Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 ян. 2005, 11:00 ч.

Не ще да яде

• 408
  • 5
  •   1
Отговори
Мами моля ви дайте съвет,моята буба от около седмица яде по много малко,а днес не ще и да помирише млякото,плюе го,а инъче я забелязвам,че и минута не стои без залъгалката,или си смуче ръцете.Но дам ли шишето го плюе.Не е болна,не е крива ,не плаче,дори напротив постоянно е ухилена и си играе,незнам какво й става.На адаптирано мляко е,а соковете ги пие без проблем .  Sob

# 1
  • Близо до гората...
Да не е топло млякото, или студено Thinking ,де да знам.Да не си сменила биберона на шишето и да не и харесва. Thinking

# 2
Не всичко е както преди,само апетита го няма,започнах да се чудя за зъбче,защото лекарката каза,че рано ще ги вади-веенеца й е подут,но ми се струва дооооста малка за това.

# 3
Цитат на: BOROVINKA
Не всичко е както преди,само апетита го няма,започнах да се чудя за зъбче,защото лекарката каза,че рано ще ги вади-веенеца й е подут,но ми се струва дооооста малка за това.

Не е малка, има случаи и с по-малки бебета със зъбки. Simple Smile Едното е да е зъбче, а другото - понякога със зъбките, или по други причини разбира се, гърлото се зачервява и бебетата ги боли да преглъщат. Виж и гърлото. Не се плаши, тя като е гладна ще си каже. Simple Smile Ако е червено гърлото, дай и хладно мляко, ама да не е студено, че ще настине. А и най-неприятното е, когато венеца е подут, но зъбките излизат примерно след 2 месеца... Sad

# 4
и ние имахме такъв период на вашата възраст.Не се притеснявай при нас отшумя за няколко дни.Иначе в такава паника бях изпаднала.....Дано да отшуми без проблеми и при вас!

# 5
И ние имахме подобни проблеми и като питах отговорите бяха, че и на нас възрастните не винаги ни се яде.
Ако стане "хронично" състояние може да даваш чайчета на Хип за възбуждане на апетит.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт