1,30 час жената ще ми каже дали е свободно

# 78
  • Мнения: 1 193
Аз съм "за" срещичка наша на 17.12.Моето дете също е малко и не разбира и куклен театър няма да гледа.Но тези 20 лв ми се струват много ако няма Дядо Коледа.Какво ще ги изяде ли,ще ги изпие ли?
Майчета където кажете там съм.Ако има за 15 мин Дядо Коледа добре е,ние не ходим на градина и няма да имаме снимка с него.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 412
20 лв. е за богат купон с дядо Коледа, по надолу s_vasseva е описала офертата от "Приказка без край". Още не са ми се обадили дали е свободно

Аз понеже съм на коледна вълна - звънах в Мики Маус http://www.miki-club.com/contact.html чувала съм добри отзиви за него. Могат да ни организират парти на 14.12 може би от 18,00 /когато кажем/ - 2 часа с програма, почерпка, дискотека и т.н. куверт 13 лв., мин. 10 деца, мах 18-20.

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 17:56 от tigonew

# 80
  • Мнения: 1 193
Е ние щом няма да сме към богатия купон,надявам се да направят нещо по семпло на по нормална цена,като за нас.без това не съм ви виждала от толкова време

# 81
  • Мнения: 3 861
Ако искате присъединете се към нас  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145364.0

# 82
  • София
  • Мнения: 4 412
Сега ми се обадиха от "Приказка без край" - могат да ни приемат  на 17.12 /неделя/ от 10 часа или от 15.30. Мисля, че от 10 часа е по-добре. Цена 20 лв., мин. 12 деца - дядо Коледа, подаръци и др. писано е в темата

Другото предложение
звънах в Мики Маус http://www.miki-club.com/contact.html чувала съм добри отзиви за него. Могат да ни организират парти на 14.12 /четвъртък/ може би от 18,00 /когато кажем/ - 2 часа с програма, дядо Коледа, почерпка, дискотека и т.н. куверт 13 лв., мин. 10 деца, мах 18-20.

Казвайте да решаваме

# 83
  • София
  • Мнения: 4 412
Lilly, заповядайте и вие. Купоните са на различни дати, аз мислех и на двата да отида, стига да е удобно с режима на детето

# 84
  • Мнения: 1 193
На мен лично през седмицата не ми е удобно,а и два часа програма няма да издържи.Ще почне рев и за сънчо.Мисля че събота и неделя е по-удобно.Няма да лъжа куверта ми е много в "Приказки без край",но организираме ли се там ще дойда на 17.12

# 85
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
На мен ми харесва варианта на Лили , а и ми е под носа Mr. Green

# 86
  • Мнения: 3 861
Lilly, заповядайте и вие. Купоните са на различни дати, аз мислех и на двата да отида, стига да е удобно с режима на детето

ако съм в София ще дойдем с Калоянката Hug , дано да може на момента да се плаща...

# 87
  • Мнения: 3 861
На мен ми харесва варианта на Лили , а и ми е под носа Mr. Green

Ще се радвам да те видя  Flutter Hug

 както и всички тези от вас, които решат да дойдат и на нашата веселба, планували сме ви да знаете Flutter Party

# 88
  • Мнения: 1 193
И твоето предлижение ми харесва,там на място ли ще събирате парите.А къде точно се намира това ателие

# 89
  • Мнения: 1 193
Сега ми се обадиха от "Приказка без край" - могат да ни приемат  на 17.12 /неделя/ от 10 часа или от 15.30. Мисля, че от 10 часа е по-добре. Цена 20 лв., мин. 12 деца - дядо Коледа, подаръци и др. писано е в темата

Казвайте да решаваме
[/quote]
И аз съм за 10.00 часа.Хайде да се преброим.

# 90
  • Мнения: 3 743
И мен ме устройва в 10.00ч. Много ми се искаше да отидем с Марти и на другата среща, но той е доста голям за кукления театър Rolling Eyes А в "Приказка без край" дори и да не дойде с мен, аз ще дойда, за да се видим Hug

# 91
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Предлагам, който организира срещата да събере и капаро, защото 20 лв е на дете както разбирам и ако отидат малко деца какво ще прави организатора.

# 92
  • Мнения: 4 414
20 лева ми се струва висока цена...при положение, че има места за 10. ние имаме парти в яслата и в офиса + подаръци за всяко...на мен ми идва малко нанагорно...ако решите, ще дойдем, но честно казано, бих предпочела да дам тези пари за Ния и за още някой, на когото и 10 му се струват много. а и като гледам как върви гласуването, не знам дали ще съберем 12 деца...

# 93
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Да си призная и на нас 20лв са ни множко  Confused В Мики Маус знам, че след 16-ти всичко е заето с Коледни партита, нали звъняхме да търсим място за РД на Яни... Не знам...

# 94
  • Мнения: 3 861
И твоето предлижение ми харесва,там на място ли ще събирате парите.А къде точно се намира това ателие

Събираме ги отсега защото трябва да се купят книжките, които са подаръците за децата и да се резервира залата все пак, намира се в Красна поляна, в темата е обяснено по подробно

цената е 5лв. за билет(вкл. и пакетче с лакомства)
за книжка 6 лв.
за памперси за ДБМ 3 лв., това е по желание, който иска да помогне

# 95
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Какво ще кажете за среща на общофорумското събиране-на мен тяхната оферта ми допаса най- много.

# 96
  • Мнения: 1 193
Да си призная и на нас 20 лв. са ни множко  Confused
И на мен са ми множко,но май няма да има друга оферта.Я ми кажете знае ли някой какво има в ЦУМ.Казаха ми че има детски кът където децата могат да се забавляват и може да се отиде свободно.Някой ходил ли е там,подходящо ли е за нас.

# 97
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ами аз мислех по едно време Яни да го водя и на двете места, ама няма да стане май... 23-ти ми е много по-удобно като дата, но часът е просто убийствен. Моят син зъдължително спи следобяд, ако не си е в леглото ми заспива в ръцете  Crazy Ако  случайно го променят за 16ч, четох, че има някаква такава възможност ще се запишем и ние...
А за 14-ти в Мики маус вечерта, на всички ли ви е неудобно през седмицата? То не че на нас ни е много удобно, ама все пак...

# 98
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз понеже съм на Коледна вълна - 20-те лв съдържат и пържени картофи и др. работи, които не знам дали ще ги ядат. От една страна ми се иска да е истинско тържество с Дядо Коледа, защото Дара няма къде да го види. На мен ми е удобно в Мики маус и през седмицата. Там може да го направим и от 17,30 часа, когато изберем. В Мики Маус и в 2-та клуба има и фиксирани дати за купон куверта е 13 лв. за 18 и 19 имаше куверти все още, но е от 18,30 часа
Други предложения - пица Хът, на Гурко, всяка неделя от 11,15 има куклен театър и е безплатен, но не знам дали ще е коледен през Декември.

# 99
  • Мнения: 1 193
Ние също няма къде да видим Дядо Коледа.В пица Хът със записвания ли е ,или е свободен достъп.Като ще харча 20лв. да хапнем пица поне Crazy

# 100
  • Мнения: 4 414
аз през седмицата съм на работа до 18, така че ми е по-удобно след 18...трябва да отида да взема Ния от ясла и да я доведа, а преди 17:30 трудно ще изляза Sad...ама като гледам май няма много голям ентусиазъм...май ще си остане само общофорумския Дадо Коледа за който може

# 101
  • Мнения: 313
Аз успях да си променя плановете така, че да се прибера на 16ти в България. Мога да участвам и на двете дати - 17ти и 23ти...13:00 на 23ти и за нас не е много удобно, особено щом ще има представление преди това. Камен може и да не заспи, но Ирена със сигурност ще се размрънка и ще е кисела.

Предлагам някой да тропне с крак и да каже как ще се събираме и кой кога и колко трябва да плати, за да се организират нещата.

# 102
  • София
  • Мнения: 4 412
Ако искате на 23.12 в Маджикленд цял ден ще е посветен на дядо Коледа. Куверта беше около 14 лв. Сайта не работи в момента. За там може да си купим индивидуално билети, който иска. Аз за 23.12 сутринта, живи и здрави, там ми се иска да сме. Искам да е Коледно тържество - пица може и друг път.

Чух и за нещо друго изгодно - "Двете феи" на 9.12 ще организират коледно от 17,00 куверт 5 лв., а майките ще слушат за козметиката Мери Кей Wink

# 103
  • Мнения: 3 861
Извинявайте, че се намесвам в темата ви...
искам да ви допълня инфото
Покрай организацията на другия детски купон в Маджикленд ми казаха цена 12.лв. на дете, дано тази информация ви е полезна

А колкото до тропането с крак, ми аз тропнах за да се завъртят нещата и при нас и ми се разсърдиха някои хора, това е нож с две остриета

Успех!!! Hug

# 104
  • Мнения: 313
То, че няма как всички да сме на кеф с организацията, е ясно...хайде някое момиче от тук присъстващите да вземе нещата в свои ръце...да не ги вземам аз  Mr. Green

Сериозно. Дайте да организираме някакъв приличен празник на децата...пропуснах как се развиваше темата, но съм готов да помогна на хората, които чувстват дискомфорт от цената на партитата...дайте само дати и часове   Hug

# 105
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
За тропане- няма да тропам, че ще се разлюлее земята Mr. Green Но имам едно предложение.
Да пусна нова анкета само с две дати
16 и 23
Да видим колко народ ще сме все пак. Защото като гледам кой пише в темата и колко са гласували дали ще съберем 10 деца. Какво ще кажете?

# 106
  • София
  • Мнения: 4 412
Не знам дали има нужда от нова анкета.
По-добре 2-те алтернативи да са 17 и 23, че имаше повече хора, които не можеха на 16. Аз също мисля, че ще бъдем около 10-12 деца, Патетата на 23 след обяд и сутринта също са свободни

# 107
  • Мнения: 4 414
нали другия купон е на 23.12?
 17 май е по-добре ...да проверяваме къде и кога има свододно място за 10-12 деца. примерно от 10 -10:30 или от 16:30-17...нещо такова

# 108
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз съм съгласна за 17,12 и с часовете. Дайте да видим къде има свободни места.

# 109
  • Мнения: 4 414
Мики Маус и Патета отпадат ли?
аз ще звънна в НИК. ще питам и за цени

# 110
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Значи правим среща на 17, а на 23 който иска и може да отиде на общата среща.
Мен и Мая ни пишете общо с пет деца.
agneshka  или tigonew- Моля ви изберете нещо подходящо- знаете какви са ни изискванията за часовете. С  10-15 Деца ще ни поберат навсякъде- запишете ни там където има свободно място за тази дата и за тези часове. Харесайте програма с дядо Коледа. Това са ни всички изисквания май.
А - да- за менюто ви се доверявам напълно.

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 13:26 от yosarian

# 111
  • Мнения: 4 414
това е предварителната информация от НИК:
Елате и почувствайте Коледното вълшебство!
С Дядо Коледа, шеговит и закачлив,
децата ще се състезават във викторини и игри,
ще танцуват до забрава, ще се веселят.
Кувертът за група от 14 до 24 деца е 7 лева и
от 25 деца до 50 деца - 6 лева. В цената са включени
програма от час и половина и подарък за всяко дете –
комплект “Направи си сам “от фирма НИК


има места за 17, от 11 часа. след малко ще отида да уговоря подробностите. мисля да махнем викторините и да съобразим игрите с нашите деца. почерпка може да си донесем, а аз ще питам там какво предлагат..

# 112
  • София
  • Мнения: 4 412
Браво за Ник! чакаме инфо Hug

# 113
  • София
  • Мнения: 2 356
Звучи добре.  Grinning Аз съм ЗА!  Къде се намира това НИК?

# 114
  • Мнения: 4 414
Докладвам:
това е салонът, в който се случват нещата:
http://nik-bg.com/furniture.php

това е салонът, в който можем да си донесем неща за хапване. в цената не се включва храна, защото по наблюдение на персоналът, децата обикновено не ядат. но казаха, че може да си донесем разни сладости - ще ни дадат купи и други подобни.
http://nik-bg.com/nik_hall.php

нямат типичните приспособления, които имат в другите клубове - лабиринт, пързалка и т.н. нямат и играчки, защото смятат, че това са неща, с които децата се занимават сами. при тях, аниматор занимава децата през цялото време. ще има игри, но няма да са състезателни. "викторината"  ще е съобразена с децата/ако не я искаме, можем да я откажем/ - например ще ги питат как прави патето или ще ги карат да правят смешни гримаси. Дядо Коледа идва, сяда на трон и раздава подаръците. В цената е включен малък подарък от НИК - една играчка конче, което се сглобява от меки дунапренени кръгчета и конци. казаха, че ако искаме, може да си донесем и други подаръци или торбички с лакомства, които Дядото да раздаде. Той ще си общува с децата. ако искаме можем да напишем няколко неща за всяко дете, които дядото да използва - да ги пита нещо, или да ги закача. Имат музика - детски песни, коледни песни и популярни песни.
Слиза се по едни стълби надолу - това проблем ли е за някого? Живко?
иначе залата е доста широка. казаха, че са правили РД на детенце с количка. аниматорката била доста опитана и нямало опасност някой да остане невключен. жената беше много мила. разпита ме за децата, за да не организират нещо, което не е подходящо.ако имаме някакви идеи или желания, можем да ги обсъдим с тях и да ги включим в програмата. към 10.12. искат капаро някакво. тогава ще ни дадат и покани за всяко дете.
май това е. казвайте какво мислите!
рапорт даден!

# 115
  • Мнения: 4 414
тук се намира:

# 116
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ТОВА ЗА МЕН Е НАЙ- ДОБРОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ.
АЗ СЪМ ЗА НИК. ВЕЧЕ МОЖЕ ДА ТРОПАМ С КРАК Mr. Green
КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ВСЕ ПАК?   Grinning

# 117
  • Мнения: 4 414
забравих да кажа, че предлагат и дигитални снимки, които после правят на албумче и записват на СD. глезотията струва 35 лева и получаваме 1 СD, което можем да си презписваме или ако искаме копия по 1 лв./копието. аз лично мисля, че тази услуга ни е излишна, ама да не кажете, че съм я скрила Wink

# 118
  • София
  • Мнения: 4 412
И на мен ми харесва, хайде да е там. Само да е удобно на всички
agneshka, благодарим за идеята Hug

# 119
  • София
  • Мнения: 2 356
Съгласна съм. За 17ти? сутринта? 11ч?

# 120
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И на мен ми харесва. А дигиталните снимки ние ще си ги направим  Mr. Green

# 121
  • София
  • Мнения: 9 856
Момичета и момчета,а приемате ли гости от Плевен? LaughingЗначи,аз на 16 съм на изпит,ще останем да спим при някой приятел в Сф и на 17 живот и здраве можем да дойдем.Съжалявам,че не се включих по-рано,но знаете,че нямах компютър.ако обаче е вече късно за заявки няма проблем Wink.

# 122
  • Мнения: 4 414
не просто приемаме, ами ви задължаваме да се явите в пълен състав!  Hug
разбира се, че не е късно...

# 123
  • Мнения: 3 743
Момичета и момчета,а приемате ли гости от Плевен? LaughingЗначи,аз на 16 съм на изпит,ще останем да спим при някой приятел в Сф и на 17 живот и здраве можем да дойдем.Съжалявам,че не се включих по-рано,но знаете,че нямах компютър.ако обаче е вече късно за заявки няма проблем Wink.
Разбира се, че приемаме Hug....мога и да те изпитам ако искаш Mr. Green

# 124
  • Мнения: 997
Prisaediniavam se i az s dvete mom4eta Simple Smile

# 125
  • Мнения: 313
Бройте и мен като 2 деца и двама родители...стига на 16ти да кацат самолети в София, че чета цяла седмица за отказани полети и почвам да се замислям дали ще имам късмет да се прибера  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 4 414
ще взема да пусна нова тема за преброяване, че тази и без това стана много голяма.

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 21:29 от agneshka

Общи условия

Активация на акаунт