кога вашето бебе престана да се буди нощем?

  • 2 120
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723

                       мои колежки са ми казвали - че оставяли бебетата им да плачат и не ставали и те спрели да се будят Rolling Eyes
но аз не мога така
 newsm10 newsm10- ти най добре можеш да почустваш от какво има нужда детето ти.  

# 16
  • София
  • Мнения: 5 752
е, добре е да знам че поне не съм сама  Laughing
че като чета за бебета, спящи по цяла нощ си викам - моето ли не е наред  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 510
Моят бебо спря да се буди на около 2-3 месеца, но не съм се опитвала аз да му налагам режим през нощта. Според мен всичко е индивидуално и трябва най-вече ние да се нагаждаме към нуждите на децата, а не обратно.

# 18
  • Мнения: 189
Ние сме на 2 години и все още се будим по 2-3 пъти, но вадим кучешки зъби и нали знаете какво е  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 259
Все още се събужда минимум 3 пъти.Къде за биберон,за водичка,чайче Crazy Докога ще я караме така незнам.Дано до 2 години да започне  да си спи спокойно.

# 20
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Тони по-рядко се събужда през нощта от както стана на 1г.и 6мес. А дотогава задължително по няколко пъти...-за вода, залъгалка, да играе, от никнене на зъбки... А понякога превръщаше и нощта в ден и обратно Cry

# 21
  • Мнения: 289
Ива спи почти непробудно от 2-рия месец. Е, случва се от време на време да пъшка, но не се събужда.

# 22
  • Мнения: 94
Силви спря да се буди когато беше на три и половина месеца и сега си спинка по 8 ,9 часа и ние покраи нея.Случва се понякога да се събуди,но не за храна а просто да пробва дали сме на щрек Laughing

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Моето е на година и десет и все още се буди. Голямото не помня - някъде след втората година.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина все още се буди нощем и понякога проплаква даже. Давам й водичката и си заспива отново. Иначе до към 8 месец я кърмих и нощем, а до към годинка пиеше АМ и през нощта.

# 25
  • Мнения: 1 517
Павел май раничко спря, но Деница до скоро ни будеше за вода.  А е почти на 4. Значи до 3 години голям нощен водопой правеше.
Не ща да се сещам вече  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 176
Калина все още се буди нощем...даже от месец и дори повече не само по два пъти за папкане/гушкане, а точно през 2 часа. Като часовник е  Rolling Eyes...иска ми се да вярвям, че това скоро ще свърши, но нека не прекалявам с оптимизма - все пак още не са ни избили зъбчетата  Crazy Така или иначе ще мине и това време, може би дори ще си спомням с носталгия за тези времена  Laughing

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
От 2-рия месец навършен.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
За храна спря да се буди след третия месец,но сега се будим от зъби.

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
още се буди, мисля, че докато не изникнат всички зъбки, така ще е.
но и това не е сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт